Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) friderikusz


friderikusz
csendes tag

Tisztelt Fórumozók!
A héten vásároltam egy Asus oplay mini HD média lejátszót, aminek az analóg hang kimenete hol működi hol nem. A televizióval HDMI kábellel van összekötve ott nincs probléma a hanggal de a stereo erősítőre ki kötött analóg kimeneten csak 3-4 szeri újraindítás után megy ki a jel. Teljesen mindegy hogy film vagy zene vagy bármi más média,hang csak az ismételt újra indítások után van. A forrás egy külső 500GB. HDD. Már kísérleteztem mindenféle beállítással (nem sok van) de nem működik rendesen az audio analóg kimenet.
Ha van valami ötlete ,tapasztalata valakinek szívesen veszem a segítséget.
Szép napot V. S.

(#2) Roli9 válasza friderikusz (#1) üzenetére


Roli9
csendes tag

Szerintem cseréld ki!
Nekem semmi ilyen jellegű problémám nincs vele, maximum a menü lassul be néha. Amúgy nagyon jó kis kütyü... :D

(#3) alázógyík válasza friderikusz (#1) üzenetére


alázógyík
őstag

Szia!

Szerintem is cserés. Nekem sincs gondom vele, én is egyenlőre az analog kimenetét használom.
Viszont érdemes nézni az Asus honlapját, mert jönnek folyamatosan a firmware frissítések. Most jelent meg az 1.10-es. :K

(#4) koli2000


koli2000
csendes tag

Sziasztok

Nem tudom a 1.10-es firmware feltenni. Hiába formázok egy pendrive-ot és teszem fel a fájlt, nem ismeri fel a Mini. két pendrive-ot is kipróbáltam. Már az előző is csak sokadszorra ment fel, de ez most sehogy sem.
Még az is a problémám, hogy egy idő után szinte egyáltalán nem reagál a távirányító utasításaira, akkor sem ha pár centire van a géptől.

(#5) flexxx2 válasza koli2000 (#4) üzenetére


flexxx2
őstag

A táv probléma hardweres. cseréld ki, nekem is ez volt. A frissítésnél: dugd be a pent, húzd ki a tápegységet 1 secre, indítsd el.

(#6) flexxx2


flexxx2
őstag

Valaki nem tudja hogy tudok 5-10- stb perccel ugrani a filmben? (nem a 2,3x stb tekerésre gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#7) zsoltyy


zsoltyy
tag

Üdv

Gondoltam vennék egy ilyen média lejátszót. Elég korrekt ára van. Kérdésem az lenne, hogy mi a tapasztalatotok vele?
Filmek lejátszása főleg HD mennyire megbízható? Nem fagy? stb
Max mkv és avi fájlokat játszanék le rajta.
Külső vinyót mekkorát kezel? 1TB-ost kezeli vajon?

(#8) remacdf


remacdf
csendes tag

Eddig jól működött a lejátszó, de egyik napról a másikra elfelejtett iso fájt lejátszani + az utólag letöltött feliratokat sem kezeli???
HD-t, avi-t gond nélkül játszik továbbra is, de egy rakat DVD van letöltve a vinyóra amiket most nem játszik...
Letöltöttem a legújabb firmware-t, az sem segített... :(

(#9) thorex


thorex
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, rendeltem egy Asus O! play mini média lejátszót, de helyette Asus O! play mini V2 média lejátszót küldtek. :(( Szerintetek mi a különbség kettő között mert Én nem találok semmit( az árán kívül) :N Ezt azért kérdezem mert nem tudom ,hogy vissza küldjem-e cserére!

Segítséget előre is köszönöm! :R

(#10) ricsip


ricsip
addikt

Az h. az O!Play Mini V2-ről még 1 nyavalyás teszt se bírt kijönni prohardveren, jelentse azt h. nem szabad pénzt kiadni érte v. mi az oka? :F

-

(#11) RBJ


RBJ
addikt

Nem rossz kis lejátszó, mégis hanyagolva van szegény. :O Kár, hogy nincs custom firmware rá.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.