Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) law007


law007
aktív tag

A legújabb 975x chipkészletre épülő ASUS csúcslapok:

P5WD2-E Premium
[kép]
A lap az AIlife széria tagja, ami az otthoni vezetéknélküli és csúcsfelhasználást sejteti.
[kép]
Tulajdonságok:
[kép][kép][link]
Stack Cool2: támogatja a passzív hűtést, AI Quieta ventillátorok fordulatszámát csökkenti terhelés függvényében, SATA on the Go külső SATA2-es port a hátlapon
[kép][kép][kép]
Minden létező LGA775-ös processzort támogat, a 65nm csíkszélességűeket is, a 975x-es chipkészletnek köszönhetően.

[kép][kép][kép]
Intel® MPT (Intel® Memory Pipeline Technology) ''Memóriagyorsító'',
ATI CrossFire Technology
-t támogatja, PCI Express Architecture , naná.

[kép][kép][kép][kép][kép][kép]
Fanless Design, támogatja a passzív hűtést, Native DDR2 800 Support , alapból választható 800Mhz-es ram órajel, sok tuning és finomhangoló képesség (Hyper Path3, AI NOS (inteligens overlock), PEG Link (videokártya túlhajtó, megj: félelmetes mit művelt egy 6800GT-vel, láttam :DDD ), Precision Tweaker, minden értéket finoman hangol (feszültségek, órajelek).

[kép]
Dolby Master Studio 7.1, digitális kimenettel (S/PDIF-out on Back I/O Port )de ez nem semmi:
- Dolby Prologic IIx -Dolby Digital EX
- Dolby Headphone -Dolby Virtual speaker
- Dolby Digital Live

Dual Gigabit LAN két nagysebességű hálózat egyszerre, IEEE 1394a portok, Serial ATA 3Gb/s (RAID0, RAID1, RAID5, RAID10)

Amit nem tudok megfejteni: Compliance with the RoHS Directive[kép]

P5WDG2-WS
[kép]
P5WDG2-WS Offers Superior Expandability and Quiet Cooling for Efficient Workstation Solution
Munkaállomásokhoz??
[kép]The Main Station Series is the ideal foundation for a powerful workstation. It delivers awesome power, dependable performance and unparallel I/O scalability for the most demanding tasks and future upgrades. With the incorporation of ASUS Intelligence (AI) Technology, the Main Station Series intelligently reduces operation noise and dissipates heat through advanced and environmentally friendly methods to accommodate user needs. Don't change yourself for a computer. Instead, Let the Main Station Series improve the quality of your work and your life.

[kép][kép][kép]
Minden létező LGA775-ös processzort támogat, a 65nm csíkszélességűeket is, a 975x-es chipkészletnek köszönhetően.

[kép][kép][kép][kép]
Intel® MPT (Intel® Memory Pipeline Technology) ''Memóriagyorsító'',
ATI CrossFire Technology
-t támogatja, PCI Express Architecture , és valami extra is: PCI-X Architecture
PCI-X, the new and improved version of the previous PCI, offers faster data transfers and enhanced system reliability with ECC automatic single-bit error recovery and double-bit error detection. PCI-X enables users to keep pace with upcoming advances in high-bandwidth, business-critical applications such as Fiber Channel, RAID, InfiniBrand™ Architecture and iSCSI. It is backwards compatible with PCI-based hardware and software.

[kép]
8-Phase Power Design erre érdemes kitérni. 8 fázisú tápellátás az extrém túlhúzás mellett is stabilan tartja a feszültségértékeket. [link], itt ne nézzétek, hogy nForce4 logó van.

xxxxxxxxxxx
[kép][kép][kép][kép][kép][kép][kép]
Stack Cool2, támogatja a passzív hűtést, AI Quieta ventillátorok fordulatszámát csökkenti terhelés függvényében, Native DDR2 800 Support , alapból választható 800Mhz-es ram órajel, sok tuning és finomhangoló képesség (Hyper Path3, AI NOS (inteligens overlock), PEG Link , Precision Tweaker, minden értéket finoman hangol (feszültségek, órajelek).

