Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) Big_Boss válasza joey04 (#2700) üzenetére


Big_Boss
senior tag

Ez a google-n múlik, de nem függ össze a 2 dolog.
Mehet a sima App store-ba.

(#2702) joey04 válasza Big_Boss (#2701) üzenetére


joey04
titán

:R

(#2703) Tense válasza joey04 (#2700) üzenetére


Tense
őstag

Hogy érted hogy rendes chrome? Mert ami most van az rendetlen? :D
Én most is azt használom, igaz, eléggé gyér.. xd
Viszont, nekem a 17.4-el sokkal jobban merül, közel 20%-al többet fogyasztott ma mint szokott..

[ Szerkesztve ]

(#2704) Sasi001 válasza Tense (#2703) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Nekem pont fordítva, jóval kevesebbet merült mint tegnap pedig többet használtam ma, 6-óra vegyes használat és 56%-on vagyok.

(#2705) Tense válasza Sasi001 (#2704) üzenetére


Tense
őstag

hm.. ma még kevesebbet használtam mint máskor, ma egyáltalán nem ment a navigáció, és délután 3-ra reggel 7-től 45%, és végig zsebben volt, remélem nem marad így, mert máskor 60% felett volt kb ennyi idő alatt. Igaz én 80-ra töltöm előző nap este.

[ Szerkesztve ]

(#2706) joey04 válasza Tense (#2703) üzenetére


joey04
titán

Saját motorral.

(#2707) Sasi001 válasza Tense (#2705) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Reméljük, hogy beáll, nekem most a uw2 kezdett jobban merülni pedig frissítés sem volt rá.

(#2708) Tense válasza Sasi001 (#2707) üzenetére


Tense
őstag

Az komoly, 350ezres óra, nem sajnáltál érte ennyi pénzt? :D Bár nekem is 570k volt a pro max, persze rá 2 hétre 500-ért is volt xd
Nagyon sokat agyaltam az órán, mit vegyek, de huawei watch gt 4 lett, nem bántam meg, pont azt tudja amit kell egy órának, és az első töltés 10 nap után történt és még volt 30%, mind ezt 100k-ért. ha lesz olyan órája az apple-nak ami nem naponta töltögetős, venni fogok, akármennyibe fog kerülni..

(#2709) icecave válasza Tense (#2708) üzenetére


icecave
nagyúr

AW nem naponta töltögetős. Nekem úgy, hogy napi egy edzés követéssel, napi 17 óra AOD, meg minden, minden másnap töltöm úgy, hogy még van benne 30%. Aki nem edz, stb. még tovább elvan. NYilván ez messze még az általad említettől, de nekem bőven élhető. Arról nem. is beszélve, hogy nincs mégegy óra, ami csak megközelíti együttműködésben az iPhone-al.

(#2710) Tense válasza icecave (#2709) üzenetére


Tense
őstag

Elhiszem neked, mondjuk én a 9-es szériát a 45mm-t néztem, eleve a gyártó oldalán is 18 óra van megadva szokványos használat mellett, ami ha este feltöltöm, másnap estig 24 óra, már eleve bukta, az ultra 2-re meg 36 órát ír, ami szintén nem nyerte el a tetszésemet főleg közel 4 kilóért. De nem vagyunk egyformák, ha jobb lesz a következő széria, plusz még ha lesz vérnyomásmérő is akkor tuti nyerő lesz.

(#2711) Tibee86 válasza Tense (#2710) üzenetére


Tibee86
veterán

Ami ott meg van adva szerintem egyáltalán nem "szokványos használat".

(#2712) Sasi001 válasza Tense (#2710) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Mindent mér plusz e SIM három naponta töltöm, marad kb 30%, nincs edzés. Jah én még 390-et adtam érte plusz 600-at a 15pm-ért.

[ Szerkesztve ]

(#2713) Sasi001 válasza Tense (#2710) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Amúgy szép a Huawei Gt viszont merülésben verhetetlen az ultra 2. ami nekem fontos.

