Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Apeh, kövér, rtl hiradó és a merevlemez (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) freya


freya
aktív tag

RTL hiradó: Az APEH a kormányváltás után merevlemezre mentette az adózók adatait, állitja a Fidesz. Azon belül is a kedvencem, a Kövér ''Kösd fel magad'' Laci.
Én inkább arra lennék kiváncsi, kormányváltás előtt min tárolták az adatokat? Még jó hogy legalabb 4 évente lementik, neeem? :)

(#2) freya válasza freya (#1) üzenetére


freya
aktív tag

Ja, ha nem lenne világos, nem politikai flamet indítottam, csak már nem bírom a sok hülyét, akik ilyen híreket megírnak meg felolvasnak...

(#3) tomcs válasza freya (#2) üzenetére


tomcs
őstag

ezekszerint ez egy ''tevezni szar'' flame topic?

mert azt tamogatom jol, 3 nezheto csatorna van, discovery, ngc, spekrtum.. meg neha meg le7 hallgatni vivat ha valami szam cimere vadaszok. mast szerintem nem is neztem meg ebben a honapban, egyszeruen minek... bb-vv-t ne is emlitsuk, csak azt nem ertem hogy az embereknek naponta resetelik az agyat hogy nem unjak meg 1 het alatt?

(#4) freya válasza tomcs (#3) üzenetére


freya
aktív tag

Ez inkabb egy ''elegem van belole hogy a hiradoban is hulyenek neznek'' flame topic :)

(#5) kgb válasza freya (#4) üzenetére


kgb
tag

Csatlakozom.

Az embereket hulyenek nezik.

Viszont ebbol elnek!

(#6) iguana válasza tomcs (#3) üzenetére


iguana
őstag

a viasat is jó. al bundy riszpekt :DDD
egész jó, nézhető sorozatok vannak.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#7) tomcs válasza freya (#4) üzenetére


tomcs
őstag

szvsz gyakorlatilag fedi egymast a ketto valamennyire :))

vegulis.. egyszeruen kell mondani, hogy szalacsi sanyi ba is felfogja mert sajna tobbszor annyi _nagyon_ egyszeru ember van mint viszonylag ertelmes :(

(#8) ManOwaR válasza tomcs (#3) üzenetére


ManOwaR
tag

sprektumot nem szoktam nézni, akkor történelmi gagyik és humbugok vannak benne, hogy félelmetes. hüleséggel tömik a nép agyát

(#9) iguana válasza ManOwaR (#8) üzenetére


iguana
őstag

miért is? konkrétumok?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#10) kgb válasza ManOwaR (#8) üzenetére


kgb
tag

neked tele is tomtek mar. Csak nem a Spektrumon hanem
a ''csiga'' TV-n :(

(#11) ManOwaR válasza iguana (#9) üzenetére


ManOwaR
tag

nézzed a történelmi dokumentumfilmjeiket! ha konítasz valamit a történelemhez akkor rögtön kiszúrsz egy nagy csomó döbbenetes hülyeséget. azokat ez embereket bírom akik néznek egy csomó sprektumot és már történésznek érzik magukat

(#12) ManOwaR válasza kgb (#10) üzenetére


ManOwaR
tag

tényleg?? honnan veszed?

(#13) kgb válasza ManOwaR (#12) üzenetére


kgb
tag

1. nem erzem annak magam.
2. nem csak tortenelem van
3. jobban butit a masik

(#14) iguana válasza ManOwaR (#11) üzenetére


iguana
őstag

én elég fű vagyok a történelemhez, ezért kérdeztem ,hogy miért, konkrétumok...