Theatre-Level Audio 7.1 + 2 csatornás audio Dolby Digital Live (Dolby Home Theatre)

Dual RAID Intel ICH7R supports RAID 0, 1, 5, 10 és Intel Matrix RAID Technology on 4 Serial ATA ports

IEEE 1394a


Összegzés:

Az utóbbi egy munkaállomás teljes nyűgét hivatott profi szinten bevállalni, a 8 fázisú áramellátásal, Dual RAID, és 7.1 + 2 csatornás audioval rendelkezik, és PCI 133 (PCI-X) -el tud többet, ezért kifelyezetten ez a jobb, ha a tuningolást és a szolgáltatások mennyiségét/minőségét vesszük alapul, mint célt.
A másik a Compliance with the RoHS Directive -vel ugrik ki, de ha valaki ezt lefordítaná, akkor tudnánk is mit jelent :D

Irjátok le tapasztalataitokat, véleményeiteket a csecse lapokkal kapcsolatban!

kérlek privátot is küldj!

(#2) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Úgyis baszott drágák lesznek és csak az fog venni ilyet, akinek már nincs hova szórnia a pénzét:( Amúgy az elsőből vélhetőleg kapok egy tesztpéldányt az Asus-ról és akkor majd egy cikk keretén belőle nyilatkozni is fogok róla.;) Ráadásul semmivel nem gyorsabbak 955X-es társaiknál:(

(#3) law007 válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


law007
aktív tag

ALIEN:
Asus P5WD2-E Premium (S775-i975X-Dual DDR2 800-Dual PCI-E 16x -9 SATA II) /3 év Garancia/ 48 600 Ft 58 320 Ft

Szerintem vadonás új premier cuccért ez nem is olyan drága....

kérlek privátot is küldj!

(#4) Alvin_ti4200 válasza law007 (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az a gond, hogy a +4 SATA2-es porton és a hangkártyán kívül nem látok rajta extrát, amitől Premium lenne:(

(#5) law007 válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


law007
aktív tag

Azért a 8 fázisú áramellátás se kutya, ha ettől stabilabb lesz, bár ezt csak az extrém túlhajtók fogják megmondani...
Nem elszállt ára van a ''sima'' P5WD-2 -premiumhoz képest, ez jó hír. A másikról nem találtam árat.
A Gigabyte 975-öséhez képest (nettó 42 körüli nagykerár) sem vészes, és így csak lefele mennek a régiek...

[Szerkesztve]

kérlek privátot is küldj!

(#6) Alvin_ti4200 válasza law007 (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

30k-ért veszek egy sima alaplapot, amin ugyanúgy van HD Audio és Gigabites LAN és azt a plusz 28 rongyot ráköltöm inkább a procira ahelyett, hogy tuningolnék:)

(#7) law007 válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


law007
aktív tag

Ez egy reális szempont. De nem mindenki ilyen (sajna?)

kérlek privátot is küldj!

(#8) law007


law007
aktív tag

Nincs még ilyen lapja senkinek? (valószínű)

kérlek privátot is küldj!

(#9) SystemRoot válasza law007 (#5) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hopp, hopp. Valami zavar van itt. A P5WD2-E -n sajnos nincs 8-fázisú áramellátás. Vagy nem arra mondod?
Azt csak a P5WDG2-re tették rá tudtommal. Namost ez szerintem nagyon nagy baj (egy ilyen szintű lapnál). Anandtechen is írták hogy a kritikus maximális stabil tuningponton nem érzik ezt a lapot annyira stabilnak mint a Gigabite 975X es variánsát. Nagy kár hogy ezt az egyébként rendkívül jól kivitelezett 8fázisú megoldását erre a lapjára nem tette rá az Asus. :(


[Szerkesztve]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#10) SystemRoot válasza law007 (#8) üzenetére


