Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  A4Tech X7

Hozzászólások

(#1) #53172992


#53172992
törölt tag

Nép!
Van eme egér mint a cím is mutatja.
Ki tud róla bármit is?
Elvben 3 variációja van:
x-718(hajaz,hajaz:) ) [link]
x-710 [link]
x-708 [link]

Ha tényleg jó, nem úgy mint ez a mostani, ami a kezem alatt van(a4tech optikai, egy erőteljesebb rántásnál behülyül), akkor ;]
Vuck

(#2) #53172992


#53172992
törölt tag

Up, senki nem tud erről semmit?

(#3) #53172992


#53172992
törölt tag

Hát tényleg nem:)

(#4) #53172992


#53172992
törölt tag

LOL:

(#5) #53172992


#53172992
törölt tag

;]

(#6) mrall


mrall
tag

Én is ilyen egeret akarok! jó az alap is de a full változat a zsír!

www.edigital.hu -n lehet már kapni 5k ért az alapot! de hát az is fullos szerintem!

(#7) mrall


mrall
tag

ma meg is rendeltem ezt az x7-es egeret a 708-ast

ha megkapom megosztom a véleményt!

(#10) tuskooo válasza #53172992 (#1) üzenetére


tuskooo
addikt

Már csak az kellene, hogy ne másoljanak... ;]

(#11) trident


trident
csendes tag

Szivesen olvasnék tapasztalatról, én is rátaláltam az egérre,
mivel elég alacsony az ára *1 érdekelne mit tud, milyen, pro és kontra vélemények.

*1 amiket most szivesen látnék az asztalon az 10-15 E. Ez ugye mégis a fele-harmada.

meg minden

(#12) lionhearted


lionhearted
őstag

engem is érdekelne egy ilyen
csak van egy másik is
melyik a jobb ez vagy a Trust gm-4200[link]?

Tegnap még működött...

(#13) lionhearted


lionhearted
őstag

a másik meg az, hogy a két nagy testvérhez mennyiért lehet hozzájutni?

Tegnap még működött...

(#14) Locomotive válasza #53172992 (#1) üzenetére


Locomotive
csendes tag

Üdv. Hehe, én is - többek közt - egy ilyesmi egeret szeretnék. A korábban felszólalókhoz csatlakozom, tudniillik igen szimpatikus kis jószág.. olcsó és és hát multifunkcionális, talán ez utóbbi nem a hátrányára. Én hamarosan megrendelem { http://www.edigital.hu }, és bekommentelek nektek. Remélem nem csalódom, de ha igen, azt is elmondom majd ;).

When You Sleep I Fuck!

(#15) lionhearted


lionhearted
őstag

és mikor lesz meg?
mert a héten belül én már megvenném az egyiket

Tegnap még működött...

(#16) Locomotive válasza lionhearted (#15) üzenetére


Locomotive
csendes tag

Holnap megyek érte. 5 pénz, ideig-óráig csak jó lesz :DDD. Aztán majd úgyis veszek egy jobbat, ha esetleg nagyon muszály..

When You Sleep I Fuck!

(#17) lionhearted


lionhearted
őstag

kaptam egy MEDIAMAR*T utalványt és így muszály ott megvennem, ahol 7,5e FT :'(

Tegnap még működött...

(#18) Locomotive válasza lionhearted (#17) üzenetére


Locomotive
csendes tag

Ha utalvány, akkor nincs gond ;). Nekem zsebpénzből kell. :F

When You Sleep I Fuck!

(#19) mrall válasza Locomotive (#18) üzenetére


mrall
tag

edigital.hu -ról rendeltem én is! x-708-et mégegyszer írom hogy cool jó nagyon bejön!

aki nem hiszi próbálja ki

(#20) lionhearted válasza Locomotive (#18) üzenetére


lionhearted
őstag

nekem is ki kell pótolni :O

Tegnap még működött...

(#21) lionhearted válasza mrall (#19) üzenetére


lionhearted
őstag

és a x-710 és x-718 kb mennyibe kerül?

