Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Egon


Egon
nagyúr

Hi all!

A fenti alaplaphoz keresnék bios IC-t (a régi behalt). Akinek van egy elfekvő ilyen deszkája, amiből ki lehetne bányászni (mert esetleg más baja van, mittudomén), vagy van valami tippje hogy honnan tudnék egy ilyen kis vackot szerválni, az ne tartsa magában...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2) Egon


Egon
nagyúr

Up.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) supercow válasza Egon (#2) üzenetére


supercow
őstag

nézd meg a bios ic pontos típusát, lehet hogy elektronikai boltokban, szervizben vagy bontóban szerintem találsz.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4) janati válasza Egon (#2) üzenetére


janati
őstag

Nekem van egy Abit BE6-Raid-es ic-m. Ha ez jó neked valamire, akkor megdumáljuk.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#5) Egon válasza janati (#4) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi, de azzal trükközni kellene, én meg lehetőleg egyszerű megoldást keresnék...:P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) launcser


launcser
senior tag

most akkor nem lesz jó az enyém vagy biztosra mész és keresel sokat? :)
majd előkaparom szekrény aljáról

tütüü

(#7) Egon válasza launcser (#6) üzenetére


Egon
nagyúr

Utóbbi...:) Meg mi van akkor, ha a tiéden is pont a bios szállt el?!? Erre nem gondolsz?!? :) Csak annyit mondtál, hogy nem jó a lap, de nem tudod mi baja... Hát én megmondom a frankót: város!!! :DD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#8) Egon válasza launcser (#6) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyébként mindjárt indulok hozzád...:P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) launcser válasza Egon (#8) üzenetére


launcser
senior tag

jólvan
de télleg el akarod vinni az egész lapot vagy csak a bioszt
mekkora kapacitásod van? :)
nekem is kéne egy lap majd amugy, add nekem 500ért a lapod én meg beleteszem a jó bioszom! :)

tütüü

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.