Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KnightMan


KnightMan
csendes tag

Angol és német nyelvű oktatás és fordítást vállalok Szegeden és környékén, illetve fordítást vállalok az ország egész területéről. Tanterv készítése, nyelvvizsgára illetve nemzetközi nyelvvizsgára való felkészítést vállalok.

Számlaképes vagyok, ha valakit ez érdekel :D

(#2) KnightMan


KnightMan
csendes tag

up!

(#3) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Óradíj? Milyen szintű angol vizsgákra vállalsz felkészítést?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) KnightMan válasza kraftxld (#3) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Szeva!

Óradíj: 1200Ft/60 perc.
Vállalok angol és német alapfokú, középfokú és felsőfokú államilag elismert és államilag elismert nemzetközi nyelvvizsgára felkészítást. Név szerint: Pannon, Origo, ECL, Trinity.

Ciao

(#5) kraftxld válasza KnightMan (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lassan IELTS nyelvvizsgára kell készüljek, 6.5 pont a minimum határ, erre kellene segítség.
Felsőfokú katonai szakmaim van jelenleg, csak pár dolgot fel kellene eleveníteni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) KnightMan válasza kraftxld (#5) üzenetére


KnightMan
csendes tag

privi ment

[ Szerkesztve ]

(#7) KnightMan


KnightMan
csendes tag

up!

(#8) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Ezt valaki lefordítaná nekem? Illetve ki kellene hámozni belőle hogy mi köze ennek az irománynak ahhoz hogy a GTX 295 drivert nem tudja betölteni a Vista. :R
[link]

Nagyon hálás lennék ha valaki megnézné mert nem tudom használni a Vista-t, ameddig nincs magyarázat és megoldás a problémámra. Többen vagyunk ezzel így, nem egyedi a hiba, szóval többek nevében kérlek titeket hogy segítsetek! :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.