Tegnap még működött...

(#22) lionhearted


lionhearted
őstag

ya és melyik a jobb ez(ek) vagy a Trust GM-4200 ???

Tegnap még működött...

(#23) Locomotive válasza mrall (#19) üzenetére


Locomotive
csendes tag

Hi. Srácok.... ez valami állat. Isteni ez az egér, valami oltári egy jószág. Hogy teljesebb legyen a kép, nekem egy maXXpad-om van, amin eszméletlenül jól csúszik. Ha estleg egy kis tapadást is szeretnétek biztosítani magatoknak a játék közben vagy csak egyálatlán, akkor ajánlom a QcK steel textil egérpadot (az előbbi 3000 Ft.-ért megvásárolható a Mistral Kft. üzleteiben, az utóbbi pedig bárhol máshol). Szal ezek a párosítások nagyon passzolnak, hihetetlen flash. Kár, hogy csak ez az internetes online bolt árulja őket :(( . VEGYÉTEK VEGYÉTEK... nagyon megéri. Teflon lapocskák, 800 dpi, ami bőven jó már, kényelmes, fasza anyag, multifunkcionális, és mondom, nagyon klasszul csúszik.

When You Sleep I Fuck!

(#24) mrall válasza Locomotive (#23) üzenetére


mrall
tag

RESPECT! :C

(#25) zeg


zeg
senior tag

Haverom vásárolt a4tech x-708-as egeret. Letöltöttem neki az usb mouserate switcher progit, amivel az egér idejét lehet babrálni. Az usb patch után a progi kiírta hogy mostantól a seb. 500Hz, majd újraindítottuk a gépét. Az egér a mouse rate checker progival mérve továbbra is 124Hz körül megy. A switchrerrel leellenőrizve az 500-as beállítás megtörtént. Az én genius egeremet csatlakoztatva a seb. 500Hz körül van ugyanazon usb porton, visszadugva az x-7-et 125Hz. A Switcherrel beállítottam a 250Hz-et, a genius követte, de az x-7 továbbra is 125HZ körül van. Nem értem, hogyan lehet hogy egy genius egér követi a patch beállításait, az a4tech gamer egere viszont a zistennek se akar 125Hz 8ms fölé menni ugyanazon porton, de másikon sem. Az A4Tech oldalán 1ms spi van feltüntetve, ezért próbálok valami közelítőt kicsikarni az egérből.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#26) zeg


zeg
senior tag

Kapott egy levelet usb ügyben az A4Tech.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#27) Alkarcsont válasza #53172992 (#2) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Holnapra hozza meg a bolt, már megrendeltem, csakhát nekik is fel kell menniük pestre a KellyTech-hez érte...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#28) Alkarcsont válasza Locomotive (#23) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Egyszer volt valami gagyi optikai egerem az azt csinálta, hogy játék közbe elkezdett forogni és a földet nézte! na az elött és azóta is A4Tech golyós egerem van, remélem ez a Gamer egér nem csinálja majd ezt!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29) zeg


zeg
senior tag

Próbált már valaki az A4Technek levelet küldeni? Kétszer elküldtem az oldalon megadott techsupport címre, de mindig ''Delivery to the following recipients failed'' üzenetet kapok. :(((

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#30) zeg válasza Alkarcsont (#27) üzenetére


zeg
senior tag

Ha megjön az egér próbáld meg az usb sebesség növelést a USB Mouserate Switcher nevezetű progival, a Mouse Rate Checkerrel ellenőrizheted hogy mennyin megy az egér.
Köszi.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#31) Alkarcsont válasza zeg (#30) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Linkeket a progikhoz légyszi. Holnap kipróbálom ma még a régi golyós A4Tech-el nyomom!
Egyébként milyen az egér fogása?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#32) zeg válasza Alkarcsont (#31) üzenetére


zeg
senior tag

USB sebesség állító:
[link]
Sebesség ellenörző:
[link]