(#2714) kircsi28 válasza Zsolt,72 (#2699) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Most frissítés után is próbálgattam a feloldást fekve, egyébként 15pm, de semmi, ezen nem javítottak, sehogy nem oldja fel, így kikapcsolatm a fenébe, főleg, hogy autóban töltöm így leginkább.

(#2715) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Találtam egy ilyet, tehát fekve nem lehet kilépni belőle, ez szerintem gáz...

[link]

Egyébként, ha ki szeretne lépni a készenléti módból, egyszerűen húzza ki a töltőt, vagy állítsa függőleges helyzetbe az iPhone-t, és automatikusan visszatér a normál képernyőre.

[ Szerkesztve ]

(#2716) Zsolt,72 válasza kircsi28 (#2714) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Yep, autós tartó esetén én is inkább kikapcsolnám, ha fektetve volna. Egyelőre ez van.
Otthon pedig marad az, hogy elfordítom.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#2717) moordavid válasza Zsolt,72 (#2716) üzenetére


moordavid
aktív tag

Ezt nem oldja meg ha vezetéskor bekapcsolod a vezetés fókuszt?

"Like tears in rain."

(#2718) Zsolt,72 válasza moordavid (#2717) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ezt nem tudom, mert (bár többször is felajánlotta a rendszer) eddig mindig kinyomtam a “vezetés fókusz” opciót. :B

Amúgy simán el tudnám képzelni, hogy ott engedje. Lehet, ki is fogom próbálni, most kíváncsi lettem rá.

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#2719) xhege válasza Tense (#2710) üzenetére


xhege
addikt

Nálam az AW S7 mindennap töltögetős volt. Tény, hogy van olyan nap, amikor reggel is van 1,5 óra edzés meg este is. :U
Az Ultra is szerintem 2 naponta töltős lenne, de fájó szívvel én elengedtem az AW-t. Az én felhasználó szokásaimnak a Garmin jobban megfelel. Az edzés elemzések sokkal részletesebbek és áttekinthetőbbek. Azonban mindig nézegetem az Ultrákat vágyakozva, mert, mint okosóra nincs jobb a piacon (nyilván iPhone mellé). Ha elérik azt, hogy 4-5 napot elmenjen nálam is, akkor váltok. Jelenleg a Forerunner 965 tíz napot tud, és 20% körül teszem töltőre.

(#2720) moordavid


moordavid
aktív tag

Mióta frissítettem érzésre mintha pontosabb lenne a portré mód. Mintha jobban felismerné mit mennyire kell elmosni. Nálatok is vagy csak placebo?

"Like tears in rain."

(#2721) Tense válasza Sasi001 (#2707) üzenetére


Tense
őstag

Nem tudom mi lehetett tegnap, ma már 20%-al több mint tegnap volt ugyan abban az időpontban.

(#2722) Tense válasza xhege (#2719) üzenetére


Tense
őstag

Akkor az is nagyon szuper :R Nálam is nagyon bejött a huawei gt4, csak vasárnaponként kell tölteni 30-40% van még benne, de az már okés, kezdeni a hetet. Az a baj, hogy az óra nem olyan mint egy telefon, akkor van értelme ha a karodon van, az alvás figyelés miatt éjjel, nappal meg más miatt, a telefont sofőrként berakom a tartóba és rádugom a kábelt ha kéri, de az óra, nem ilyen egyszerű.

(#2723) Sasi001 válasza Tense (#2721) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Előfordul, hogy frissítés után össze kell szednie magát, kell neki egy nap.

(#2724) gretzky77 válasza gretzky77 (#2474) üzenetére


gretzky77
veterán

Közben kiderült, hogy láma voltam, fel sem merült bennem, hogy a Samsung tévém esetleg tudja az Airplayt. Pedig tudja :DD :DD :DD
Így a kábel felesleges is! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Apple Watch Ultra 2 & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2725) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Most néztem Magyarósi Csaba videóját (7:00-tól), miszerint a 15 Pro Max esetén elég komoly térerő gond van, és ezt több helyről is jelzik az Apple support oldalán. Ez mennyire valós? Ti is tapasztaljátok?

