Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kenwood3 válasza bAtt001 (#447) üzenetére


kenwood3
őstag

Ettol fuggetlenul , magasan o a legjobb szinesz a sorozatban szvsz :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#452) nicu71


nicu71
addikt

nekem ez egyre jobban tetszik.A második rész egykét közhelyes jelenettől eltekintve szerintem, hihetetlen jó lett.A sziámi ikrek "duettje" pedig zseniálisan beteg lett,egyszersmind magával ragadó. Köv. részben pedig jön Wes Bentley :K

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#453) bok92 válasza nicu71 (#452) üzenetére


bok92
addikt

Nekem is tetszett ez a rész. Eddig jobb mint a 3. évad. :D

(#454) B1T3


B1T3
addikt

Jó lesz ez, jó lesz ez… A harmadiktól természetesen jobb, az mélypont volt. A misztikumot kicsit hiányolom belőle, ami jó alaphangulatot teremtett az első, de főleg a második évadban (a harmadik évad „misztikumát” nem hiányolom, annak a forgatókönyve inkább egy tiniregényként lenne eladható :D).
Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből a bohócos vonalból.

(#455) nicu71


nicu71
addikt

na hogy tetszett a 3.rész? Nekem nagyon frankón bejött,hihetetlen jó pillanatokban bővelkedő rész volt.Wes Bentley pedig hozta az elvárásaimat!

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#456) bok92 válasza nicu71 (#455) üzenetére


bok92
addikt

Nekem is tetszett! :) A Lana Del Rey szám is nagyon jó volt!

(#457) B1T3


B1T3
addikt

Nekem is tetszett. Most úgy tűnik, kicsit elvált egymástól a két fő szál, kíváncsi vagyok, hogyan hozzák össze.

(#458) nicu71 válasza bok92 (#456) üzenetére


nicu71
addikt

bezony! :K És az előzetes alapján a köv rész igencsak drámai lesz...[link]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#459) bAtt001 válasza bok92 (#456) üzenetére


bAtt001
addikt

az derelye szám volt? meglepő :D kétarc faszi jóvolt meg az az ikrek meg a csaló faszi, a többi még mindig szar :D az a jóslós rész jaj istenem, ő nem dől be a szép pofinak, csak a legsablonosabb szövegnek amit kapásból elmondanak neki annak igen... xD

(#460) nicu71


nicu71
addikt

Lily Rabe mégiscsak szerepelni fog a Freak Showban? Édes Istenem de örülök :C [link]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#461) zolikaDB válasza nicu71 (#460) üzenetére


zolikaDB
veterán

:D :D :D :D :B :B :R Nagy volt az előzőben is.
Előre tartok attól, h Jessica Lange nem akarja tovább csinálni!

[ Szerkesztve ]

(#462) bAtt001 válasza zolikaDB (#461) üzenetére


bAtt001
addikt

megmondta hogy nem fogj :) de én nem bánom lehetne valami vérfrissités, anno Angela Bassett és Emma Roberts behozása is nagyon tetszett, Lange meg már az eleje óta itt van, és jól játszik de kaphatott volna jobb karaktert is mint ez a mindent elhiszek ha sztárolnak :(

(#463) bok92 válasza nicu71 (#460) üzenetére


bok92
addikt

Nagyszerű ! :)

(#464) csabám


csabám
addikt

Tegnap óta elérhető a felirat az új részhez... (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-FUM, 720p-KILLERS)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#465) nicu71 válasza csabám (#464) üzenetére


nicu71
addikt

nagyon jó rész volt,le is zárult egy történet a történetben,sok kérdésre válasz is adódott,mehetünk tovább! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#466) csabám


csabám
addikt

Felirat (S04E05)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#467) nicu71 válasza csabám (#466) üzenetére


nicu71
addikt

Azt a leborult mindenit! Már a két haloween rész is remek volt de most még sikerült rátenni egy lapáttal,minden pillanata kib...izgalmas volt! :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#468) bok92


bok92
addikt

De nagy a csend! :DDD Mondjuk nem csodálom... Az előző évadtól jobb de az első két évadtól nagyon messze van. Jessica Lange szerepe ebben az évadban nagyon nem tetszik. Az a német akcentus, jajj :D De egyébként nagyon depresszív negatív hangvételű az egész évad. Már már rosszul érzem magam egy- egy epizód láttán. Kár,hogy ez lett belőle, mert az első két- három rész még jó is volt... :U

