Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Amilo pro v3505 usb billyentyüzet problém (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) butcher51


butcher51
csendes tag

Hello!

A gondom a következő, van a topic címben említett laptop. Rádugok egy külső usb-s bill-t addig minden ok winfos felismeri megy jól. A gond ott kezdődik mikor viszem valahova a gépet és lehuzom róla az usb-s billt, akkor a laptop alap billentyüzete totál megkavarodik, öszevissza felcseréli a karaktereket.

Amit próbáltam:
- Drivert ujra rakni, csomó félét, az alap 84 gombostól kezdve amilós dirvert stb stb stb
- winbe kitoroltem drivers.cab ot hogy ne telepítse fel, ismeretlen eszköz ként is be van kavarodva a bill
- probáltam hardware profilnál 2 féle beállítást, ésakkor ugy váltogatva, úgyis összekavarodik

Mindig oda jutottam hogy reinstall, vagy rendszervisszaálítás után javult meg, de rádugtam usb-s billt majd le, megint megzakkant....

Valaki plíz segítsen me kettévágom baltával a gépet :D

(#2) Zanik válasza butcher51 (#1) üzenetére


Zanik
addikt

Felesleges volt ezért új topikot nyitnod. Van ''Notebook hibák'' és külön ''Fujitsu Amilo'', ott kellene próbálkoznod. El kellett volna olvasnod az alapelveket...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#3) C4mp3r válasza butcher51 (#1) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link] vagy [link] nem lett volna jó? :U

(#4) Racecam válasza butcher51 (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A linkeket megkaptad, a topicot zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Amilo pro v3505 usb billyentyüzet problém (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.