Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fridaycs


fridaycs
tag

Hali!

Szóval megmagyarázom a zavaros topic-címet:

Barátnőm gépét hangosnak találtam ezért belenéztem a gép belsejébe ést azt láttam hogy van egy házhűtő is rendszerben, ami eléggé hangos. Az alaplap leírásban megnéztem hogy melyik ventit hova kell dugni. Namost az a helyzet hogy a ''házhűtő'' venti van a procihűtő csatlakozójára dugva, a procihűtő meg a CAS FAN1-re. Ha viszont mindent a rendes helyére dugok akkor nem indul el a gép. +akkor sem ha csak a procihűtő van rádugva a CPU FAN-ra.

Arra gondolok hogy a procihűtőnek elég alacsony lehet a fordulatszáma és az alaplap azt hiszi hogy nem indult el, de a BIOSban ilyen beállitási lehetőséget nem találtam.

Hogy lehetne azt megoldani hogy csak a procihűtő menjen? BIOS frissités?

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#2) gLes válasza fridaycs (#1) üzenetére


gLes
őstag

Dugd vissza, és a BIOS-ban állítsd be Ignore-ra a FAN monitoringot :U

(#3) Dave64


Dave64
aktív tag

Valószínüleg az lehet a probléma, de ezért nem kellett volna új topicot nyitnod!!!!

(#4) fridaycs válasza gLes (#2) üzenetére


fridaycs
tag

Épp ez a baj hogy nincs ilyen beállítási lehetőség.

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#5) gLes válasza fridaycs (#4) üzenetére


gLes
őstag

Akkor haggyad :DDD

(#6) Dave64


Dave64
aktív tag

:DDD
:DDDDDDDDDDDDD valami csak van! Hameg nincs akkor nem mindeggy hova van dugva!!!!!!!!!!!!!
Lassításhoz>>> speedfan nevű progi
:DDD

(#7) fridaycs


fridaycs
tag

Vazze!
Az lemaradt hogy mercury kob kt266-os alaplap. És nincs a BIOS-ban csak annyi hogy hány foknál álljon le a gép. BIOS frissités után lehet hogy megjelenik egy ilyen menü?

De, mindegy, hova van dugva.
Csak én azt akarom hogy csak a procihűtő legyen bedugva és csak az menjen, a házhűtő ne. (Azaz a házhűtőt kivenném mert hangos.)

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#8) Dave64 válasza fridaycs (#7) üzenetére


Dave64
aktív tag

akkor ne a cpu fanra dugd a hűtőd hanem az auxra a másik + kuka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.