Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mumtaz


mumtaz
senior tag

Gondolok itt mindenféle modoláshoz felhasználhó ''alkatrészre''.
Ami engem kimondottan érdekelne:

5cm körüli LED-es, vagy legalább áttetsző ventilátor
Hangszórókba való basszuscső, de nem valami sima, hanem ami szépen fokozatosan szűkűl (mint egy repülőgép beömlőnyílása)

Egyelőre konkrétan ennyi.
Ha valaki tud valami bótot, ahol a fentieket pesten be lehet szerezni, az ne tartsa vissza magát!

THX! :)

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#2) supercow válasza mumtaz (#1) üzenetére


supercow
őstag

korán van még ehhö :)
egyébként jó a moddolt házad, láttam a képeket a radikal galériában.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#3) eziskamu


eziskamu
addikt

Szeretném én is fárasztani a többieket, ha nem baj. fm-rádiós karórát honnan lehet szerezni?

(#4) c*


c*
aktív tag

FM Radios karora muhahaha :DD
szerintem inkabb vegyel egy karorat meg egy radiot kulon . . .nem lattam meg olyat hogy karorara ra lenne integralva egy radio talan forditva elkepzelheto . . .:C

(#5) Szeke válasza c* (#4) üzenetére


Szeke
senior tag

LOL
ez csak a tudatlanságodat bizonyítja...
Japánban, az elektronika fellegvárában lcd kijelzős, TV vételére is alkalmas karórákhoz is hozzá lehet jutni. Mi a pláne egy rádiós karórában? Azon kívül, hogy nálunk nem kapni, semmi. :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#6) vallas


vallas
senior tag

Hali

A basszuscsovet autós hifi boltban lehet venni, ott általában több fajta is van!

remélem segített

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7) lesaux válasza Szeke (#5) üzenetére


lesaux
veterán

De hogy tudod hallgatni? Van egy füldugója vagy csak úgy szól?

(#8) Szeke válasza lesaux (#7) üzenetére


Szeke
senior tag

Igen, füldugóval. A rádiósat is meg a tv-set is :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#9) c* válasza Szeke (#5) üzenetére


c*
aktív tag

Hidd el el tudom kepzelni hogy van ilyen de teljesen ertelmetlen dolognak tartom
viszont en inkabb vennek x dollarert egy breitlinget minthogy egy csilivili hiperszuper radios tvs karorat . . .
teljesen felesleges szvsz. . .

(#10) Szeke válasza c* (#9) üzenetére


Szeke
senior tag

Értem én, de magyarázd ezt meg a kis ferdeszeműeknek is :C

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#11) mumtaz


mumtaz
senior tag

Rádiós karórát MO-on én utoljára kb 10 éve láttam. Az óra része csak az időt mutatta, tehát a rádiónak nem volt kijelzője. Csak az óra elején lévő viszonylag nagy ''tekerő'' és az óra oldalán lévő jack anyuci árulkodott, hogy az nem csak óra. Szal ez nem egy mai kezdeményezés.

De, hogy a témánál maradjunk, nem tud senki segíteni a problémám megoldásában? A venti lenne a legfontosabb.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#12) mumtaz válasza supercow (#2) üzenetére


mumtaz
senior tag

Köszönöm az elismerést a házamhoz.
Az ok, amiért ott van az, hogy megkerestek mélben, hogy feltehetik-e a Radikal Mod-ra.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#13) Csigapa válasza eziskamu (#3) üzenetére


Csigapa
tag

Úgy 15 évvel ezelőtt nem sokkal a számológépes kvarcóra :)) tüdöklése után itthon is lehetett kapni, nem is volt olyan drága, csak azóta kiment a divatból. Ennek ellenére biztos kapsz valamelyik kinai piacon. :)

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#15) mumtaz válasza Csigapa (#13) üzenetére


mumtaz
senior tag

Asszem pont arra gondoltam én is. Akkor nem csak én láttam ilyet :)

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#16) zsoltee10 válasza Kalandor (#14) üzenetére


zsoltee10
addikt

ezek nem 5cm átmérőjűek. :t

(#17) mumtaz válasza Kalandor (#14) üzenetére


mumtaz
senior tag

Sajnos pont az a baj, hogy amit belinkeltél, azok 8 centis ventik. 8 centist (és attól fölfelé) már szinte minden számtech bolt árul. Nekem viszont pont az a problémám, hogy kicsik (kb. 5 centisek) kellenének.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#18) j.bravo válasza supercow (#2) üzenetére


j.bravo
addikt

Melyik gép a radikal-pn a topikgazdié? érdekelne...! Meg szukulo reflexcso is.

Whatever.

(#19) mumtaz válasza j.bravo (#18) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ez: http://www.radikalmod.hu/index.php?p=9&gid=7

Bár már kicsit változott az elrendezés azóta.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#20) mumtaz


mumtaz
senior tag

Ennyire azért nem ronda a házam.