SystemRoot
őstag

Elméletileg már lehetne. A HRP már disztributálja (vagy hogy is mondják:DDD) egy ideje. Hétfőn hoznak be újabb szállítmányt az országba. Én már félretetettem magamnak egyet belőle. :)
Mondjuk mostanában kicsit kezdek elbizonytalanodni hogy lehet mégsem éri meg az árát...
Mert bár egy sima P5WD2 Premium nál nem sokkal drágább, tehát ha abból indulok ki hogy azt akartam venni akkor megéri a rászánást. De ha megnézem hogy egy Giga 8i955X Pro ~36K akkor azt kell hogy mondja nem biztos megér ez a lap + 22K-t... :(

[Szerkesztve]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#11) law007


law007
aktív tag

Na, sikerült valakinek beszereznie egy ilyet?

kérlek privátot is küldj!

(#12) Alvin_ti4200 válasza law007 (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Itt van egy a lábamnál;) És van rajta 8 fázisú csati...

(#13) Zsoó


Zsoó
tag

Hi!Azt olvastam hogy a nyáron megjelenő Conroe proci támogatja a 975X chipkészletet,de nem mindegyiket csak amelyiknek módosított feszszabályzó áramköre van.A tualatinos esethez hasonlítják ezt.Vajon az Asusnak ez az alaplapja támogatja-e a Conroe-t?Vagy 1 hónap múlva kijön esetleg a 975C,ami már támogatja?Most szándékozom ilyen lapot venni,és nem akarok csalódást.
Cikk: [link]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#14) law007 válasza Alvin_ti4200 (#12) üzenetére


law007
aktív tag

Te tényleg félisten vagy! :R :R

Mesélj!!!!! :C

kérlek privátot is küldj!

(#15) jakobkacsa válasza law007 (#1) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

RoHS: az elektronikus/elektromos eszközökkel kapcsolatos egyik fontos környezetvédelmi EU direktíva (Restriction of [on the use of certain] Hazardous Substances - veszélyes anyagok felhasználásának korlátozása - higany, ólom, kadmium, stb.)
a másik ilyen nagy direktíva a WEEE (Waste Electrical and Electronic Equipment - elektromos/elektronikus hulladékok kezelésére vonatkozik)
a kettő persze nem elválaszható

ergo a RoHS minősítés azt jelenti, hogy megfelel az EU előírásainak - ami eredetileg arra született, hogy megvédje az EU belső iparát

Dyslexia for cure found!

(#16) Alvin_ti4200 válasza law007 (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ma fogom csak kipróbálni.

(#17) law007 válasza jakobkacsa (#15) üzenetére


law007
aktív tag

Végülis így már logikus is.....

kérlek privátot is küldj!

(#18) B@dsector válasza Zsoó (#13) üzenetére


B@dsector
aktív tag

Nem kell aggódnod! Nyugodtan megveheted működni fog vele. -> [link]

(#19) Zsoó válasza B@dsector (#18) üzenetére


Zsoó
tag

Ez oké.Ezt én is megnéztem,de ezek a Presler 65nm-es procikra vonatkoznak,nem a Conroe magosakra.
Idézet: ''We tested some of the 975X boards out there but none can support Conroe so far and not even a BIOS update can fix it. Apparently there are some hardware modifications that need to be done to the board before Conroe can run on it.''
Ebből én azt vettem ki h még bios friisítéssel sem lesznek jók csak vmi hardveres módosítással.De lehet rosszul értelmeztem,ugyanis angol tudásom csiszolatlan.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#20) x_o_n válasza Zsoó (#19) üzenetére


x_o_n
veterán

hát nem tudom szerintem nem érdemes kapkodni vele

(#21) B@dsector válasza Zsoó (#19) üzenetére


B@dsector
aktív tag

Ez mind kamu ezzel csak azt akarják elérni, hogy mindig vedd meg a legújabb alaplapot. :(((

ABIT AW8-MAX 3rd Eye II (955x) új biosa támogatja a Presler-t: [link]

(#22) end73 válasza B@dsector (#21) üzenetére


end73
aktív tag

ja, meg egy mezei p5s800se (865) is támogatja.Csak a 915-925-el battak ki a néppel, de nagyon.

