Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

(#1) bok92

bok92
(addikt)

Az amerikai FX csatorna új siker sorozata,az American Horror Story milliók kedvencévé vált.
Nem csoda, hiszen hasonló típusú sorozat jelenleg nincsen, az amerikai kínálatban.
A sorozatban megismerhetjük egy család nem szokványos életét, mely egy új házba való beköltözéssel kezdődik.Nem mindennapi eseményeket tudhatunk meg a múltból, és a jelenből egyaránt.A dráma, és a horrorisztikus hangulat minden sorozatrészben garantált! ;]

1.évad

"Az American Horror Story baromira nem lesz mindenki sorozata, de egyáltalán nem az a kategória, hogy csak imádni vagy utálni lehet, nem hiszem, hogy olyan megosztó lett, mint amilyennek esetleg tervezték. Sőt, akit a horror taszít, annak sem kell megijednie, hiszen bár lehet, hogy a pilot nézése közben össze-összerezzen, de ebben az 50 percben egyáltalán nem a félelem, hanem talán a szorongás dominál. Az meg jöhet, abból nem lehet baj. Vagy…?"
Sorozatjunkie
Bővebben...

2.évad: American Horror Story – Asylum

Teljesen új környezet, de szerencsére a régi szereplőkkel is. :) Egy elmegyógyintézetben játszódik a cselekmény, természetesen időbeli ugrásokkal megfűszerezve.Nem kötődik az első évadhoz,viszont érdemes előtte bepótolni. :D
De részletesebben itt...

3. évad: American Horror Story: Coven

Ismételten új és egyben izgalmas környezetet ismerhetünk meg a már ismert, és néhány új színész segítségével..A cselekmény napjainkban játszódik, ahol megismerkedhetünk a boszorkányok különleges világával.Viszont az előző évadokhoz hasonlóan itt is találunk történeti eseményeket az elmúlt korokból, jelen esetben a történet egészen a 17. század végéig nyúlik vissza, amikor is a salemi boszorkák misztikus és hátborzongató Amerikáját is megismerhetjük valamilyen szinten.
Tehát izgalmas évadnak nézünk elébe ismét. :) Az első rész kritikája itt olvasható.

A sorozat hivatalos fordítói:

Jessica :

és Kai:

Nagy köszönet nekik a fordításért! :R

[ Módosította: radi8tor ]

(#2) Brutális eb válasza bok92 (#1) üzenetére

Brutális eb
(addikt)

Nagyon jó cucc.
Idén ez a sorozat és a The fades ami igencsak átlagon felüli.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) bok92 válasza Brutális eb (#2) üzenetére

bok92
(addikt)

Igen, habár a Fades annyira nem nyerte el a tetszésemet. Talán már kezdem unni a zombikat... :U :DDD

(#4) rétisün válasza bok92 (#3) üzenetére

rétisün
(veterán)

azért a fades nem volt egy tipikus zombis cucc.....

de tény, hogy én is mást vártam kicsit az első 1-2 rész alapján.

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#5) bok92 válasza rétisün (#4) üzenetére

bok92
(addikt)

Hát tényleg nem az(mondjuk egy TWD-hez képest), de nekem már az első rész is sok volt...Valahogy nem jött be. :(

Viszont,hogy ne csak off legyen, a 6.részt láttátok már? :D

SPOILER: Tök durva volt, amikor bemutatták a könyvtárban történt mészárlást.Szegény csajt is sajnáltam már, amikor a végén összecsinálta magát az asztal alatt.. :(
Spoiler vége..

(#6) rétisün válasza bok92 (#5) üzenetére

rétisün
(veterán)

most nézem...:))

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#7) kenwood3

kenwood3
(őstag)

Tervezem , hogy elkezdem ezt a sorozatot, mert nagy horror rajongó vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy hány részt adtak már le belőle?
Köszi :R

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#8) rétisün válasza kenwood3 (#7) üzenetére

rétisün
(veterán)

6-ot.