(#2726) icecave válasza koxkids (#2725) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyáltalán nem. Ugyanolyan, mint az előzőek számomra.

(#2727) joey04 válasza koxkids (#2725) üzenetére


joey04
titán

Én már az elején mondtam, hogy valami nem frankó, de ilyen gondjaim nincsenek. Nekem szimplán mintha gyengébb lenne az antenna, mert ahol a 13pm még 1 csíkon 4g-n maradt és csak ritkán ment edgere, ott a 15pm már jóval hamarabb. Korábban egy xiaomi mi 10-em volt, az is ilyen volt. Most az s24 ultra meg olyan, mint a 13pm volt. Szóval gyengébb, de ilyen drasztikus problémáim soha nem voltak.

(#2728) SharpSA válasza koxkids (#2725) üzenetére


SharpSA
veterán

Én sem vettem észre különbséget a 13 Pro után.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2729) Sasi001 válasza koxkids (#2725) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Pont olyan mint a 13 meg a 14pm.

(#2730) GALARDO válasza koxkids (#2725) üzenetére


GALARDO
addikt

Se a 13pm, se most a 15pm nem produkál ilyet. Mondjuk nekem anno a híres antennagate i4 se produkálta.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2731) babkukta


babkukta
senior tag

Sziasztok!

Nem régen beléptem én is az iPhone felhasználók körébe. Egy i15-el indítottam, ami kicsi volt, és zavart a 60Hz. Kb 2 hete már a 15 Pro Maxot nyúzom, amivel maximálisan meg vagyok elégedve úgy, hogy nagyon-nagyon régóta voltam droid felhasználó.

Eddig minden kiválóan működik, de érdekelne, hogy vannak e energiatakarékos beállítások, amivel lehet némi üzemidőt nyerni? Most is jól bírja a telo, de ha lehet jobb, akkor ki szeretném azt próbálni :D
Itt nem olyanokra gondolok, hogy sötét téma, meg automatikus app frissítés kikapcsolása a háttérben, helyzet kikapcsolása stb, hanem egyéb rejtett dolgok :)
És az sem megoldás, hogy leveszem 120Hz-ről, hiszen ezért is jöttem át sima 15ről :C

Köszönöm a segítséget! :R

Üdvözlettel, Tibi

(#2732) koxkids válasza GALARDO (#2730) üzenetére


koxkids
őstag

Köszi mindenkinek, ez megnyugtató :)

(#2733) GalaxyS9 válasza koxkids (#2725) üzenetére


GalaxyS9
tag

nálam jobb 15 Pro Max-en, mint 14 Pro-n :F
Pixel mellett meg triplán jobb:)

[ Szerkesztve ]

(#2734) Cry0 válasza GalaxyS9 (#2733) üzenetére


Cry0
őstag

S20-ról váltottam, ég és föld a 15 pm javára. Ahol az s20-al már nem tudtam telefonálni se ott még 5G-m van.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#2735) GalaxyS9 válasza Cry0 (#2734) üzenetére


GalaxyS9
tag

utolsó Samsungom az S22 volt, az is botrányosan kezelte a hálózatokat. akkor adtam még egy esélyt a Samunak, de eladtam 1,5 hónap után és jött a 14 Pro, most meg a 15 Pro Max. magasan a legjobb telefonom eddig. :)

(#2736) Pityu89 válasza koxkids (#2725) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nálam 3X előfordult már. Újraindítás segített. Azt hittem eddig egyedi hiba és gyászos a szolgáltatóm, de ezek szerint nem.
Utána olvasva valakinél az 5G kikapcsolása megoldja a problémát.

