Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gfarkas


gfarkas
tag

Sziasztok!

Access Pointokról várok tapasztalatokat (10 Mbit/sec, 54 Mbit/sec), kinek milyen esetei vannak, mit ajánlotok van-e olyan márkanév, vagy megoldás ami kiemelkedik a többi közül, van-e ''tuti vétel''?

Jelenleg egy teljesen noname AP birtokosa vagyok, mit mondjak ha akar akkor jól működik ha akar akkor meg nem... (Szóval nem az igazi!)

Előre is köszönöm!

[Szerkesztve]

Holtig tanulok. Remélem sokáig tanulok.

(#2) q13579


q13579
senior tag

Mi kellene egy teljes rendszer kiépítéséhez?
:Y

(#3) gfarkas


gfarkas
tag

Hm. Frekventált a téma.... :)

Holtig tanulok. Remélem sokáig tanulok.

(#4) atuci válasza gfarkas (#1) üzenetére


atuci
senior tag

én a d-link vagy a Linksys termékeire szavazok, amikkel eddig találkoztam, nem volt gond.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#5) Ivanchen


Ivanchen
tag

ASUS APvel lőttünk már át 2 vasbeton födémet...LIKSYSszel més sohasem....

(#6) gykarcsi válasza gfarkas (#1) üzenetére


gykarcsi
tag

Csá! Én egy CISCO AP-vel próbálkoztam otthon, lapiban D-Link kártya (munkahelyi tulajdon), panellakásban az első emeleten, a harmadik emeletig 100%-os volt a jel. Nagyon jó (tuti vétel), csak halandó számára megfizethetetlen. A 3Com termékei is nagyon megbízhatók. Üdv

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#7) Gismo válasza gfarkas (#1) üzenetére


Gismo
addikt

És mien az a noném?
Képed van róla?

(#8) Ameda


Ameda
tag

Ez van otthon wifi neten.

A cégünk elég sokat eladott belőle. Reklamációra elenyésző szám jött vissza.

WIFI Geneko WAP-1790 Wireless Acces Point 11Mbps

Bővebben: link

Please use LINUX!

(#9) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Hali!

Lenne egy kérdésem, talán tud valaki segíteni. Adott egy 4 szintes irodaházba kellene szintenként 2 AP, de valami jó minőségű.

Az előző hálózatépítők TP-LINK TL-WR741ND típusú router-eket raktak be, amik sokszor lekapcsolnak, lefagynak. Pillanatnyilag még nincsenek sokan rákapcsolódva ezekre a Router-ekre. De folyamatosan költöznek be cégek, akik igényelhetik a vezeték nélküli elérhetőséget.

Tudnátok-e valami jó tippet adni, hogy milyen AP-ket érdemes beruházni lehetőleg 20k alatt?

Eddig amiket néztünk: Linksys WAP610N, TP-LINK TL-WA901ND

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.