Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nite


Nite
őstag

hali mindenkinek! van egy ABiT AI7-es alaplapom, egy 2GHz-es cerkával! Gondom az, hogy beállítom a procit, hogy 2.66-on menjen (133fsb), restart és minden tökéletes, egészen addig, míg ki nem kapcsolom a gépet (áramtalanítással)! Ezután ha szinte rögtön visszakapcsolom, akkor is ugy indul a gép, hogy a proci alapon megy! belépek a biosba, és a beállítások stimmelnek, ott a 133mhz fsb, de a proci órajelének 2GHz-et ír, nemcsak a bios, hanem minden tesztprogram! De ha a biosba lépés után újraindítom, akkor megint jó! Ja, és csak akkor csinálja, ha áramtalanítom a gépet, ha csak ki van kapcsolva, akkor minden ok?

remélem tudtok valami megoldást!

Paid my dues!

(#2) Nite


Nite
őstag

valaki? :F

Paid my dues!

(#3) Sanyo válasza Nite (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Az alaplapi elem valószínüleg kimerülőben van, mérd meg ha tudod. Kb. 4-500Ft-os tétel egy új.

(#4) Nite válasza Sanyo (#3) üzenetére


Nite
őstag

azt megmértem, tökéletes! :(

Paid my dues!

(#5) bim válasza Nite (#1) üzenetére


bim
veterán

nekem is detto ez volt a helyzet és nem tudtam megoldani csak ugy hogy leszedtem az mikrogurut és biosbol nyomtam a tuningot szokott modon:U

(#6) Nite válasza bim (#5) üzenetére


Nite
őstag

nekem sima bios tuningnál is ezt csinálja :(

Paid my dues!

(#7) bim válasza Nite (#6) üzenetére


bim
veterán

de fent van az oc guru?
mert én totál le is szedtem.
bár igaz én nem áramtalanitom a gépet:B

(#8) Nite válasza bim (#7) üzenetére


Nite
őstag

leszedtem, mármint a szoftverét, de nemhiszem, hogy áramtalanításkor az bármive is beleszólna :(

figyelj csak, ha van egy kis idöd, próbáld már ki légyszi, hogy ha áramtalanitod, akkor neked is szarozik-e?

Paid my dues!

(#9) Nite


Nite
őstag

:F

Paid my dues!

(#10) Nite


Nite
őstag

lécci vki irjon ha tud valamit, mert ha nem sikerül megoldani péntek reggel visszavinném...

Paid my dues!

(#11) Nite


Nite
őstag

na, részemröl uccsó up

Paid my dues!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.