(#2737) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Ha van egy játék amibe gyárilag nincs felhőmentés akkor ha a bizt mentésnél be van kapcoslva az app, akkor menti az állást?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2738) matehajagos válasza koxkids (#2725) üzenetére


matehajagos
tag

Nekem rendszeresen előfordul, hogy akár nulla térerőre esik vissza, legutóbb pl. tegnap este a Madách tér kellős közepén.. Kellett neki egy repülő mód ki-be, hogy helyreálljon, de nekem kifejezetten gyakran előfordul sajnos.. :W

(#2739) Kolondrum

Üdv! Érdeklődnék, h nektek az akku hány százalékos? Páromnak szeptember végi és 100% 111 ciklussal.
Simán csak kíváncsi vagyok.

Sasi001 Okosan tölti, teszek róla. A OnePlus -om 1 éves és 96% kiírás szerint, az is okosat töltött.

[ Szerkesztve ]

(#2740) Sasi001 válasza Kolondrum (#2739) üzenetére


Sasi001
aktív tag

53-100%
Szerencsés mert nagyobb kapacitású akksival kapta.

(#2741) s.Oliv3r válasza Sasi001 (#2740) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Töltési sebességtől is függ, ha lassan töltöd - lassan degradálódik :) Ciklus számolás ide vagy oda, a 40-80 között tartás is számít :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#2742) Sasi001 válasza s.Oliv3r (#2741) üzenetére


Sasi001
aktív tag

Kisebbik lányom telefonja 52 ciklus és 99%. Ugyanazzal a gyári töltővel gyári kábellal töltve. Optimalizált töltés be de például nekem is gyári adattól nagyobb kapacitással rendelkezik az akku ezért lassabban degradálódik. Ez az ami sokat számít. Szerencse kérdése. Nálam a 40-80 nem élhető. Valamennyit biztos számít de szerintem minimális. Amit megfigyeltem azt tuti nem szereti ha 20% alá van engedve.

[ Szerkesztve ]

(#2743) Morris válasza s.Oliv3r (#2741) üzenetére


Morris
veterán

Én 5V/1A-el töltöm. Annyira nem lassú. Vagyis van időm kivárni. De mindig 100%-ra töltöm.
Kíváncsi leszek, meddig tartja meg a jó kondit.

(#2744) madgie válasza Morris (#2743) üzenetére


madgie
titán

Az egy öröklét ezeknél a telefonoknál, a 20 wattos gyári töltő szerintem nem fogja megölni és sokkal gyorsabban ritkán tölt a 15 Pro.

(#2745) Manka76 válasza koxkids (#2725) üzenetére


Manka76
senior tag

Még csak hasonló sem volt mint amit említ október óta.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#2746) Morris válasza madgie (#2744) üzenetére


Morris
veterán

éjszaka ráér tölteni magát

(#2747) s.Oliv3r válasza Morris (#2743) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nekem a 7,5W jött be, nem olyan lassú az :) viszont 77 ciklusnál - 100% a kapacitás. Hetente egyszer töltöm 100-ra, amúgy csak 85-re, számomra ez így még élhető. Ja igen, és ez csak 15 pro, nem max.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#2748) madgie válasza s.Oliv3r (#2747) üzenetére


madgie
titán

156 ciklus, 100%, majdnem mindig gyorstöltővel töltve :)

(#2749) icecave válasza s.Oliv3r (#2741) üzenetére


icecave
nagyúr

Teljesen random az egész. Volt sok iPhone-om, van tehát merítés bőven. Volt, amit vigyázva töltöttem 5W-al , 80ig, 20 alá sosem merült, mégis 3 hónap után 96% volt. Aztán bejött a magsafe, azt is csak 7,5W-on használtam, optimalizáltan éjjel a töltőn. Egyik fél éves korára 98%-os lett, másik 96, most meg a 15PM még mindig 100, 99 akku ciklussal. A szokások ugyanazok voltak az utolsó három esetében. Aztán volt, ami sokáig 100 maradt (10 hónap-14 hónap), majd pár héten belül lement 94%-ra, gondolom akkor aktualizálta magát.

(#2750) Kolondrum

A töltő hozzá. [kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.