Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jano720


jano720
csendes tag

A címben említett konfigom van, egy sapphire 6850-es videókarival, és 8Gb rammal.
A hiba a kvetkező:
Az alaplapomban egy Phenom II x4 975-ös proci volt meg egy 5830-as spphire. kicseréltem elsőre a procit a címben említettre, nem volt utána baj. majd jött a videókari. utána felfordult az egész gép, töröltem az előző vga drivert, felraktam az újat, de a felbontást akkor sem tudtam a maxra rakni.
Sebaj gondoltam. úgyis újra akartam rakni a gépet. ugyanazzal a windows-al(win7 64bit semmi buherálás nem volt benne, mint pl autómatikusan telepített programok) amivel előtte tökéletesen működött.
Megtörtént!
a drivereket a DriverGenius-al szoktam felrakni. idáig ez is tökéletes volt. (és légyszi ne jöjjetek azzal hogy az szar.....idáig tökéletes volt).
Most nem talál szinte egy drivert sem (9ből csak 3at).
már biost is reseteltem hátha az de semmi. másik windowst is raktam fel az sem jó.
Régen mikor újraraktam a gépet egyből volt netem, nem kellett előtte az ETHERNET csatit telepítenem, most az is kellett mivel nem volt netem.
Most ott tartok hogy leszedtem mindent egyenként a géphez. felraktam úgy néz ki elsőre mintha minden tökéletes volna. DE NEM!!!
néhol akad a rendszer!!! mint pl a videólejátszásnál mikor indítom a videót akkor kb fél percig csak tölt. de a videó nem szaggat. BSPLAYERT használok, idáig ez is jó volt. meg a ilyenek.
mi lehet a probléma szerintetek?
Köszi a választ előre is!!!
SZIASZTOK :R

(#2) CoolMan válasza jano720 (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

A kérdésed tedd fel a Nem indul és mi a baja a gépemnek topic-ban.
Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.