Intel®

(#23) kiscsávó


kiscsávó
csendes tag

Sziasztok!
Nagy dilemma előtt állok segítsetek dönteni! Ismerősöm gépet rak össze a hétvégére. Természetesen alaplapot is tesz bele Asus K8T800Pro-t, az enyém meg VIA K8T800Pro, AMD Hammer! Cserére lenne lehetöségem, de sietnem kellene. Az Asus zsír új, még dobozában van, az enyém kb:1/5 éves. Szerintetek cseréljek? :F

(#24) kiscsávó válasza kiscsávó (#23) üzenetére


kiscsávó
csendes tag

Amit összeraknak konfig nem az enyém lessz!

(#25) Zsoó válasza B@dsector (#21) üzenetére


Zsoó
tag

Evvel tökéletesen tisztában vagyok.Persze h támogatja a Presler és Cedar Mill procikat.De én nem a Preslerről beszélek,hnem a nyáron megjelenő CONROE prociról.Olvasd el figyelmesen az első hozzászólásomat(a 13-ast),és a mellékelt linket!Nekem csak azért fontos az hogy bírja a CONROE procit,m akkor kiadok a 975-ös alaplapért plusz 20E forcsit.Ha nem támogatja akkor tökéletesen elég a 955-ös is.
A link újra: [link]

[Szerkesztve]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#26) Zsoó válasza Zsoó (#19) üzenetére


Zsoó
tag

Lehet félreérthető voltam:----''Ez oké.Ezt én is megnéztem,de ezek a Presler 65nm-es procikra vonatkoznak,nem a Conroe magosakra.''---- Ezt az Asus honlapjára értettem amit belinkeltél B@dsector.Az idézet a Conroe procira vonatkozik.Bocsi!

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#27) Rover623 válasza kiscsávó (#24) üzenetére


Rover623
félisten

El vagy tévedve ''kiscsávó''...;]
Uzsgyi az ''Azonnali kérdések...'' topicba...kérdésednek nem itt a helye...;)

primus inter pares

(#28) Zsoó


Zsoó
tag

Conroe info: [link]
Nem gyenge lesz.

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#29) dami válasza Zsoó (#28) üzenetére


dami
tag

Igen igy leírva szépen hangzik de várjuk meg azé míg megjelenik és akkor majd minden kiderül. Fuu ez nagyon bölcs volt... :C

A bűn nem kifizetödő, fájdalom mindenkinek !

(#30) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Na itthon vagyok és gondoltam mielőtt visszaadom a lapot kipróbálom a saját gépemben is. Tuningra egyelőre elég jó, de a feszt felül adja egy picit, ráadásul borzasztóan fölémér a hőmérője:F Gigabyte lapban max fok két Prime-mal 59 volt, ugyanez az Asusban 70:F

(#31) SystemRoot válasza Alvin_ti4200 (#30) üzenetére


SystemRoot
őstag

Huhh, mesélj még:) ;] pls

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#32) x_o_n válasza Zsoó (#28) üzenetére


x_o_n
veterán

dögös dög lessz :DDD

(#33) Alvin_ti4200 válasza SystemRoot (#31) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tuningban semmivel nem tud többet a 955-ös lapoknál. Viszont megvan a végső lapom, lásd aláírás;)

(#34) dami válasza Zsoó (#28) üzenetére


dami
tag

Az első tesztek lementek ugye a 975 ös intel lapban kérdés az hogy ez már módosított 975 ös vagy ua mint amit lehet kapni, jó lenne ha nem babrálnának ki a vásárlókkal az intel bácsiék mert így félévente kell új lapot vennünk :F

A bűn nem kifizetödő, fájdalom mindenkinek !

