Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bici válasza Fiery (#100) üzenetére


Bici
félisten

Lehet, hogy valóban ez a helyzet, és remélem egy éven belül kiderül, hogy hogy is lesz, mert jövő év végén nekem graf. munkaállomást kell vennem a cégünk részére. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#102) Konflikt válasza Fiery (#85) üzenetére


Konflikt
addikt

Erre gondolatam: [link] (oldal közepénél)
Call of Duty® 2 Intel Dual-Core Hyper-Thread Optimization Patch :)
Igaz nempróbáltam még ki, (várom a ramom gariból, majd kiv vagyok mennyivel gyorsul), de vmire csak jó :U

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#103) Konflikt


Konflikt
addikt

[link] kicsit megkésve ugyan házon belül, mai hírek :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#104) Speed


Speed
őstag

[link]-Ezt nézétek meg kis érdekesség nem tom láttátok e má :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#105) knajf


knajf
senior tag

én mint pártatlan AMD-s azt mondom hogy ennek semmi köze ehez... ez drága lesz és nem lesz jó, hisz drágább és költségesebb, ill minden tekintetben rossz... ha 4 magos lenne az lenne a dúrva... 8 mag, de így egy kentsfield.... és nem intelezek mert 9 amd procim volt (duron 700, 950, 1700+, 1800+, 2500+, 3200+ (utóbbiból x5!))

és . :Y

de azért az ötletnek :C

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#106) zolikabolika


zolikabolika
csendes tag

Csákány arcok! Az a helyzet hogy nekem van 1 ilyen lapba való procim. Mégpedig ilyen: http://products.amd.com/en-us/OpteronCPUDetail.aspx?id=445&f1=Third-Generation+AMD+Opteron%E2%84%A2&f2=&f3=&f4=512&f5=&f6=&f7=&f8=&f9=&f10=4&
Szeretném eladni vagy elcserélni. Ha valakit érdekel szóljon.

Ezúton kérek mindenkit, akinek kérdése van valamely portékámmal kapcsolatban, akkor azt privát üzenet formájában intézze hozzám, mert a hozzászólásokat nem mindig veszem észre!

(#107) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok!

Lenne értelme egy ilyenbe beruházni? Mert most lenne lehetőségem egy ilyen lapra, és hozzá 2db FX74 -es procira, mondjuk kicsit borsos áron. Tudom, hogy teljesítményben sehol nincs, csak izgat a dolog, nyálcsorgatósan néz ki. :W

Don't Tread On Me

(#108) #95904256 válasza MPowerPH (#107) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szia!

Szerintem nem érdemes ilyen cuccra pénzt költeni. Már olcsón lehet kapni jóval erősebb és kisebb fogyasztású konfigot. Ha meg az "érzés" kedvéért veszed meg, akkor meg pár nap után megunod és nehéz lesz eladni. Bánni fogod hogy megvetted. :N Persze ha sok felesleges pénzmagod van, akkor nem kérdés... :K

(#109) Oliverda válasza MPowerPH (#107) üzenetére


Oliverda
félisten

Van a laphoz mod BIOS amivel megy benne a Barcelona magos Opteron (~Phenom 1). Akkor már legalább egy Barcelona pár illene bele és úgy máris nem 4x4 hanem 8x8 lenne. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#110) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Igazából game szerver lenne belőle, betennénk valamilyen szerverterembe... Fölösleges pénzmag nincs sajnos, de gondolkodóba estem. FX74 -et adnak hozzá, azért preferálom azt annyira, mert game -ek alatt nagyon jól jön a magas órajel, a Phenom I kicsit lassú lenne szerintem.
Mennyit ehet egy ilyen dög, 2db FX74 -el? Amúgy brutálisan néz ki, és elég tekintélyt parancsoló a "kicsike". Mikor megjelent, erre csorgattam a nyálam, de rohadt drága volt. Most ahhoz képest olcsó.
Nah, még meggondolom. :o

Don't Tread On Me

(#111) csatahajós válasza MPowerPH (#110) üzenetére


csatahajós
senior tag

Lett valami ebből a vételből végül? Hol találtad ezt az ajánlatot a két procival együtt?

Nekem is most nagyon csábítóan hangzik, mert e-bayről lenne baromi olcsón a lap, csakhát még kéne bele ugye proc meg memó....nomeg csak a hecc kedvéért lenne, de izgin néz ki nagyon.
Oli, nem tudod, hogy a Sanghai magos Optik is mennek ebben már? Mintha olvastam volna hogy csináltak már olyan BIOS-t is...Persze két 2000-es Shanghai egy vagyon szal akkor majd csak ha jön a next gen esetleg akkor.

(#112) csatahajós


csatahajós
senior tag

OK, már megtaláltam a választ

Hát kíváncsian várom a fejleményeket :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.