Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enemot

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sajnos problémám van a gépemmel és akiket eddig kérdeztem alaplapra gyanakodnak. Remélem tudtok segíteni sajnos ez az egy gép van itthon és az alkatrészeket sem tudom külön kipróbálni. Ráadásul neten rendeltem a gépet így a hibás alkatrészt kell visszaküldeni vagyis érte jönnek, de először is tisztáznom kéne mi a hiba ha egyáltalán hardveres ezért kérném hogy segítsetek vagy tanácsoljatok valamit.
    B75 pro3 alaplapom van i5 processzorral. A problémám az, hogy elindítom a gépen felpörög a proci venti kb 3-4 mp-ig eddig semmi kép se bios semmi, majd leáll a gép 1-2 mp szünet majd újraindul és ez ismétlődik. Kb múlt héten jelentkezett a hiba először. Akkor egy másik vinyóra gyanakodtam azt kivettem és elindult a gép így annyiban is maradt lehet az volt a gond. Egyetlen furcsaság, hogy külön parancsikonnal kell indítani a netkapcsolatot és az ikon eltűnt. Erre ma ismét jelentkezett a hiba reggel ment a gép rendesen, majd a következő bekapcsoláskor jött újra a nincs kép nincs bios pörög a venti és újraindul a gép. Aztán nagy nehezen sokadik próbálkozásra eljutott a bootig csak a windows nem indult el hibát észleve kék háttérrel szöveg majd win javítást kínált fel. Amint megtörtén a javítás lépett volna tovább a win bejelentkezéshez, de akkor fekete lett a képernyő és csak az egér játszódott majd újra megjelent a win7 háttér majd újra fekete kép és 1-2 ismétlődés után a monitor egyszerűen kikapcsolt no signallal és annyi. Most próbáltam újra először nem ment majd jumperrel clr mosfet után még nem majd második próbálkozásra elindult. Futtattam egy víruskeresést is nod32-vel nem volt találat.
    Kérlek segítsetek nem értek annyira a dolgokhoz. Vírus vagy hardver probléma lenne esetleg w7 reinstall?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés