Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) beencee válasza AmunRa (#498) üzenetére


beencee
senior tag

Nálam ez működik, esetleg még driver problémára tippelnék, vagy lapcsere.

(#502) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Még mindig vennék! :B

Öreg vagyok már bohócnak!

(#503) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Továbbra is vennék: [link] :R

Öreg vagyok már bohócnak!

(#504) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Sziasztok

Még mindig vennék Asrock 775Twins-HDTV 2.0 lapot. Kifizetem azt az árat amin lett véve :R Gri legyen és minden cucca hozzá.

Köszi előre is üdv ArmanD

Öreg vagyok már bohócnak!

(#505) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Még mindig tartom :R

Öreg vagyok már bohócnak!

(#506) greatchaos


greatchaos
addikt

amennyiben megoldható, nekem is kell egy ilyen lap, ha valaki tud, újan vagy használtan, akkor szóljon...
köszi!

(#507) karib


karib
addikt

Úgy látom, keresett lap ez :) Kár, hogy úgy tűnik, kifutott - most nekem is jól jött volna egy pont ilyen funkcionalitású lap.

Ha valaki tudna forrást, azért szóljon.

Department of Redundancy Department

(#508) footy


footy
addikt

Tudja valaki, hogyan lehetne működésre bírni a HDTV kimenetet hagyományos TV-vel?

(#509) csudri


csudri
őstag

Sziasztok, barátnőm gépével van némi probléma. A gép 5percenként sípol egyet. Everesttel megnéztem a hőmérsékleteket, elvileg minden ok. Levettem a ház oldalát a CPU borda langyi, táp is, semmi túlmelegedés.

A gép egy Asrock 775Twins-HDTV lapból, 2.53-as CeleronD-ből, 512DDR2 ramból és egy 80gigás vinyóból áll. 9 hónapos nem tudom mi lehet a gond. A cucc egy Asus házban csücsül Asus táppal. Eddig minden ok volt vele, de délután óta produkálja ezt a sípolást.

Valakinek valami ötlet?

(#510) Traptor


Traptor
tag

Sziasztok!

Nekem régóta működik a rendszerem ezzel az alaplappal.
A telepítés idején 1db ODD + 1db Sata HDD-m volt, ezért az ATA Combination Mode Enabled beállítással telepítettem az XP-t.
Most azonban be szeretnék kötni még egy ODD-t és azt egy másik IDE csatira. Amikor átteszem Disabled-re, akkor a Windóz a töltődéskor újraindul.
Megoldható valahogyan, hogy ne kelljen újratelepítenem a rendszert és mégis ezt a beállítást használhassam?

Ha valaki már feltette ezt a kérdést akkor bocs.

Traptor

.: Aláírás helye :.

(#511) uzsz


uzsz
senior tag

Próbált már valaki 800-as DDRII-t beüzmlni a lapban?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#512) uzsz


uzsz
senior tag

Tudja valaki honnan lehet ehhez a szutyokhoz olyan BIOS-t v drivert szerezni amivel normalisan kezeli az USB-t es Ne adj isten a VISTA is lat a lapbol valamit?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#513) Steve-0


Steve-0
őstag

ha vkinek van eladó REV 2-es lapja az jelezze!
köszi

(#514) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ha még van valakinek ilyen lapja..weblap alapján van conroe támogatás, valóságban nekem egy 420-as celeron nem indul el. legújabb bios van rajta, rev 1.01-es lap. 5let?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#515) Bakko válasza BlackPriest (#514) üzenetére


Bakko
tag

Rev 2 támogatja a conroe-t.
De 420-ast nem találok a support ilst ben.
Valószínűleg ezért nem megy.

No Comment!

(#516) BlackPriest válasza Bakko (#515) üzenetére


BlackPriest
őstag

igen, valóban.

ha valakinek van eladó rev2-es, vevő vagyok rá

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#517) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Hi!

Rev1.0-ás lapot lehet flash-elni Rev2.0-ra, hogy kisebb Conroe magos procit kezeljen( Cel 4xx, E4xxx ), vagy fizikai akadálya is van a dolognak? Kerestem neten, de nincs semmi info ilyesmiről. Nem, a kínai/orosz/üzbegisztáni oldalakat nem néztem ;]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#518) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Látom baromira pörög a topik, már nem aktuális a kérdésem, azonban egy semmitmondó válasz után érkezett egy rendes válasz is az
AsRock supportjáról, miszerint NEM LEHET ÁT FLASH-ELNI A REV1.0-ÁT REV2.0-RA! FIZIKAILAG ELTÉRNEK!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#519) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

2x, de legalább már pörög a topik, muhahaha ;] :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#520) uzsz


uzsz
senior tag

Van ehhez afoshoz VISTA kompatibilis driver ne adj isten Win7?
En nem talaltam.
Raadasul hogy tud kezelni NEM RAID ben 2v 3 SATA vinyat?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#521) uzsz


uzsz
senior tag

Neh ugy erzem, csak n vagyok az abarom akinek ilyen alaplapja van

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#522) uzsz


uzsz
senior tag

Uhh vazze...
Ennyi?
Ez atopik halott...

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.