Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gépman


Gépman
csendes tag

ASUS A7V333 lapba van most 2000+ AMD procim, ezt akarom fejleszteni. Milyen AMD procit tudok beletenni (mag ? órajel?) maximum?
Köszi

(#2) emvy válasza Gépman (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Bartont csak akkor, ha legalább 2.0-s verziójú a lapod, Tbredet bármeddig, ha jól tudom.

while (!sleep) sheep++;

(#3) Gépman


Gépman
csendes tag

Köszi, akkor egy 2600+ Thoroughbred biztos megy benne... De hol tudom megnézni a lap verzióját?

(#4) Aram


Aram
tag

Az alaplapon, két PCI foglalat között között van a típusjelzés mellett. Rev. X.XX

Az ASUS honlapján, meg tudod nézni a támogatott processzorokat, Revizió szerint.


Üdv!


Aram

Ez a felirat 20byte!

(#5) XeeN válasza emvy (#2) üzenetére


XeeN
senior tag

Hivatalosan igen, egyébként pedig mindegyik verzióban működik. Tapasztalat. :)

(#6) Gépman


Gépman
csendes tag

Köszi, kipróbáltam egy 2500+ Bartonnal és elsőre szó nélkül ment, még egy kicsit húzni is lehet (180*11). Ha a BIOSban átállítom a szorzót és mégsem állítódik át, akkor ugye szorzólockos a proci?(kezdő vagyok ilyen téren)

(#7) koko88


koko88
senior tag

nekem egy 2700+ athlon van de amugy 3000+ig lehet ami csak 2160 an megy ez a vége.

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#8) tgabi


tgabi
tag

Azt hiszem bármelyik procit felismeri aminek max. 333-as FSB-je van, a többi a szorzótól függ. BIOS frissítéssel mennek benne a Bartonok is.
Üdv.

'' Senki se tud semmit! ''

(#9) anulu


anulu
félisten

régi topicoc uppolása.... :U:DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) tgabi válasza anulu (#9) üzenetére


tgabi
tag

én még ilyen alaplapot használok :)

'' Senki se tud semmit! ''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.