Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Bolondoknak való árak. Ahogy szoktam volt mondani: ugorgyunk!

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Lenovo Legion Pro 5 kellene innen, ha valaki hajlandó lenne meglepni vele. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) totron válasza pusszycat (#2) üzenetére


totron
addikt

Lánynak öltözöl és erősen fogalmatlan tekintettel nézel ki a fejedből onlyfanson vagy egyéb kamerás oldalon, ajándéklistát közzéteszed, van rá esély, hogy kapsz egyet.

(#4) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A Seasonic Focus 650W 80+ Platinum táp igazán tetszik de a közel 70 000-es ára remélem csak bolondok napján igaz.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#5) pusszycat válasza totron (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Félek, h cici villantás nélkül nem fog menni... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) zsocy


zsocy
őstag

1 milliós laptop freedos-al, itt hangosan felröhögtem. Köszi srácok, ez jól esett ;]

(#7) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Az ultraszéles LG monitorok jók, több ilyet is használok már legalább öt éve. (Bár az enyém 400-as fényerejű, ami van, hogy jól jön). Külön jó poén bennük, hogy ha két gépet köt rájuk az ember, akkor nem csak a képernyőt tudják megosztani egymás között, hanem a képernyőn fájlokat is lehet húzogatni közöttük.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hát úgy nézem, most se veszünk semmit! :))

By.: Zsolti

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#10) fatpingvin válasza zsocy (#6) üzenetére


fatpingvin
őstag

én nagyra értékelem hogy végre nem kell a windos licenszet is kifizetni a hardverrel együtt. jó gyakorlat, hozzászokhatnának végre a gyártók.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) Timer


Timer
veterán

Hmmm, az a LP billentyűzet még jó is lehet. Tesoro Gram Spectrum TKL-em van, ami tök jó, de picit halkabb jól esne, a brown lehet, hogy megfelelne az igényeknek. Az meg, hogy wireless, már csak hab lenne a tortán. Kérdés, hogy képes-e fehéren világítani, mindenféle villogás és bazári lószerszám helyett, driver nélkül is.

(#12) Dehogy


Dehogy
csendes tag

Az első gép a 3060-assal így elsőre nem is tűnik rossznak. Persze a táp az csere azonnal. Most komolyan. Van is kb ennyi spórolt pénzem. Az alaplap fapados, vagy a proci gyenge hozzá? Mit néztem be?

(#13) Big_Janowsky válasza Dehogy (#12) üzenetére


Big_Janowsky
újonc

Alaplap fapados mert egy asus prime a520-at raktak egy ryzen 5 5600-hoz

(#14) Dehogy válasza Big_Janowsky (#13) üzenetére


Dehogy
csendes tag

Sávszélességben fogja meg? Mit javasolnál helyette? A hardveraprós 3060/3060ti-okat nézegetem, aköré építenék valamit, de nem vagyok képben az alaplapokkal.. 1060-ról váltok. Mit cserélnél ki ebben a konfigban, hogy ne nagyon szálljon el az ára? A 3060/3060ti és a proci marad ez. Nagyon köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#15) code1005


code1005
senior tag

Gondolom ezek az árak még a 440-es dollárhoz voltak igazítva, persze azóta történtek dolgok csak a kereskedők nem akarják észrevenni...

plata o plomo

(#16) Astroboy válasza Dehogy (#14) üzenetére


Astroboy
őstag

Ezt a topikot keresed: [link] ;)

(#17) yerico válasza pusszycat (#2) üzenetére


yerico
senior tag

Mire kellene? Olyan hűtés kell neki terhelésen, hogy a fejhallgató kevés hozzá max hangerővel.Részemrők soha többet notebook játékra, másra meg felesleges ekkora teljesítmény.

(#18) Dehogy válasza Astroboy (#16) üzenetére


Dehogy
csendes tag

Nagyon köszönöm.

(#19) INGJOKE


INGJOKE
veterán

A TKL billentyűktől még mindig kiráz a hideg... :D

(#20) tidari


tidari
újonc

Akkor már az árakon is lazíthatnának.

A gémerek gémerkednek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.