Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati 8500le 19150ft-ért ?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) babicsmihaj


babicsmihaj
csendes tag

Sziasztok, lehet, hogy a kérdésemre a választ megkapnám úgy is, ha végigböngészném a több száz topik több ezer hozzászólását, de ehhez se kedvem, se energiám, úgyhogy inkább az egyszerűbb utat választom.
Szerintetek megéri a www.pcland.hu honlapján hirdetett ATI kategógóra alá besorolt 8500LE 64MB TV OUT DDR AGP cucc 19000 Ft-ért?
Segítsetek, akkora lamer vagyok, mint állat. Köszi előre is.

(#2) babicsmihaj


babicsmihaj
csendes tag

Úgy értettem, hogy KATEGÓRIA.

(#3) borsi válasza babicsmihaj (#2) üzenetére


borsi
tag

most netto vagy brutto?
mer nem mindegy:DD Mondtam mutassa a másikat: 5nano. 250/175 szintén.
Na ilyet szerintem ne vegyél, mert ez meg sem közelít egy ATI8500LE-t, hiába hívják úgy a boltban:(

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#4) GeorgeTerror válasza borsi (#3) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

ugyanis az sdram, és nem ddr mármint az 5-ös

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#5) pcsirke válasza babicsmihaj (#1) üzenetére


pcsirke
csendes tag

Nem éri meg!

Nekem is felcsillant a szemem amikor megláttam, pláne hogy akkor még bruttó 17300,- !!!!!!! volt az ára. De megkérdeztem őket a részletekről:

gyártmányt nem tudni, full noname
5 ns -es ramok vannak rajta az eredeti 3,6(4-LE) -hoz képest. vagyis az eredeti LE 500 MHz memóriához képest ez max 400!!! ez 20 % teljesítményveszteség.
És ki tudja milyen hozzá a driver...

Egyébként én tláltam máshol is ugyanennyiért 8500LE-t, amire azt fogták rá hogy sapphire. 4ns RAM, 250/250(pstrippel néztem)

(#6) babicsmihaj


babicsmihaj
csendes tag

szóval akkor hagyjam a francba.
Arra van esély, szerintetek,hogy ennyiért kapok használtan olyat, ami nem ilyen szutyok?
az fontos, hogy 128 ram legyen rajta, ha max 1024*768 ban használnám? Vagy semmi összefüggés?

(#7) GalaxEger válasza babicsmihaj (#1) üzenetére


GalaxEger
csendes tag

Attól függ ,hogy mire akarod használni azt a Radeont.
Ár/teljesitmény szempontjából a legjobb választás lehet játékra is.
Bár siess ,mert ezt a kártyát az aTI már nem gyártja sokáig. Vagy Radeon vagy semmi.

Galax Gamer

(#8) Satan-Claus válasza babicsmihaj (#6) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

1024*768-ig bőven elég a 64Mb. Használtan pedig valszeg kapsz ennyiért. Az a legjobb, ha kifogsz egy korai (zöld nyákos) Powermagic-et, mivel az egy az egyben ATI gyártmány, csak a matrica PM a cooleren, és 3.6-os Hynix-ek vannak rajta.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#9) Bagoly válasza Satan-Claus (#8) üzenetére


Bagoly
senior tag

Vagy Régi sapphire-t. Ugyanis ők gyártották az oem változatot az ATI-nak. Onnan ismerni meg, hogy 3.6-os, 3.3-as ramokkal szerelt, de hivatalosan csak 230@230-on megy. Bios frissítés után akár 315@315 is lehet. Full eredeti (oem) ATI. A dobozos sapphire értelemszerűen nem ilyen. Ilyet csak oem-ben árultak.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#10) Satan-Claus válasza Bagoly (#9) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Én kifogtam egy OEM BBA ATI LeLe-t (215/215), amit egy bios frissétés után röhögve használok 275/275-ön. Húzhatnám feljebb is, de minek? :D

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#11) Bagoly válasza Satan-Claus (#10) üzenetére


Bagoly
senior tag

Így kell ezt csinálni. :DDD

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati 8500le 19150ft-ért ?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.