Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yuing


yuing
őstag

Milyen most a szoftver a Honoron? A különválás óta rengeteg tesztben panaszkodtak rá, sikerült azóta kikalapálni?
Régen nagyon szerettem az EMUI-t/MagicUI-t, a legfuidabb, legjobb felhasználói élményt nyújtotta droidon.

(#2) paatrick


paatrick
őstag

"Magic6 Pro házába 5600 mAh-s telepet pakolni úgy, hogy a készülék 225 grammon légiesebb az 5000 mAh-s telepet biztosító Galaxy S24 Ultránál"

S24 ultra 232 gramm. 7 gramm különbség az már légies? :P

Amúgy nem véletlen hogy az S24 ultrát próbálják cikizni, egy Xperia ellen esélyük se lenne ezzel a marketinggel :DDD hirtelen kiszámolva ez a Magic6 pro ~18%-kal nagyobb mint az Xperia 5V de csak 12%-kal sikerült nagyobb akkut belerakni.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#3) Busterftw


Busterftw
veterán

Nem sokon mulott, hogy a patakban landoljon :D

(#4) Pisti 1969 válasza yuing (#1) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Nekem egy Honor 90 van, szeptember óta nyúzom ,röccenés nélkül teszi a dolgát. Stabil, soha nem fagy, nem laggol, teljesen fluid minden, pedig "csak" Snapdragon 7 Gen1.

(#5) Aryon87 válasza yuing (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

Augusztus óta van egy Magic5Pro a háztartásban, a rendszerrel nincs gond. Stabilan teszi a dolgát, ahogy azt kell.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6) yuing


yuing
őstag

Köszi a válaszokat!

Ez jól hangzik, eddig azért nem vettem Honort mert negatív tapasztalatokat olvastam a szoftverről. A kísérlezgetést meg már meguntam, nem próbálkoztam velük mióta különváltak a Huawei-től.

(#7) MarciKING24 válasza paatrick (#2) üzenetére


MarciKING24
tag

Azért a Samsung ellen sincs sok esélyük :))

Straight outta Compton

(#8) István971 válasza yuing (#1) üzenetére


István971
csendes tag

A honor magic 5 kiváló.
Minden tekintetben.

(#9) István971 válasza yuing (#6) üzenetére


István971
csendes tag

Semmi negatív nincs teszi a dolgát a magic 5 pro.
És ha kapható lesz a 6 pro, akkor valószínűleg telefon csere..

(#10) Apophisz1234


Apophisz1234
újonc

Magic 5 pro. Hibátlan.

(#11) h4h01 válasza paatrick (#2) üzenetére


h4h01
senior tag

S24 ultra 232 gramm. 7 gramm különbség az már légies? :P

Hát így jobban megnézve a dimenziókat, számomra igencsak meglepő, hogy + 600 mAh-val a honor könnyebb tud lenni..Ráadásul a Samsung házában van egy jókora üreg annak a pár grammos műanyag tollnak..szal jah..

Samu 162.3 x 79 x 8.6 mm
Honor 162.5 x 75.8 x 8.9 mm

(#12) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kínai… kösz, soha.

(#13) spect80 válasza paatrick (#2) üzenetére


spect80
senior tag

-7 gramm +600mAh csak hogy teljes legyen a kép

Így van, nem véletlen, hogy az S24 Ultrát cikizik, mivel a Samsung a legtöbb Androidos mobilt értékesítő gyártó, míg a Sony még kerekítési hiba kategóriába sem esik bele

(#14) Greentea


Greentea
senior tag

Csak aztán a frissítések is jöjjenek. :))

(#15) Aryon87 válasza ForRedGlory (#12) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.