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#15) bdav


bdav
őstag

Speciel a természetfilmeket rühellem, azért nem nézek spektrumot. A tört.filmjeiket se nézem, mert szvsz ritkán van, de volt pár jó anno, pl. a vikinges vagy egy (1-?) 2. világháborús. ViaSat rulzik (star trek :)))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#16) Makker


Makker
tag

nah, én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. lassan 3 hete, hogy tévét abszolút nem nézek. illetve ma a másik szobában ment és láttam, hogy kanadában bizonyos kábeltévés társaságok meztelenre vetkőző bemondókkal olvasatják a híreket. nahát, ez a nem semmi. mire nem képesek koszos dollárokért 1esek. ha rajtam múlna, az összes stúdiót eldózeroltatnám és park lenne a helyükön (elnézést a stúdiókban dolgozóktól). más. nagy divat a minden alapot nélkülöző nyugatmajmolás. mindent az úniós szabványok, elvárások szerint. természetesen. csak a fránya bérek, azok nem akarnak az elvárások szintjére emelkedni, azok nem úniósodnak sehogysem. ez persze csak kikívánkozott belőlem és bocsi érte, ha nem tetszett.

.

(#17) ManOwaR válasza iguana (#14) üzenetére


ManOwaR
tag

most fejből nem tudok konkrétumokat, régebben bele-belepillantottam és hallotam egy csomó totálhülyeséget

(#18) ManOwaR válasza kgb (#13) üzenetére


ManOwaR
tag

te érted is néha, hogy miről beszélsz? vagy ez az állapotod sokat javult mostanság?

(#19) bdav válasza Makker (#16) üzenetére


bdav
őstag

Vetközös hiradot azt nézném (csak ha szép a bemondonö ) :DD

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#20) launcser


launcser
senior tag

monnyonle!

tütüü

(#21) Makker válasza bdav (#19) üzenetére


Makker
tag

ha jobban megnézzük, lehet, igazad van. manapság az un. ''hiradó'' másról sem szól mint csalásról, lopásról, kivégzésről, terrorról és kisebb nagyobb személyiségek, példaképek buknak egymás hegyére-hátára. itt jön képbe a nő. legalább nem idegesítem magam a zagyvaságokon. nem is rossz :)

.

(#22) bdav válasza Makker (#21) üzenetére


bdav
őstag

Hát igen a magyar közélet már egy jó ideje csak fikázásból áll :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#23) casenoid


casenoid
tag

nálunk se volt TV hónapokig. Utána is csak nyelvvizsga miatt német adó szólt egy ideig. Most csak és kizárólag Star Trek sorozatokra van bekapcsolva, Al Bundy-ra és autós műsorokra. Slussz.
Már rutinból kapcsolom le a reklámokat, néha csak a hangot.
R*hadjanak meg, mert 10-15%-al hangosabbak simán a reklámok, mint a film.
Totál etetés, tölcsér a fejre adagolás ezerrel...

(#24) PeliScan


PeliScan
addikt

Migyá mondok vmit, csak kiveszem a kontaktlencsimet... :DDD

(#25) PeliScan válasza PeliScan (#24) üzenetére


PeliScan
addikt

Szóval, a szociológia-tanárbácsi szerint (és leeht, hogy ez nem összeesküvéselmélet, de nagyon durva!) azért van ennyi debilizáló műsor a TVben, mert ugye ettől nő a deviancia, nem müködik a gyerekek helye s szocializációja. Neház lesz nekik beilleszkedni, ezért nem is lesz tartós párkapcsolatuk. Szinglik lesznek. És ugye egy egyfős háztartás jóval többet fogyaszt, mint egy 2-3-4, persze relatíve. És így több árút vesznek, azokat jobban kell reklámozni, így végül is nő a TVkreklámbevétele. :( :O

(#26) lesaux


lesaux
veterán

Hú, gyerekek, ha tutit akartok nézni, akkor RTL Klub, Találkozások. Az kész! Ennél lejjebb már nincs.
Ilyenkor sajnálom Vágót, Vitrayt meg a többieket. Ők még értettek a televíziózáshoz, ma mégis Aigner Szilárd és Pokrivtsák Mónika a sztárok. Na mindegy, érdemes egy adást végignézni, csak elrettentésképpen.

(#27) PeliScan válasza lesaux (#26) üzenetére


PeliScan
addikt

''Ennél lejjebb már nem kattinthatsz!'' Anettka.hu szlogenje :)

(#28) rdi válasza PeliScan (#27) üzenetére


rdi
veterán

Kattintottam,
én meg a sci tracket szeretem nagyon, na azon egész nap a gabonakörökről, ufókról és szellemekről megy a duma. Pedig ugye tudományos ismeretterjesztő csatorna lenne :(

Fej! Tor! Potroh!

