Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) parandroid


parandroid
nagyúr

Ide is bedobom, ha már lett specifikus topik:

Nem tudom, mást érdekel-e még a Dirt 5, valszeg kevesen vannak, akik még nem játszották végig azok közül, akiknek affinitása van az ilyesmihez, de én pont félbehagytam, aztán meg kikerült Game Passból. Azóta vártam rá akciót, jó régóta nem volt. Most 16 EUR a nyugati MS Store-ban a Year One Edition (gyakorlatilag fullos csomag), 6280 a magyar oldalon, és 1689 helyi valuta Izlandon, ami 4200 Ft körül van. Teljes áron valami röhejes 25k-t kérnek érte forintban, ami egy vicc, de ennyiért már teljesen rendben van. Én behúztam, olcsóbb nem lesz, és a maga együgyűségében egy egészen szórakoztató valami...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2) Steve1207 válasza parandroid (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem került ki a pass-ból az 5, de én hírt se hallottam ilyenről, hogy esetleg variálták volna, hogy ki-bekerül valamiért. A sima DR és a 4 került ki, majd le a store-okból is egy éve, de ezen kívül nem volt semmi mozgolódás Dirt vonalon a címekkel. Viszont, ha már deal, DR2 GOTY van jó áron 4e-ért pl, az pont megéri, mert az alapjáték kutya fülét se ér ahhoz képest, amennyi contentet kapott :D

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.