Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  általános segélyhívó: 112 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10) PWR válasza PapaMaci (#9) üzenetére


PWR
aktív tag

Hello,

Josh storyja számomra is ismert, egy másodpercig sem kételkedem abban, hogy a mentősök a toppon vannak és nagy királyok! A gond a diszpécserrel van, akivel tegnap a 104-en beszéltem. Ha nincs mentő, amit kiküldjenek, akkor is az a dolga, hogy segítsen, mondja el, hogy ilyen esetben mi a teendő. Megnéztem ma reggel a mentők honlapját. Van rajta információ arról, hogy milyen esetben, milyen tünetek jelentkezésekor kell mentőt hívni. 4 tünet a leírtakból egyidejűleg jelentkezett. Ezért úgy gondolom, hogy nem volt rossz döntés felhívnom őket. Ebben, mint korábban írtam, az ügyeletes orvos is megerősített. Tehát nem a kisujjam vérzett, nem valaki másnapos volt, hanem komoly dologról volt szó, melyben nekünk az a dolgunk, hogy szakemberhez forduljunk. Én ezt tettem. Ha valaki felhív egy segélyhívót, ott nem lerázni kell az embert, hanem segíteni. Ugyanúgy, ahogy azon a helpdesken, ahol én is dolgozom.

Anyunak egyébként egy agyi érbetegsége van, nemigen lehet vele mit kezdeni. Többnyire jól van, csak van, hogy totál kész lesz és roppant ilyesztő állapotban tud lenni. Szerencsére jobban van, már lábra tud állni.

Többet nem hívom a 104-et. Találtam egy privát szolgálatot, igaz nem kevés pénzért, őhozzájuk fogok fordulni. Inkább fizetek, csak legyen kihez fordulnom, ha gáz van...

Köszönöm a hozzászólásaitokat!

Üdv

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  általános segélyhívó: 112 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.