(#29) bdav


bdav
őstag

Jaigen meg ami jo az a mtv-dunán a mindentudás egyeteme. Bár nem nézem mindig, de ha véletlenül nem gép előtt ülök és épp az megy az yo :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#30) WN31RD válasza freya (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Minden APEH igazgatóságon minden nap végén biztonsági mentést készítenek az összes adatról. Minden nap, mindenről. Ahol a biztonság fontos, ott nem lehet és nem szabad másképp csinálni. Kövér szerint az X+1-edik mentés nagyon csúnya dolog. Talán azért, mert nem a szokásos napvégi rutinmentés volt, hanem esetleg délelőtt csinálták? :DD

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#31) Agyzuzo válasza ManOwaR (#17) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez talán azért van, mert egy ilyen történelmi műsor a száraz tényeken kívül próbál valami extrát is nyújtani, szórakoztatás céljából, melynek egy része lehet fikció. Akkora nagy ökörségeket én még azért nem láttam, inkább csak jobban kiszínezve adták vissza a történteket. Ha pedig figyeled a kommentárt, sokszor elhangzik hogy ''feltételezhetően'', azaz nem biztos. Érdekes, tanulságos, lehet hogy 10%-ban nem igaz, de én a maradék 90% miatt szeretem nézni az ilyen műsorokat. Törifakt meg rulez. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#32) Edem válasza freya (#2) üzenetére


Edem
senior tag

''már nem bírom a sok hülyét, akik ilyen híreket megírnak meg felolvasnak...''

... és megnéznek.

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#33) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

kereskedelmi műsorszolgáltatás: szemét lás dvv,bb, danubiusz satöbbi

Spektrum jo... NG discovery...
a legjobbak esetleg eurosport kiba jókat röhögtem a kretén magyar műsorvezetőkön

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#34) leontm


leontm
tag

honnan veszik itt egyesek hogy amit a spektrumon leadnak történelmi filmek azok hülyeségek? mert nem egyezik a törikönyvel? lehet hogy épp a törikönyvben van hülyeség, amire példa van bőven. személyszerint nem szeretem ami a történelemmel kapcsolatos, mert ugysem azt halljuk vissza ami történt akkor meg minek? az meg hogy 30000éve majom voltam vagy nem, aztmeg még ugyis csak találgatják.
ezt leszámítva nézem a spektrumot, messze érdekesebb mint vv, bb.
amugy pedig bojkott tv, bojkott media.

(#35) tomcs válasza leontm (#34) üzenetére


tomcs
őstag

az a masik hogy szvsz hulyeseg amit pl tortenelembol vagy irodalombol tanitanak.. jo, legyen az ember muvelt meg olvasott de pl irodalom cimen miert kovetelik meg hogy mas emberek gondolatait, velemenyet bevagjuk.. ugyanez tortenelem detto, miert kell mindent evszamra tudni.. ugysem ragad meg max 10%a az egesznek.. ha igy visszagondolok a torianyag eleg nagy reszet meg most is tudom ami ilyen emberibb volt, meg olyanokat is hogy hogyan epitettek a bastyakat, kiralyok stb de evszamot meg alig egy parat..

es hogy legyen egy kis ontopic.. ezek az ismeretterjeszto filmek arra valok elsosorban hogy szorakoztassanak, lekossenek es kozben ha megjegyzel par dolgot az kulon jo. persze termeszetesen vannak ektelen nagy baromsagok de szvsz az ilyen filmek nagy resze tenyleges kutatomunkan alapul, csak egy kicsit maskent mutatja be a dolgokat.. megis mi ertelme lenne megnezni egy olyan filmet amiben sorra mondjak be az evszamokat meg hogy mi tortent akkor es kozben par rozsdas muzeumi darabot beszkrolloznak a kepre meg valami ven foszer beszel.. na talan megis jobb ha egy kicsit ''esemenyszerubben'' mutatjak be, nehol kosztumos, nehol 3d jelenetekkel megspekelve.. legalabbis szerintem..