Az x-708 egérről:
Az egér csomagolása 1x használatos, a műanyag hátulját kell letépni.
Az egérhez kapott cédén található drájvernél újabbat találsz az a4tech oldalán.
A görgő nagy, pontos, csendes, nem lötyög sem horizontális sem vertikális irányban, az alatta levő gomb kemény, határozott, nyoma sincs nyeglésnek, a gomb léptetése hatrározott, nem eltéveszthető.
A jobb és bal egérgomb szintén mentes az olcsó egerekre jellemző lötyögéstől, nem lehet véletlenül többet kattintgatni, szintén stabilak, pontosak.
Az egér oldalgombjai nem lötyögnek, benyomásuk határozott mozdulatot igényelnek, de nem kemények, méretük az én tompa ujjamnak is megfelelnek..
A kábel fele olyan vastag mint az átlag egéré, sokkal hajlékonyabb, menet közben nem érezni hogy az egér kábelen lóg.
Az egérfelület fényes, de ez senkit ne tévesszen meg. Tapad, és izzadás esetén is megfelelő tapadást biztosít.
Az egér oldalain az ujjbemélyedéseknél enyhén recézett, mivel az egér elülső része magaságban kifelé dől, így nem okoz problémát két ujjal felkapni az egeret és odébb tenni ha esetleg lefutottál az egérpadról.
Az egérben precízen elhelyezett súly van, de ezt ki kell próbálni.
A rágcsáló nem szedhető szét csak garivesztéssel, mivel az a4tech matrica az egyik csavart leragasztja.
Szoftvere képes arra hogy tetszőleges billentyűzetkombinációkat vegyen fel(akár tetszőleges parancsikon tetszőleges billzetkombóját is felveheti), és bármelyik egérgombhoz hozzárendelje.
Optika: Enyhén kopott világosbarna faerezet mintás funér asztallapon próbálva:
Nincs ugrálás, nincs mutató behülyülés, pontos, gyors, nem lehet kiakasztani hiába rángattam csak a rá ragasztott cellux szakadt le, fényévekkel pontosabb mint a microsoft wireless explorer 4.0 mozgása.
Az egér folyamatosan világít, nincs energiatakarékos üzemmód.
Talpak: 4db az egér szélén+2db az optika mellett. Rendkívül csúszósak, sokkal jobban mint a microsoft intellim. explorer4-é.
Kényelem: kétkezes egér, ennek minden hátrányával, ahány ember annyi kéz. Közepes méret.
Wireless intellimouse explorer 4.0-val van összehasonlítási alapom. Az x-7 legalább ennyire igényesen összerakott egér, de gombjai még precízebbek kisebb úttal de talán leheletnyivel nagyobb keménységgel, görgője legalább ennyire stabil.
Ha van még kérdés, szívesen válaszolok.
!!!!!A felsoroltak egy rövid (fél órás) usb-vel vívott küzdelmem során összegyűlt tapasztalatokon alapulnak!!!!

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#33) zeg


zeg
senior tag

Az egeret még nem volt módom(időm) játékban tartósan kipróbálni,elsősorban a desktopon rángattam veszettül, ill. a mouse rate checker progi ablakában. Az usb-s bénaság miatt valszeg hozzámvágják az egeret pár napra, akkor még részletesebben tudok válaszolni a felmerülő kérdésekre, de nem vagyok nagy játékos!

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#34) Alkarcsont válasza zeg (#32) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Az egér görgője recézett, vagy sima? Hangtalanul gördül?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#35) zeg válasza Alkarcsont (#34) üzenetére


zeg
senior tag

Recézett és hangtalan .

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#36) Loha


Loha
veterán

Végre az A4Technek is van játékos egere!
Most legalább lehet majd korrektül hasonlítgatni a többi nagy márka csúcsegereihez...
Remélem lesz majd 2 görgős változat is... :U

(#37) Alkarcsont válasza zeg (#35) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Pompás!