(#9) bok92 válasza rétisün (#8) üzenetére

bok92
(addikt)

És holnap jön a 7. rész :))

(#10) Brutális eb válasza bok92 (#5) üzenetére

Brutális eb
(addikt)

Most fogok ebédelni közben megnézem. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) kenwood3 válasza rétisün (#8) üzenetére

kenwood3
(őstag)

Az nem sok akkor. köszi :R

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#12) bok92

bok92
(addikt)

Valaki láttam már az új részt?Mert én még nem... :D

(#13) rétisün válasza bok92 (#12) üzenetére

rétisün
(veterán)

angoltudás hiányában sajnos muszáj megvárnom a feliratot :B

ja, meg az új rész is még csak a jdownloaderben figyel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) bok92 válasza rétisün (#13) üzenetére

bok92
(addikt)

Azt várom én is... :) Mert van egy pár sorozat amit megnézek felirat nélkül is, mert elég gagyi a szöveg. :DDD De itt egy kicsit fontosabb,hogy megértsem miről is van szó. :D

(#15) bok92

bok92
(addikt)

Hát ismét egy remek részen vagyunk túl... :)

SPOILER
Basszus,hogy frászt kaptam az elején Beautól.Nagyon durva volt szegénykém. :(
Viszont az öreglány jó lecuppantotta az örményt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) rétisün válasza bok92 (#15) üzenetére

rétisün
(veterán)

ma vagy holnap remélem én is tudok rá időt szakítani. csak ketten nézzük?

(bár most a big bang theory-t darálom, nagyon elkapott :B megint :D )

[ Szerkesztve ]

(#17) bok92 válasza rétisün (#16) üzenetére

bok92
(addikt)

Hát remélem,hogy nem csak mi nézzük... :DDD

(#18) rétisün válasza bok92 (#17) üzenetére

rétisün
(veterán)

most nézem, találtam egy fordítási hibát :))

amikor a házvezetőnő megmutatja az egyik lehetséges vevőnek a kiscsaj szobáját, sötétvöröst mond (deep dark red), a feliratban mély sötétkék van.....

(#19) bok92 válasza rétisün (#18) üzenetére

bok92
(addikt)

Jól van, az még megbocsájtható...Úgyis az a lényeg,ami utána történik, ott a sötétvörös szobában... :DDD :O (öreg néni,nem vén néni.. :DDD )

(#20) bok92

bok92
(addikt)

Tessék nézni a sorozatot! :)
Ilyet kihagyni ,számomra érthetetlen... :DDD

(#21) mdraco

mdraco
(senior tag)

Eddig megnézem egymásután 4 részt. Beteg sorozat.

(#22) bok92 válasza mdraco (#21) üzenetére

bok92
(addikt)

Egy kicsit...De épp ezért jó... :DDD

(#23) Dylen

Dylen
(aktív tag)

Hát ez igen beteg. Nembaj, szeretem az ilyet. Az első részen vagyok túl, most jön a 2. :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#24) mdraco

mdraco
(senior tag)

Mikor jön a 9.dik?

(#25) Dylen

Dylen
(aktív tag)

A frászt hozza rám ez a sorozat, komolyan mondom. Rosszul vagyok tőle.

(#26) bok92 válasza mdraco (#24) üzenetére

bok92
(addikt)

Noember 30-án... :)

Dylen: Lesz ez még "rosszabb" is... :D

[ Szerkesztve ]

(#27) Dylen válasza bok92 (#26) üzenetére

Dylen
(aktív tag)

a következő pár rész kicsit kellemesebb volt :D

(#28) mdraco

mdraco
(senior tag)

Hahó , megjelent a 9. rész. :D

(#29) rétisün válasza mdraco (#28) üzenetére

rétisün
(veterán)

tudom, csordogál lefelé :))

kár, hogy még a múlt hetit se néztem meg :(

(#30) mdraco

mdraco
(senior tag)