(#35) Zsoó válasza dami (#34) üzenetére


Zsoó
tag

Hidd el megteszik.Intel bácsiék olyanok.Párszor már +szívatták a gyanútlan vásárlókat.Köztük engem is a 815-ös chipsetes SA6-al.2 hónap múlva válthattam le ST6-ra,m az támogatta a Tualatint.Azóta elővigyázatosabb vok.De már késő.+vettem az Asus 955-öt.Sebaj! 2 hónap múlva lecserélem ezt is 965-re,az már tutira támogatja,és lehet ad vmi újítást is az a lap.Bár titkon reménykedem hátha a 955 is támogatni fogja bios frissítéssel.

[Szerkesztve]

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#36) dami válasza Zsoó (#35) üzenetére


dami
tag

Az tuti hogy ez nem az asuson fog múlni, hiszen ők nem a dzsunka balra rízsliszt jobbra alkatrészeket részesítik előnyben. A kérdés az hogy az intel mit árult el a gyártóknak és azok valyon már ugy gyártották e a lapokat hogy a bios frissités segít e majd, én is remélem hátha de ha mégse akkor by by 955x.

A bűn nem kifizetödő, fájdalom mindenkinek !

(#37) gti16v


gti16v
őstag

hello



egy szakember véleményére vagyok kiváncsi..........

a konfigom,az adataiim közt.......

az a gondom,hogy az fsb-t 220 felé nem birom emelni mert az Xp- nem bootol be?
mit rontok el?esetleg valamit a biosba nem jol állitok be?mire kene figyelnem???

elötte 478 asom volt, 3,0 utána 3,4 es cpu, a-data 500 vitesta ramokkal és vigan,ment az fsb 245 ön is....


köszi a tippeket

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#38) S.Feri válasza gti16v (#37) üzenetére


S.Feri
őstag

Üdv!

Emelj feszt. Gyenge a procid tuningpotenciálja. De ez csak tipp.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#39) dami válasza S.Feri (#38) üzenetére


dami
tag

Hali
A 640 nek mekkora feszt lehet adni léghűtéssel? Nállam fesz nélkül 4 gigán ok volt de ha kell emelni akkor mégis mennyit?

A bűn nem kifizetödő, fájdalom mindenkinek !

(#40) S.Feri válasza dami (#39) üzenetére


S.Feri
őstag

Üdv!

Nekem egy coolink u-8-120-am van hűtésnek és a 630-nak 1.55v-t is adtam 4500Mhz-hez. Ha jó hűtőd van 1.5v-ig szerintem bátran adhatod. Szépen lassan fokozatosan amig kell. De lehet, hogy szerencsésen kifogtál egy antituning cpu-t.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#41) dami válasza S.Feri (#40) üzenetére


dami
tag

Á nállam minden okés a procival mert feszemelés nélkül is simán birta a 4 ghz-t csak kiváncsi voltam ha kell majd adni a nagyobb emelésnél akkor mennyit.

A bűn nem kifizetödő, fájdalom mindenkinek !

(#42) SAS107


SAS107
csendes tag

Nem tudjátok hogy ehez a 8 fázisu áramellátásos featurhöz kell valami specko táp is? Vagy az úgy alapból jó mindnekinek? :D

(#43) law007 válasza SAS107 (#42) üzenetére


law007
aktív tag

a speckó táp az nemmás mint a 4 tűs alaplapi csatlakozó helyett 2x4 tűs van. Nem kötelező kihasználni, ez a feature nem csak ezeknél a lapoknál van, csak ''lazán'' kapcsolódik a kérdésedhez, de ezt kell érteni speckó táp alatt.

Nem szabad szétosztani 1 db 4 tűset, mert az a lényege, hogy külön kábelen jön külön power a stabilitás miatt. (ez lenne az atx 2.03???)

ez már az újabb és jobb tápknál adott (20K felett :D)

kérlek privátot is küldj!

(#44) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

Hátha valakinek van tippja: Asus P5wd2-e prémium alaplap és Asus EAX1600XT Silent videó nem akar együtt menni - a lap hardverhibát jelez. PCI-os videokártyával megy a lap, a videokártya másik lapban tökéletes. Ebben meg se nyikkan. A táp biztosan elég neki. Ötletek?