Egyébként hiába rendeltem meg 3 hete kedvenc boltom minden hét kedden vagy szerdán megy el áruért Pestre!
1. héten már túl későn kértem, hogy hozzanak :(
2. héten a nagyker is kifogyott belőle :((
3. most meg mire végigjárták az összeset és mentek volna a Kellytech-hez az már bezárt :O
Várhatok még 1 hetet :F

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#38) zeg válasza Alkarcsont (#37) üzenetére


zeg
senior tag

Haverom az edigitalból rendelte pénteken, hétfő délután már nála próbálgattam az egeret.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#39) mrall


mrall
tag

edigital-ból vasárnap rendeltem kedden már call off 2-ben segített írtani az egérke! azóta nagyon jó nem kell más

(#40) zeg válasza mrall (#39) üzenetére


zeg
senior tag

Próbáld ki az usb patchelést, kíváncsi vagyok rá hogy nálad műxik-e. (A 250Hz-es beállítás elegendő, csak több legyen mint a gyári 125). Köszi.

(A visszább szereplő linken megtalálod.)

[Szerkesztve]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#41) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Végre kezem között tudhatom új A4Tech X-708-as egeremet, még csak örülök neki, most próbálgatom aztán írok is majd róla késöbb USB-s cuccot is bepróbálhatüm, de nem gond az ha USB-n más dolog is van (egér most még nincs PS/2-n van, mert járt hozzá egy átalakító)...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#42) mrall válasza zeg (#40) üzenetére


mrall
tag

már próbáltam! nem működött

(#43) zeg válasza mrall (#42) üzenetére


zeg
senior tag

Ez a problémám. Az a4tech oldalán de még a dobozon is 1ms van, miközben 125Hz 8ms a sebesség, ráadásul a technikai támogatásnak sem tudok levelet küldeni.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#44) mrall válasza zeg (#43) üzenetére


mrall
tag

poénosak! Gondolom magyar márkaképviselet sehol! hmmmm passz

[link]

gondolom ezen a linken próbáltad!

(#45) zeg válasza mrall (#44) üzenetére


zeg
senior tag

Igen, itt próbáltam.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#46) Loha válasza zeg (#43) üzenetére


Loha
veterán

Szerintem nem fog gyorsabban menni... :U A4Tech egereket ilyen téren nem nagyon lehet húzni. Ettől még lehet igaz az 1ms mivel gondolom az egér válaszideje annyi, nem az adatátvitelé. Ha már itt tartunk ha 1000MHz-en menne az USB, akkor is csak 16ms lenne a valós válaszidő ha TFT-t használsz, a 60Hz-es frissítés miatt. CRT-nél meg 10ms.
PS2-őn nem lehet 200MHz-re húzni? Arről nem is beszélve, hogy ADSL esetén jó ha 30ms-os válaszidőt tud a net.

(#47) mrall válasza Loha (#46) üzenetére


mrall
tag

jogos

(#48) zeg válasza Loha (#46) üzenetére


zeg
senior tag

Ismét csak az ultragagyi génius egeremet tudom felhozni példának.Az megy 500-on, így egyenletesebbnek/pontosabbnak érzem a mozgását. Gondoltam kipróbálom az a4tech egerén is, de akkor ez felejtős. Nem is értem minek ráncigálják az emberek crt mellett az usbét 1000Hz-re. PS2 porton nem próbáltuk.

Ha nem megy 125Hz fölé az sem baj, majd jól beleverem a csúfot, oszt' megveszem kicsipézé ;] Szimpatikus rágcsáló, a notimhoz bőőőven megfelelne a lassan széteső egerem helyére.:)

[Szerkesztve]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#49) zeg


zeg
senior tag

Én lettem az egér új tulajdonosa.:) Ha van rá igény készítek képeket.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#50) Loha válasza zeg (#48) üzenetére


Loha
veterán

Szerintem ez az egereknél vmi olyasmi dolog lehet, mint FSB növelés tuningnál.
Ha nő az FSB nő a proci órajele is, a gép meg gyorsabb lesz.
Szerintem, ha húzod az USB-t, akkor a Genius egér mintavételezése is nő, de ennek nem kéne feltétlenül így lennie.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  A4Tech X7
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.