Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) czollnerg


czollnerg
aktív tag

Ez lenne a kérdésem, pont egy árba vannak.... Az Aerocool moddingolás szempontjából tökéletes és megbízható (sztem), de a chieftec-re viszont többen esküsznek... Melyiket vegyem? Mindkettő 11 körül van.....

(#2) busman válasza czollnerg (#1) üzenetére


busman
addikt

Sztem csíftek.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#3) Gleatcher válasza busman (#2) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Ha jól sejtem, mindkettő mustárból van, ott vannak ezek egy árban.

Az a helyzet, hogy öcsikémnek van aerocoolja és nekem síftek (igaz az 420-as, de ledes), ezért tapasztalatból mondom, hogy tökmindegy teljesítmény szempontjából.
Modding szempontból jobb az aerocool, mert összes kábele harisnyás és UV reagens (kék), valamint két kék ledes venti van benne, ami kábé annyira hangos, mint a síftek 12-ese.
Ja és még1 plusz az aerohoz. A molexek könnyítve kiszedhetők.
Én mindig a Cheiftecet ajánlom, de ezúttal javaslom az aerocoolt is...
A gépedhez ez is megfelel, bár egy athlon64 vagy P4 3ghz-ashoz már a síftek jobb...
Hajrá, aztán plíz mailezz egy képet a gépedről, mert látom te is modding-buzi vagy...Thx

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#4) czollnerg


czollnerg
aktív tag

itt egy link: Bővebben: link töltsd le a filmet, és nézd meg! Persze még táp nélkül.... :DD

(#5) Gleatcher válasza czollnerg (#4) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Ebbe a házba a aerocoolt javaslom, az jobban néz ki...

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#6) czollnerg válasza Gleatcher (#5) üzenetére


czollnerg
aktív tag

de nem az az 1edüli szempont, tudod! :DD nekem még vagy 5-6 évre kéne.... Addig még venni fogok egy másik alapot, procit, videókártyát, stb...... A 350W vajon elég lesz ennyi időre???

(#7) Gleatcher válasza czollnerg (#6) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Nemhiszem...
Akkor síftek 420-as vagy 550W-os aerocool. Az aero ekkor drágább mint a síftek...

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.