Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tajiga


tajiga
csendes tag

Hali!
Szóval egy ilyen deszka landolt nállam tök véletlenül(a nagyker kicserélt egy garvesztett lapot és én meg jól jártam vele:D ).

A cucc Asus A7V8X Sata,Raid,Firewire,GigabitLan, szóval van rajta egy csomó kütyü amit most még tutira nem fogok kihasználni.
Tegnap megkaptam a lapot ma végigolvastam mindent róla a neten és nem igazán lettem okosabb(írtak róla csomó jót mégtöbb rosszat:( ).Most egy Asus kt266a-m van és ezt akartam a közeljövőben lecserélni egy nForce2-re.Az lenne a kérdésem hogy szerintetek megtartsam e ezt a csillivilli kt400-ast vagy eladjam és az eredeti terv szerint legyen az árából egy pure nForce2 mondjuk EpoX vagy Soltek.
(Proci:XP 2100+@2400MHz,a gépet mindenre használom:meló,játék,zene,film és rengeteget van bekapcsolvan szal stabil és gyors lapra van szügségem)
kösz a segítséget!:))

...majd azt mondjuk nem mi voltunk!

(#2) Parci válasza tajiga (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Tartsd meg, kb +5% teljesítményért kapnál egy pucér lapot, ez meg full extrás. Az 5% sehol nem fog számítani, az extrák igen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) tajiga válasza Parci (#2) üzenetére


tajiga
csendes tag

Köszi a gyors választ!Már csak az lenne a kérdésem hogy azok a dolgok amikért az első szériát szidták sokan Pl:fagyások,rossz memoria kezelés meg IRQ ütközések szóval ezek a dolgok a mostani lapokban már orvosolva lettek?

...majd azt mondjuk nem mi voltunk!

(#4) Parci válasza tajiga (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Milyen első szériát? KT400-ast? Kötve hiszem...
De, mivel ott van nálad a lap, hát próbáld ki!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Hali!

Nekem ilyen lapom van :)

Mit is mondjak róla ... üt mint a buszkerék :)

Fagyások és hasonlók ... havonta 1x-er kifagyott a bill. + egér, ismert hiba.
10.11-es BIOS orvosolta, mást meg nem tapasztalok, csak azt hogy kenterbe vertem vele haverom 2GHZ-es P4-esét ... és én a Sata-n kívül mindent használok rajta :)

Pedig nem kellett ... aztán Digitkamerához Firewire, most jön a második winyó a Raid-be, Gigabit Lan egyetemi hálóhoz jó, bár most az is pihen ... hidd el egyszer jó lesz!

+ a deluxe hivatalosan is támogatja a Bartonokat.

Ja és nem szabad elfelejteni azt sem hogy KT400-ban ő az isten (sebességre)
Pár helyen megverte az nforce2-t is ... bár nem sokban ...

Ha nem kell a DualDDR + a 2 hálókártya + a Soundstorm akkor szerintem tartsd meg!
Ha meg nagyon kellenek akkor A7N8X deluxe :)

Life is shor...

(#6) Spensers válasza tajiga (#1) üzenetére


Spensers
aktív tag

Hali ha eladnád mennyi lenne mert lehet hogy érdekelll!!!

(#7) Prérifarkas


Prérifarkas
csendes tag

igen, neked pont az jó

Unfortunately I'm not your service desk! Nice try, however...

(#8) siriq


siriq
őstag

Hello

Nem akartam uj topicot nyitni ezert ide irom a kerdesem.
Ehez a laphoz kellene a havernak tunning bios. Valaki ismer hozza valot es ha igen mit, milyen beallitasokkal?

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#9) siriq


siriq
őstag

UP

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#10) siriq


siriq
őstag

UP

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#11) siriq


siriq
őstag

UP

Senkinek nincs tudomasa arrol hogy ehez a laphoz van tunnung bios??

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#12) Akheron


Akheron
senior tag

Nekem is ilyen alaplapom van, bár nem Deluxe :)

Eddig két hátrányát találtam:
- A CPU feszültségét csak növelni lehet, csökkenteni nem, pedig az én procim elvileg elboldogulna kevesebbel is, és úgy ugye kevesebb hőt termelne

- Nincs elfordítva 90 fokkal a CPU-foglalat, így a legtöbb torony kialakítású hőcsöves hűtő felszerelve a táp felé fúj (például a Thermaltake Silent Tower és az Aerocool HT-101)


Egyébként a stabilitásával nekem nincs gondom, soha nem volt semmilyen problémám a lappal – legfeljebb annyi, hogy ha a BIOS-ba történő belépéskor többször is lenyomom a DEL-t, néha fagy a billentyűzet.

Az nvidia-féle drivereket is feltelepítettem, és nem okoztak gondot (bár ez talán inkább progi- és nem alaplapfüggő).

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#13) siriq


siriq
őstag

UP

Tovabra is kerestetik A7V8X deluxe alaplaphoz tuning bios.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#14) siriq


siriq
őstag

UP

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.