Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Latyak


Latyak
csendes tag

Sziasztok!!!

Már régóta foglalkozok gép összeszereléssel,de ilyen még soha nem történt velem!
Vettem ma egy Abit AV8-as lapot hozzávaló A64 3000+ procival,és 2 db 512mb-os
INFINEON rammal,de sehogysem tudom műkődésre birni!Az alaplap a ház hangszóróján keresztül szirénázó hangjelzéssel figyelmeztet,hogy valami nem ok,csak azt nem tudom mi a gáz! Mondanom sem kell,hogy a monitor egyszer sem kapcsolt be!Nem akarom visszavinni,mert lehet,hogy Én csináltam valamit rosszul,előbb inkább informálódok és utána cselekszem!

A segitségeteket előre is köszönöm!!


:O

(#2) Don Vittorio válasza Latyak (#1) üzenetére


Don Vittorio
őstag

A memóriával lesz a gond. De nem szirénázik, hanem folyamatosan, szagattottan sípol, ugye?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#3) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Hálózati kábel ki!
CMOS ki! vársz 5 percet !
CMOS vissza.
Hálózati kábel vissza.
START! biosz beállitás!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4) Latyak


Latyak
csendes tag

Köszi a gyors reagálást!!

Nem,tényleg szirénázó hangot ad,mint egy mentőautó,egyszer magas,egyszer mélyebb hangon!

Már próbáltam a Cmos-t,de csak max 1 percre,annyi nem elég??

(#5) Don Vittorio válasza Sir Riccio (#3) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ehhhhhhhhehehehehe...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#6) Don Vittorio válasza Latyak (#4) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az meg a coolerre utalt régebben... Be van dugva a cooler? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#7) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Mitől sípol a speaker, egy kis segítség ->

Bővebben: link

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#8) Latyak


Latyak
csendes tag

Sziasztok!!!

Megoldódott a probléma,hibás volt az alaplap már vissza is vittem!
Igaz,hogy lapot nem adtak,mert éppen elfogyott,igy most van pénzem,de
nincs lap!!Hát ennyi a történet!:(:

Köszönöm mindenkinek a segitségét!!!

Bye!!!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.