Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Yaye


Yaye
őstag

Hazudnék ha azt mondanám, hogy végigkóstoltam az ország összes csapvizét, de -bár természetesen nem mindenhol egyforma ízű- még soha sehol nem találkoztam rossz ízű, ihatatlan vízzel.
Egészséges embernél normális fogyasztási mennyiség mellett szabályos értékeket mutató csapvíz nem okozhat panaszokat. Ha igen, az nem a víz hibája. Az ivóvizjárványokat hagyjuk, az már nem minősül ivóvíznek.

Ha a környezettudatosság sznobizmus -ami rémisztő nagy ostobaság szvsz, de tegyük föl-, akkor vállalom.
Egyébként talán rosszul fejeztem ki magam: nem arról van szó, hogy nem vagyok hajlandó ásványvizet inni. Ha van csapvíz akkor nem veszek ásványvizet, ennyi az egész. Nálunk is mindig van munkahelyen Margitszigeti ÁV, azért ezt vesszük mert egyedül ezt lehet visszaváltható flakonban kapni.
Egyébként létezik házi vízszűrő, ami lekezeli a csapvizet, és bizonyosan sokkal olcsóbban jön ki literje mint a palackos vackoknak. vizetiszom.hu: [link]

Peterszky: a forrásból nyert víz az más, azzal nincs semmi baj. Csopakon volt egy enyhén szénsavas savanyúvíz-kút a strand bejáratánál, az is tök jó volt, aztán építettek neki egy puccos kútházat, végül átállították a csapokat csapvízre :O

Eastman: ''Csapvíz: Erről tudni kell, hogy a szennyvízből kivonhatatlan a sok fogamzásgátló hormontartalma. Ezért van a sok buz... öhöm ''metroszexuális'' fiatalember és ezért vannak a mai lányoknak olyan nagy melleik. Tudományos tény.''

Lol! :D

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.