Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fv82


fv82
tag

Sziasztok egy ilyen alaplappal raktam össze gépet ismerősnek és habár a gép teljesen hibátlanul megy, mégis lenne egy kérdésem. Ugyanis a gép a WinXP logóig semmit nem ír ki a képernyőre. Sem azt, hogy mi van benne, sem a mem tesztet. A videokari egy GeCube 9550GU, amiről ha valaki ismeri, tudja, hogy egy árva sort nem ír ki magáról bootoláskor. Sajnos más VGA-val nem teszteltem. Azt , hogy F2-vel kell BIOS-ba lépni csak az alaplap leírásából tudtam meg. Előre is köszi a segítséget: FV

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#2) fv82 válasza fv82 (#1) üzenetére


fv82
tag

Röhej senki. :F Pedig én azóta találkoztam még1 ilyem asrock alaplappal. Az ráadásul P4-es volt.

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#3) jenko válasza fv82 (#2) üzenetére


jenko
tag

Sajnos nemigen tudok segíteni :(
Viszont én is találkoztam már hasonló dologgal, egy mercury p4-es mATX alaplappal kapcsolatban, és asszem ott az volt a probléma, hogy vmi hülye vicces winbejelentkezést rakott föl magának a srác, és attól kezdve csinálta ezt a lap.

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#4) jenko


jenko
tag

Talán csak ennyit:
itt [link]
tedd fel a kérdésedet, biztosan válaszolnak rá.

Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

(#5) fv82 válasza jenko (#3) üzenetére


fv82
tag

Köszi! Felteszem a kérdést. Az az igazság, hogy ez teljesen új alaplap és még a Win-t is én tettem rá. Amúgy amikor először bekapcsoltam, azt hittem, hogy valami rossz, de aztán kiírtam, hogy nincs bootlemez

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.