(#469) csabám válasza bok92 (#468) üzenetére


csabám
addikt

Annyira jó az új éved, hogy nincs mit kibeszélni ;]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#470) bok92 válasza csabám (#469) üzenetére


bok92
addikt

A téma megvitatva, a topik zárható... :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#471) csabám válasza bok92 (#470) üzenetére


csabám
addikt

Intézem, modkerben vagyok már :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#472) csabám


csabám
addikt

Felirat: S04E08

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#473) bok92 válasza csabám (#472) üzenetére


bok92
addikt

Köszi! Egy hete már ezt várom!!!!!! :C

;]

(#474) bAtt001 válasza bok92 (#473) üzenetére


bAtt001
addikt

most majd megnézed a BB Air Z2-dön? :U ;]

(#475) bok92 válasza bAtt001 (#474) üzenetére


bok92
addikt

Hát inkább, mint az sz@rnexus 47-en... ;]

(#476) bAtt001 válasza bok92 (#475) üzenetére


bAtt001
addikt

sose nézek azon filmet, ittvan a 12 colos laptop a 23 colos monitor meg az 50 colos tv arra ;] de egyiket se pazarlom horror story-ra mostanában, nem tetszik az évad, nem is érdekel h mi történik benne :(

(#477) bok92 válasza bAtt001 (#476) üzenetére


bok92
addikt

Nekem meg van 200 colos ablak. :DDD nem csodálom...

(#478) nicu71


nicu71
addikt

És a 10 részre befutott Lily Rabe :R .Annyira jó volt látni ,nagyon hiányzott!

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#479) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
Az utóbbi 2 hónapban lettem rajongója a sorozatnak, tegnap estére értem a végére 3. évadnak.

Igazából mostanáig azt sem tudtam, hogy megkezdődött már a 4. évad, de az utolsó oldal végigolvasása itt a topikban kellő kép felvilágosított mindenről.
Azt mondjuk furcsálltam, hogy márciusi az első hozzászólás az utolsó oldalon, meg azon is meglepődtem, hogy már ahogy nézem a 10. résznél tart az aktuális évad és egyetlen spoiler-t sem olvastam itt a topikban a történetet illetően. :R

Bezzeg a The Walking Dead topik meg mikor aktuálisan jönnek a részek folyamatosan pörög és minden második hozzászólás spoiler. :)

Most már így nem akarom külön leszedni mind a 10 részt majd megvárom ebből is a teljes pakkot, ha minden igaz 1 hónapon belül így belekezdhetek majd én is a 4. évadnak.
Már várom nagyon!

[ Szerkesztve ]

(#480) nicu71 válasza fery02 (#479) üzenetére


nicu71
addikt

üdv a klubban :) .Ez egy kulturált társaság,itt nem szokás a szpojlerezés :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#481) bok92 válasza nicu71 (#478) üzenetére


bok92
addikt

Jajj de jó. Úgy hiányzott már! :) Na meg ez a rész nem is volt olyan rossz. Igaz nem is egy második évad... :DDD

(#482) fery02 válasza nicu71 (#480) üzenetére


fery02
addikt

Ez mindenképp egy felnőttebb társaságnak tűnik az biztos. :)
Örülök, hogy ennek a remek sorozatnak is van itt topikja. :R

(#483) csabám


csabám
addikt

Fussunk neki az évad utolsó részének... Felirat hozzá.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#484) bok92 válasza csabám (#483) üzenetére


bok92
addikt

Akkor te gyorsan kész leszel... :DDD

(#485) nicu71 válasza csabám (#483) üzenetére


nicu71
addikt

már tegnap megtettem.Egy nap gondolkodás után,végülis tetszett a lezárás.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#486) zolikaDB válasza nicu71 (#485) üzenetére


zolikaDB
veterán

Masodik evadhoz kepest ez ....?

(#487) kenwood3 válasza nicu71 (#485) üzenetére


kenwood3
őstag

En meg megneztem az evadzarot, es vegig ereztem a film alatt, hogy valami hianyzik. Majd amikor vege lett rajottem, hohogy nem lattam az elozo reszt, igy az evadzaro utan megneztem azt is :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#488) bok92 válasza zolikaDB (#486) üzenetére


bok92
addikt

Egy nagy rakás kaki. :DDD nekem még maradt egy rész az évadból, de ez már sokkal jobb nem lesz...

