Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800se.(help) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Asusfan


Asusfan
senior tag

Tehát.Kellene a segítség.45-ért láttam sapphire 9800-se-t .Ez szerintetek melyik változat?
1.128bit-8pipe:DD
1./b.Érdemes megvenni vagy érdemesebb helyette egy 9600prot venni?
2./b. Hát ez szerintem nem kérdés,hogyha ilyen.:F
HELP!!

(#2) Keitaro válasza Asusfan (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

A Digit life tesztében a 128bites is 4 pipe-al rendelkezett...

Ha szerencsésnek tartod magad, akkor érdemes megvenni bármelyiket. Ha nem akkor 9600Pro

(#3) Szeke válasza Asusfan (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Inkább a 9600Pro...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

9600 pro. Az a tuti biztos. Jó kis kari az!

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#5) Asusfan


Asusfan
senior tag

A 9600 pro Kb. mennyi ideig lessz jól használható játékoknál?(1024*768-ban).Mert hosszútávra tervezek.

(#6) Asusfan


Asusfan
senior tag

És csak úgy érdekességként.Az e-connect árlistáján meg lehet rendelni(és 1nap a szállítás tehát van nekik) