Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) lipi67 válasza Vigneau (#25) üzenetére


lipi67
veterán

Nézz!Majd beszélünk.Addig is Barátom:
Nálam is minden energiakütyü be van kapcsolva.(hogy zavarja a tuningot,az csak városi legenda..)1dologban néha,az a Super PI,mert van,hogy később reagál csak,így 1mp-ig 6-os szorzóval indul(20-ból 1x).Ez a gép se nem van kikapcsolva soha.-Ez a legjobb teszt.
Kben külön külön tesztelem.Procinak Prime95-Small FFTs,25/7 vagy 25/9-es(8a-sa nekem bug-osnak tünt)memókat memtest,majd egyben az egészet Prime 95 ismét,blend-del.Durva hibákat kihozzák,az aprók meg a mindennpokban kijönnek.Csak ha"eredmény"kell,akkor van brutal tuning,kben,vagy nem is húzva megy,vagy egy laza 4-4,2GHz.
A giga lapban még nem is húztam a procimat,mert kevesebbet nem akarok mint az abbittal(minek)ramom meg most nincs olyan ami 600-as FSB-n szinkronban menne..(Patriot Viper 800-as van most)Igaz,ez is teker,az UD3R/P-nek magasan a legjobb a ramkezelése..(mutatom)[Na,ezt más lap nem tudja,2gigás,800-as moduloktól 2,22v-on,nem gyenge :K ]
Este ugorj be a régibe,ne itt offoljujk szét.Én is lépek,van mára 2 gépem..
Szép napot!
Hali!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.