(#489) bok92


bok92
addikt

Évadzáró letudva... Ebben az évadban az első pár rész tetszett, meg talán az évadzáró, de összeségében sajnos nem volt jó. Nálam még mindig a második évad a legjobb, meg az első is nagyon jó volt, de az utóbbi két évad amilyen remekül indult, olyan rossz lett a végére. Mindenesetre idén jön két Ryan Murphy sorozat. Az egyik a Scream Queens, Ema Roberts lesz az egyik főszereplő. A másik pedig az American Crime Story, Sarah Paulsonnal... Az AHS 5. évadot különösebben nem várom, mivel eddig mindig nagy volt a várakozás, és a végén még annál nagyobb lett a csalódás. ráadásul Jessica Lange már nem lesz... :(

(#490) nicu71 válasza zolikaDB (#486) üzenetére


nicu71
addikt

a második évadnak nincs párja,életem egyik legnagyobb sorozatélménye volt/és az első is közel/

Természetesen nem ehhez képest tetszett a lezárás hanem ennek a kissé céltalan és ötlettelen negyedik évadhoz képest volt egészen emészthető a dolog.
Azt nem értem miért nem képesek újra valami tényleg nagyszerű történettel,és forgatókönnyvel előrukkolni.Úgy gondolják ez is elég,jó a nézettség és ennyi?Vagy kiégtek,beleuntak...stb.Nem értem.De azért természetesen az 5.évadra is maradok

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#491) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Na nem is tudtam, hogy az ahs-nek is van topicja.. Most fejeztem be a 3. évadot és egyértelmű csalódás az első két évad után, alig bírtam végignézni.. :( A héten neki állok a 4. évadnak, remélem jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#492) bok92 válasza Balázs1621 (#491) üzenetére


bok92
addikt

Sajna nem. :( Na de majd meglàtod.

(#493) fery02 válasza Balázs1621 (#491) üzenetére


fery02
addikt

Fura, hogy mindenki így hurrogja a harmadik évadot.
Én nem tartottam ennyire átlag alattinak, elvoltam vele végig (úgyse minden napos nálam a boszorkánytéma).
Valószínűleg a színészek miatt tetszett leginkább.

Bennem eddig az első évad hagyott a legnagyobb nyomot, ott nagyon vártam az egyes részek végén, hogy nézhessem a következőt.
A legvégén meg is könnyeztem, amikor "boldogok lettek".
Nem hiszem, hogy aki depressziós- vagy picit is öngyilkos hajlam annak végig kéne néznie azt az évadot. :)

Érdekes módon a sokak által dicsért második részt legszívesebben kihagytam volna.
Ez már nekem túlzottan beteg, meg nyomasztó volt, ellenben elismerem, hogy abban az évadban van összerakva legjobban a történet.

Mivel már pár napja látom van a negyedik évadból is pakk, elkezdem tölteni, viszont félek, hogy ha a második évadra fog hasonlítani, ez sem lesz a kedvencem.
De külön örülök, hogy itt is viszont láthatom majd Emma Roberts-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#494) nicu71 válasza fery02 (#493) üzenetére


nicu71
addikt

Kinek mi a legjobb.Az elsőt is nagyon sokan fikázzák/szerintem zseniális/
a második tényleg nyomasztó,/de nagyon nagy élményt nyújt/
a harmadik pedig nagyott dobott a nézettségen/utólag már nekem is jobban tetszik mint anno
a negyedik pedig...valahogy kicsit ötlettelen,és nem olyan mély a nyomasztó hangulat ellenére is.Én még azt is hozzátenném hogy több megoldás visszaköszön a legendás HBO-s Carnivale sorozatból/ami egy igazi csúcs/ és a filmklasszikus 1930as Freaks cimű filmből.
azért itt is vannak nagyon szép pillanatok...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#495) csabám


csabám
addikt

Autóbalesetben meghalt az American Horror Story egyik színésze

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#496) bok92 válasza csabám (#495) üzenetére


bok92
addikt

Épp reggel olvastam. :(

(#497) bok92


bok92
addikt

Lady Gaga lesz a ötödik évadban a főszereplő. Jessica Lange után ez így nagyon érdekes lesz...

(#498) bAtt001 válasza bok92 (#497) üzenetére


bAtt001
addikt

na akkor remélem sok éneklős rész lesz benne mint valami musical ;] majd megnézem az első részt, ezt a borzalmas negyedik évadot meg be se fejezem :D

(#499) kenwood3 válasza bok92 (#497) üzenetére


kenwood3
őstag

pff

Van egy olyan sejtésem, hogy ritka phos lesz. Hiányozni fog az öreglány belőle, nem is kicsit :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#500) nicu71 válasza bok92 (#497) üzenetére


nicu71
addikt

én is olvastam de erősen pletyka kategóriának tartom.Vajon val gagának valamiféle színészi képessége?Mert ennek hiányában nem sok jónak nézünk elébe :(

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.