Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) x.geo


x.geo
tag

Tehát adattörlés!

Szeretném felhívni az emberkék figyelmét arra, hogy ha eladnak egy HDD-t akkor töröljék a személyes adataikat (vagy inkább formázzanak:) )
Tegnap ért egy kellemetlen meglepetés (vagy kellemes, mert jól szórakoztam)
Kb. 1hete vettem 8 darab wincsit (3-5GB). Csak kíváncsiságból megnéztem egyet, és ami rajta volt…
Egy nagyon-nagy intézménynek az adatai, kérvények, levelek xy úrnak (+ teljes levelezés…), ami a legszebb a 2000-2001-es év végi jutalmak szétosztása (név és összeg szerint :DDD :DDD )

Háát szerintem nem lehet kellemes az illető intézménynek, hogy bárki, aki elmegy egy bontóba, az megszerezheti az adatait.
A fide**-nek üzenem, hogy nem kell feltörni semmilyen szervert, elég ha a belvárosban meglátogatnak egy-két számítógépes bontó, vagy használt cikk kereskedést… fognak egy recovery progit, és nekiesnek.

Akkor megint: !!!Szeretném felhívni az emberkék figyelmét arra, hogy ha eladnak egy HDD-t akkor töröljék a személyes adataikat (vagy inkább formázzanak:) )!!!

Megjegyzés: nagyon profi informatikusok lehettek akik ezt hagyták (vagy csak lusták voltak :C :DDD :C )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.