Mikor jelenik meg már a felirat a 9. részhez :((

(#31) bok92 válasza mdraco (#30) üzenetére

bok92
(addikt)

Általában hétvégén szokott lenni fordítás :)

(#32) rétisün válasza mdraco (#30) üzenetére

rétisün
(veterán)

már van :))

(#33) mdraco válasza rétisün (#32) üzenetére

mdraco
(senior tag)

:R

(#34) bok92 válasza rétisün (#32) üzenetére

bok92
(addikt)

már töltöm is :C

(#35) bok92

bok92
(addikt)

Jó volt ez a rész is! :)
SPOILER:
Na végre Ben meglátta,hogy valójában a szobalány, egy szobanyanya... :DDD
Viszont kíváncsi vagyok,hogy mi majd lesz Tate gyerekével... :U
Amúgy nekem továbbra is nehéz megemészteni,hogy itt a szellemek egyenlőek az emberekkel.
Ben is eddig Haydent egy pillanatra látta, ergó azt hitte,hogy csak odaképzelte.. de most meg simán beszélgetett vele a kis teraszon, ami épp a holttestén áll..

(#36) kenwood3

kenwood3
(őstag)

Na tegnap este nekiültem én is, és nem bírtam abbahagyni. 4 részt néztem meg egymás után, de nem gondoltam, hogy ennyire fog tetszeni :) Szóval majd jövök én is, eszmét cserélni :R

(#37) bok92 válasza kenwood3 (#36) üzenetére

bok92
(addikt)

jere! :DDD Pörgesd fel egy kicsit a topikot... :DDD

(#38) bok92

bok92
(addikt)

dupla....

[ Szerkesztve ]

(#39) rétisün válasza bok92 (#35) üzenetére

rétisün
(veterán)

én ezt még mindig nem láttam :D (mert azért elolvastam a spoliert :B )

de persze ami késik nem múlik :))

(#40) kenwood3 válasza bok92 (#37) üzenetére

kenwood3
(őstag)

Jövök :D . Valaki talált már feliratot a 10. részhez?

[ Szerkesztve ]

(#41) rétisün válasza kenwood3 (#40) üzenetére

rétisün
(veterán)

már van....

(#42) kenwood3 válasza rétisün (#41) üzenetére

kenwood3
(őstag)

1000 köszi :R Egyébként az este nem bírtam ki és belenéztem .

Spoiler:

Gondoltam, hogy a csaj is halott már :K

(#43) bok92 válasza rétisün (#41) üzenetére

bok92
(addikt)

Egyébként szinte mindig szombat estére készül el a felirat... :D

(#44) mdraco válasza bok92 (#43) üzenetére

mdraco
(senior tag)

Szombat este van és nem kapok feliratot a 11.-hez :D

(#45) kenwood3 válasza mdraco (#44) üzenetére

kenwood3
(őstag)

A fordító írta ;)

" A feliratot, ahogy szoktam, ma elkezdem. De most nem biztos, hogy tudom szombatra ígérni, mivel sűrűk lesznek a következő napjaim. Elképzelhető, hogy vasárnapra csúszik a dolog. Türelmeteket kérem. "

(#46) mdraco válasza kenwood3 (#45) üzenetére

mdraco
(senior tag)

Várom :R
Örülök hogy van valaki aki lefordítja :D

(#47) rétisün

rétisün
(veterán)

szerencsére(?) engem még ez nem érint, (szokás szerint) el vagyok maradva egy résszel :))

egyébként a sorozatot jelölték golden globe-ra, már ha ez számít valamit :DD

(#48) kenwood3 válasza mdraco (#46) üzenetére

kenwood3
(őstag)

Én is örülök :K

(#49) bok92 válasza rétisün (#47) üzenetére

bok92
(addikt)

Na hát akkor hajrá horror story! :C Habár a másik nagy kedvencem a Game of Thrones... :DDD

(#50) bok92

bok92
(addikt)

Töltsétek!! :DD [link]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.