Ventiket még mindíg keresek.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#21) zsoltee10 válasza mumtaz (#19) üzenetére


zsoltee10
addikt

szép, de nincs jobb minőségű kép róla? mert azok, amik fenn vannak nagyon rosszak, kíváncsi lettem bolna, hogy mi van kiírva a kijelzőre. :)

(#22) mumtaz válasza zsoltee10 (#21) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ha az kell, akkor inkább ezt szedd le:

[L]http://mumtaz.uw.hu/kep/lcd_full.avi[/L]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#23) LukE válasza mumtaz (#1) üzenetére


LukE
veterán

5 centis ventit kapsz elektronikai boltokban, de az tuti fekete lessz

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#24) mumtaz válasza LukE (#23) üzenetére


mumtaz
senior tag

Biztosan lehet azért szerezni valahol olyat, amilyen nekem kell, hiszen annyi alaplapon is átlátszó venti van. Nem hiszem el, hogy sehol nincs az országban.

:( :( :(

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#25) LukE válasza mumtaz (#24) üzenetére


LukE
veterán

hogy így mondod, van 1-1 fölös KT3U és egy Ti4200 hűtőm, ugyan azok csak 4 centisek.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#26) mumtaz válasza LukE (#25) üzenetére


mumtaz
senior tag

Azok mifélék? ''átlátszóak'', hasonlítanak egymásra?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#27) zsiga667


zsiga667
addikt

Csá. Nekem is lenne egy kérdésem. Hol lehet Swiftech cuccokat szerezni?

(#28) I_Am válasza mumtaz (#22) üzenetére


I_Am
veterán

Fuuuu...hol lehet venni ilyen kijelzőt? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29) LukE válasza mumtaz (#26) üzenetére


LukE
veterán

most nézem, a VGA hűtő fekete:(
az alaplapi áttetsző, na találtam képet is: [L]http://www.planet3dnow.de/artikel/hardware/kt3_ultra/images/kt3ultra.jpg[/L] kb. fél évet ment, azóta csendesítve lett a gép.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#30) raven10011 válasza mumtaz (#22) üzenetére


raven10011
senior tag

NEKEM KELL ILYEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

financenewbie.com

(#31) tomcs válasza I_Am (#28) üzenetére


tomcs
őstag

ilyesmi lcdket sok helyen le7 kapni, forrasztasz ra 1 csatlakozot ami m1 szepen a parhuzamos portra es progival vezerled. engem inkabb vfd erdekelne, bar eddig akarhanyszor felvetettem mindig le lettem beszelve mert meg kulfoldi viszonylatban is draga :(

kb ekkora lcdt par ezresert kapsz, volt 1 eleg nagy lcds topik ott nezd meg

(#32) I_Am válasza tomcs (#31) üzenetére


I_Am
veterán

Azt vágom hogy lehet kapni viszont nincs kedvem forrasztgatni, már technikum alatt sem volt :D, meg időm sincs. Szal nekem komplett kéne progival mindennel együtt beépítésre készen.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33) mumtaz válasza I_Am (#32) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én magamnak csináltam, de a HWSW fórumára szokott járni pgyafi, aki csinál mindenfélét.
Ajánlott megnézni az oldalát, ahol fel is vannak sorolva, hogy milyeneket csinál, és ott vannak az elérhetőségei is.
[L]http://www.dino.hu/lcd/[/L]

Persze a legolcsóbb, ha magadnak csinálod, mivel a legnagyobb kijelző (4X20-as, zöld világítás) kb 8000 Ft, amihez a többi cucc kb 500-1000 Ft lehet. Pgyafinál ugyanez megépítve kb. 12000 Ft. Viszont nála lehet szerezni megépítve kék háttérvilágítással és inverz kivitelben is.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#34) raven10011 válasza mumtaz (#33) üzenetére


raven10011
senior tag

Te saját software-t használsz, vagy ezek közül valamelyiket?

[L]http://www.dino.hu/lcd/szoft.htm[/L]

financenewbie.com

(#35) mumtaz válasza raven10011 (#34) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem saját szoftvert használok. A ''LPT port I/O driver win9x,me,nt,2k,xp alá'' mindenképpen kell. Ami a video-mon van, az a jaLCDs nevezetű progi, amihez mindenféle plugin is van, de amiket a video-n voltak, azokat alapból tudja. Én tulajdonképpen nem használtam hozzá semmilyen plugint.
A jaLCDs elérhetősége: [L]http://www.jalcds.de/[/L]

Az én kérdésemre senki nem tud valami választ adni? :(
Két darab átlátszó (ha van, akkor LED-es), 4-5 centis, tök egyforma venti kellene.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.