(#36) Male válasza ManOwaR (#11) üzenetére


Male
nagyúr

A ''nagy hülyeségeknek'' két oka van: 1, felületes a fordítás; 2, elfogult az egész (nekünk az orosz változatot tanították, ez meg az amerikai változat -> az igazság valahol a kettő között lehet).

Tényleg lehet iszonyatos baromságokat hallani a spektrumon: pl az autós műsorokban rendszeresen keverik a hengerek és a szelepek számát, egy repülős műsorukban (YF22 vs YF23 terveket mutogatták) pedig teljes komolysággal bemondták, hogy ''a versenyeztetés célja az volt, hogy eldöljön melyik a jobbik''.

Persze a Discovery néha még ennél is jobb, amikor magyar szinkron + magyar felirattal megy, és ellentmondás van a kettő között.

(#37) tomcs válasza Male (#36) üzenetére


tomcs
őstag

a forditasok tenyleg rendkivul gagyik.. es ez ugy helyekozel mindenre igaz.. ahoz hogy valamit igenyesen le lehessen forditani a forditonak kb olyan szinten kell ismernie a leforditando dolgot, szepirodalomnal kb olyan tudasu ironak kell lenni hogy a vegeredmeny jo es hiteles legyen. na ez az amit a szinkronstudiok nem engedhetnek meg maguknak (erdekes modon pl a microsoft sem.. aze ilyen gagyesz a magyar win)

fogtam is a fejem rendesen amikor a discoveryt elkezdtek leszinkronizalni :(

(#38) Den válasza Male (#36) üzenetére


Den
veterán

Áááá discovery szinkron őrjítő

8 hengeres motort 8 szelepesnek fordítják. elektromos benzin fröccsentő.... borzalom

www.simson4t.hu

(#39) rup1u5 válasza PeliScan (#25) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Rémisztô!
De ami a legdúrvább, hogy nem is annyira elképzelhetettlen ez a teória.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40) rup1u5 válasza tomcs (#37) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Már szinkronos?
Uhh:(
Én még a pure feliratos idôszakban fogtam.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41) rup1u5


rup1u5
nagyúr

A hírekrôl jut eszembe!
Nagyon kemény fake bejátszást láttam a minap a moszkvatéri metro hírkivetítôjén.
Persze nem egy mérvadó hírforrás tudom, de ha ugyanazok a felvételek mentek a TV adók hiradóiban is az már gáz...nagy gáz.
Szaddam külügyminisztere vagy kije találkozott a pápával és nagyba mutatták ahogy
áldogálnak egymás mellett.
Namost akkora pápadublôr volt a csóka hogy az már oltári.
Szegény 2nd Jani Pali ma már álni alig bír remeg keze-szája ez meg úgy nézett ki mint
egy 1980as felvételen.
Barátnômmel egyszerre meredtünk ugyanolyan hûlye képpel a peronon ugyhogy nem haluztam.
Eszembe jutottak az annakidején Sztálinról készült retusált fotók és kicsit megrémültem.
Az elsô gondolatom az volt, hogy vajon tényleg az történi körülöttünk amirôl
annyira buzgón igyekeznek minket tájékoztatni ?
A második meg egy m@trix flash.......

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42) pilóta válasza rup1u5 (#41) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az a baj, hogy szerintem a 99%-a a híreknek ilyen fake.
A pápa meg viaszból van :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#43) pilóta válasza Den (#38) üzenetére


pilóta
nagyúr

A legjobb a Space Shutlle.
Mindenütt űrsiklónak fordítják. Discoveri: ŰRINGA. Röhely.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#44) tomcs válasza pilóta (#43) üzenetére


tomcs
őstag

van ez igy.. itt konyorgok a kabelszolgnak hogy legyen mar angol discovery.. nem csinalunk peticiot vagy valamit?

(#45) pilóta


pilóta
nagyúr

Na most meg az indexen is kezdik:

''A lángok mintegy egy kilométer magasra csapnak fel, és sûrû fekte felhõ gomolyog a helyi olajfinomító fölött. ''

Ekkora faszságot leírni. Csak egy icipicit kellene belegondolni, és nem írna le ilyesmit az ember...
Ráadásul mindenütt máshol 100 métert írnak.

Aki él és nem boldog, az téved!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Apeh, kövér, rtl hiradó és a merevlemez (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.