Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#854) Fred23


Fred23
nagyúr

Olyan részegen örülhetsz,ha nem röhögnek ki azért,mert kocogó fogakkal megjegyzed,hogy akár dughatnánk is.:) Bezony,velem megtörtént.:DDD

(#866) HolloW


HolloW
senior tag

[kép]


Anti alkoholista vagyok, egy régi incidens óta amiről inkább nem beszélek


[kép]

STEAM - KOBRA KAI!

(#869) c4-eXp válasza HolloW (#866) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

Ja, én is gyakran leszek antialkoholista. Csak az a baj, hogy ez nem tart tovább két napnál. :D:D:D

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#872) Trance_Enegy válasza c4-eXp (#869) üzenetére


Trance_Enegy
tag

;];];];] igen ahogy elmúlik a másnap egyből lehet tőtteni :D :D :D

Isten látta hogy unatkoznak az emberek ezért megteremté a bort!
Isten látta hogy ez jo,mert az emerek mulattak és mulattak....
Isten 1 idő után látta hogy ez mégsem jó mert 1re kevesebb törődnek vele az emberek!
ISTEN MEGTEREMTÉ A MÁSNAPOT :D

(#873) HolloW


HolloW
senior tag

[kép]

STEAM - KOBRA KAI!

(#875) HolloW


HolloW
senior tag

Én azóta is tisztulok ;)

STEAM - KOBRA KAI!

(#880) _Volkovy_ válasza HolloW (#873) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

#351-ben olvasható az eset :D

(#882) pyrannha


pyrannha
senior tag

Jah, ha már itt tartunk:

Nyáron lent voltunk 1 hétig Balatonon. Az még hagyján, hogy 1 héten keresztül, minde nap be voltunk rugva, de ezt a kaksi közben hányás dolgot ott is eljátszottam egy diszkóban. :D
Az egész úgy kezdődött, hogy hatalmas nagy akció volt! 350 Ft volt egy Bomba és hozzá két vodka! Miután ebből 3 órán belül elfogyasztottam 11-et(11 Bomba, 22 vodka) egy kicsit mefeküdte a gyomrom. Elmentem a wc-be és... Aztán hátra mentem a kertbe, ahol egy kicsit beszélgettem bnőmmel, meg pár ottani sráccal. Többek között a tulaj is ott volt hátul, aki épp a sziklakertjét dícsérte. Én meg abban a pillanatban elkezdtem hányni, mint a murányi kutya. Na vajon hova? A sziklakertbe! :DDD Ennek nem örültek tulságosan. :D
Utána jobbnak láttam, ha visszamegyünk a diszkóba. Erre valami büdös gyökér rámászott a barátnőmre, akit a végén a diszkó előtt szarrávertem. :(
Sajna ilyen hatással van rám a pia! :D Viszont másnap már nem mehettünk abba a diszkóba. :( Ez tök szemétség volt részükről! Csak azért, mert összehánytam a sziklakertet, meg azért, mert verekedést kezdeményeztem? Ki érti ezt?:F :D

PSN ID: VDFPO

(#883) HolloW válasza _Volkovy_ (#880) üzenetére


HolloW
senior tag

Én a korházban keltem . :U

STEAM - KOBRA KAI!

(#889) pyrannha válasza HolloW (#883) üzenetére


pyrannha
senior tag

Most már kiváncsivá tettél!:D Hogy történt ez a berugás ilyen mértékben?

PSN ID: VDFPO

(#890) _Volkovy_ válasza HolloW (#883) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Gratula!

Nekem ezt még nem sikerült elérnem.

(#900) Fred23


Fred23
nagyúr

:C :DD :)) :DDD Beteeeeg ! :DDD Legjobb haverom meg 12 vodkanarancs után kopogni próbált a sátoron,hogy bejöhet-e ! Ez is jó volt.3 napig másnapos volt,mert a tábi uccsó napján minden alkeszt meg kellett inni,és a végére maradt a sok szar ! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.