Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Abit siluro fx5600 ddrii ?-ilyen is van (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) panda


panda
tag

1 ajánlatban láttam egy Abit Siluro-t FX5600 DDR II memóriával. Szerintetek humbug az egész, vagy megvehetem? Ati-ra nem futja....

Our choices define us, sometimes doom...

(#2) Vitus válasza panda (#1) üzenetére


Vitus
őstag

Biztosan nem ddrII memoria van rajta. Egyébbként egy 9600-as ati olcsóbb mint egy 5600-as fx csak nagyon oda kell figyelni, mert rengeteg ócskát dobnak piacra le, se, low stb... :) elnevezéssel ami fabatkát sem ér.

[Szerkesztve]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#3) Loretto


Loretto
veterán

hát én nem tartom valoszínűnek ezt.milyen áron próbálják elpattintani ezt a karit ha nem secret?

Soirée...

(#4) panda válasza Loretto (#3) üzenetére


panda
tag

45000 körül vesztegetik, úgyhogy valszínű, hogy átverés (story of my life)

Our choices define us, sometimes doom...

(#5) mzprox válasza panda (#4) üzenetére


mzprox
tag

Ne hargudj, de 45-ért 9600pro-t vehetsz bruttó...

(#6) panda válasza mzprox (#5) üzenetére


panda
tag

az Abit oldalán nem találtam ilyent, ez volt az első amit megnéztem az árajánlat után. Az Ati-ról annyit, hogy Nvidia fan vagyok...
Most a kérdésem még az, hogy lehet DDRII-vel??????
Please segíts.... in-fos vagyok

Our choices define us, sometimes doom...

(#7) Loretto válasza mzprox (#5) üzenetére


Loretto
veterán

és uj is.használtan meg...

Soirée...

(#8) Loretto válasza panda (#6) üzenetére


Loretto
veterán

ezt hogy érted?

Soirée...

(#9) mzprox


mzprox
tag

A DDR2 szinte semmit se számít sebbességben... de nem is valószínű, hogy ilyen ramot tennének fx5600-osra. Szerintem érdeklődjél fx5900xt kártyák után.

(#10) panda válasza mzprox (#9) üzenetére


panda
tag

Na jó akkor az Abit-tól egy Ti4200-ast veszek, az legalább elmuzsikál egy darabig. Ja, mennyire húzhatnám fel?

Our choices define us, sometimes doom...

(#11) Alvin_ti4200 válasza mzprox (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Connect3D 9600XT 44 bruttó Aqua-ban.

(#12) Peat;) válasza panda (#10) üzenetére


Peat;)
veterán

Ne haragúdj, de szoktál te gondolkodni? Kicsit nézz utána, a 9600xt messze jobb mint egy ti4200, 5600-nál meg pláne. Másokra is kéne hallgatni, nem elvakultan ragaszkodni egy márkához. Vagy csak abitot tudsz venni :F ,akkor megérteném.

(#13) panda válasza Peat;) (#12) üzenetére


panda
tag

Na jó, a gondolkodás valamiért nem az erősségem... Köszi a tippet, akkor 9600xt. Azért görcsölök az Abit oldalán mert a haverok azt fújják és veszik, és ahol lakom nincs nagy :) választék. Mondjuk úgy, hogy keleten lakom.

Our choices define us, sometimes doom...

(#14) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Még egy szavazat az 5900XT-re.Ez most a best buy..És ezzel jó ideig el lehet játszogatni,nem úgy mint a lassan kifutó 4200-akkal.Igaz 2x annyiba is kerül.Te tudod.(4200-am van másfél éve,nekem bőven elég)

(#15) somé válasza panda (#13) üzenetére


somé
őstag

A 11-es hozzászólást mérlegeld,vagy először is olvass teszteket az FX5600-ról,szvsz gyengébb mint egy Ti4200,dx8-ban.Dx9-ben is eléggé elmarad az említett 9600XT-től.Tehát ha ilyen árban gondolkodsz,a legjobb választás az ATI 9600XT.Egyébként én nyugaton lakom,de én is vártam a karimra,de csak 2 napot.Bízz az ATI-ban,a haveroknak leesik az álluk....

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#16) Peat;) válasza panda (#13) üzenetére


Peat;)
veterán

Oké, az a 9600xt 50 alatt bruttóban jó ár sapphire vagy connect3d tökmindegy. 5900xt már nem éri meg a plusz költséget, minimálisan gyorsabb csak. Remélem Keleten is árulnak 9600xtt :)

(#17) somé válasza Peat;) (#16) üzenetére


somé
őstag

Mindenhol árulnak,ahová rendelik....A legnyugatibb megyébe is Pestről hozták nekem....Egyébként nem mindegy,Connect-ből is van több fajta,(memória,körítés)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#18) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

1 ajánlatban láttam egy Abit Siluro-t FX5600 DDR II memóriával. Szerintetek humbug az egész, vagy megvehetem? Ati-ra nem futja....


Persze hogy árulnak. Több nagyker is árul így VGA-t(a 'la Ramiris, Expert stb...)

Tényleg DDRII a memória de nincs jelentősége, mert csak az előálítási költségeket növeli. elméletileg jobban skálázódik mint a DDRI, de ez azért nem igaz ebben az esetben, mert szutyok minőséget raknak rá(magyarul nem fogod tudni felhúzni...)
A DDRII is 128 bites egyébként...

gyiháááá

(#19) _Volkovy_ válasza Peat;) (#16) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az 5900XT jóval gyorsabb :U

(#20) panda válasza HarryPlotter (#18) üzenetére


panda
tag

Elixirt láttam felírva rá? Nagyon keksz?

Our choices define us, sometimes doom...

(#21) HarryPlotter


HarryPlotter
tag

az elixir ramok jók, de hidd el ami ezeken van egy nagy rakás... Nemrég volt nálam egy eXpertVision FX5600 XT DDRII ramokkal, nos az alap 400(200DDR)-ről max 10% körül volt hajlandó menni. Samsung ramokkal... Ugyi azé a samsung ramok nem rosszak...

gyiháááá

(#22) Loretto


Loretto
veterán

jo az a ti4200 ha nem akarsz vagyont költeni egy vga-ra.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Abit siluro fx5600 ddrii ?-ilyen is van (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.