Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ujvszabi


ujvszabi
csendes tag

Sziasztok!
Ezt a topicot azért hoztam létre, mert sokan data (kép, videó, stb.) visszaállítási problémával küzdenek, jómagam is.
A téma a segítségnyújtás lenne! Lehet szó bármilyen telefonról, rootoltról/nem rootoltról! Jó beszélgetést kívánok!

:DD

(#2) sgeza válasza ujvszabi (#1) üzenetére


sgeza
veterán

Mi a probléma a képek visszaállításával? Vissza kell másolni a telóra.

Én alkalmazásadatok mentésére a Helium backupot használom. Tökéletesen megfelelő, és nem kell root se a mentéshez, se a visszaállításhoz!

Egyébként a minap akadtam rá erre a leírásra a neten. Elvileg root nélkül lehet csinálni full backupot a telóról (még nem próbáltam, de tervezem).

Rootos készülék esetén adatmentésre egyértelműen a Titanium Backupot javasolom, teljes rendszermentésre pedig a nandroid backupot CWM alól.

Sima fájlmentés/másolás nem gondolom, hogy bárkinek gondot okozna.

Egy dolog azért mégis zavar, és sehol nem találtam rá megoldást: nem tudok úgy fájlokat (képeket, videókat, stb.) visszamásolni a telóra, hogy az eredeti készítés dátuma megmaradjon. A készülékre másolás lesz az új dátum. Ez képeknél nem akkora gond, mert azokat úgyis exif infó alapján rendezi, viszont a videók dátum szerint ilyenkor nem kerülnek a helyükre. Engem ez borzasztóan zavar. Tud valaki megoldást erre root nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#3) eventus


eventus
veterán

Ez is zarasra fog kerulni :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.