(#45) zugkraft


zugkraft
csendes tag

P5WD2-E Premium: Tegnap óta nyúzom. Eddig oké, nagyon jól tuningolható. Viszont az alaplapi Marvell kontroller egy rakás sz*r, aki arra bazírozik hogy oda fogja dugni a plussz vinyókat, keressen más lapot... Az IDE még úgy-ahogy, de a RAID egytálalán nem megy vele, az ASUS már le is vette a speckóból...

(#46) zugkraft


zugkraft
csendes tag

Akkor egy is P5WD2-E:

Örvendeztem, hogy milyen jó dolog, hogy erre a lapra rengeteg eszközt lehet kötni, mert a z ICH7 mellett ott van még egy plusz SATA RAID/IDE kontroller a Marvell-től.

Eredetileg olyan ambícióim voltak, hogy az Intel ICH7-re rakok egy SATA RAID1 tömböt meg egy DVD írót és egy IDE vinyót, a maradék IDE-s vinyót meg rákötöm a Marvell-re.

Az ICH7-tel nem is volt gond, de a Marvell...

Először is engedélyeztem a BIOS-ban a Marvell-t és vártam... Rövid harc után már detektálta is a rádugott vinyót, de az oprendszer betöltése előtt megállt a következő szöveggel: ''No master IDE hdd found, press F1''. Próbálkoztam mindenféle jumpereléssel, még a cable select-tel is, de a szöveg maradt. Azóta is ott van, és mindig F1-et kell nyomnom...

Ezután, megpróbáltam feltelepíteni a Marvell drivert, hogy az XP is lássa a vinyót. Először a telepítő CD-vel próbálkoztam, de az azon mellékelt ''Marvel RAID Controller'' 32 bites XP driver település helyett dobott egy ablakot hogy ''Installation failure'' és kilépett. Erre leszedtem az ASUS honlapjáról a legújabb verziót.

Az eredmény ugyanaz: driver install megszakad, nuku vinyó.

Kicsit olvasgtatam a VR-ZONES fórumait, és kiderült hogy nem vagyok egyedül... Szerencsére ott valaki rájött, hogy a P5WDG2-WS-en ugyanilyen Marvell kontroller van, és annak a driverével is lehet próbálkozni. Na, az végre gond nélkül feltelepült és az XP-ben is végre megjelentek a Marvell-re kötött IDE-s vinyó partíciói.

Csakhogy... Működik ugyan a dolog, de ha a Marvellre kötött vinyóról/ra másolok az oprendszer néha végletekig belassul, az egeret alig lehet mozgatni... Szuper. Nem beszélve arról hogy bootoláskor mindig F1-et kell nyomnom, mert szerinte nincs ott a master vinyó, amit 3 mp-vel előbb detektált saját maga...

Szóval ennyi. Ez a legújabb csúcs ASUS lap...

(#47) law007 válasza zugkraft (#46) üzenetére


law007
aktív tag

hm.. ugye nem erre mondják, hogy szeretni kell...

amúgy valaki mondta, hogy egy független I/O vezérlő levéve az alaplapról a terheket, csodát tesz adatmozgatás terén, de akkor ha ezt elfogadjuk, minek ennyi aljzat, meg raid lehetőség egy lapon?

kérlek privátot is küldj!

(#48) sanyibá


sanyibá
tag

Tudja valaki, hogy honnan lehet a WS típust beszerezni és mennyiért?

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#49) sanyibá válasza sanyibá (#48) üzenetére


sanyibá
tag

Találtam néhányat, háááát... elég húzós az ára, de a PCI-X miatt nem rossz, mert így belerakhatok PCI-X-s hardveres Raid5 kártyát is, ami jobb mint a sima PCI azé'.

KB: 70-75k a lap :Y és :F

VIVA LA RESISTANCE !!!

(#50) sanyibá válasza sanyibá (#49) üzenetére


sanyibá
tag

Van valakinek ilyen lapja? Az ossza meg nézeteit legyen szíves, köszönöm!

VIVA LA RESISTANCE !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.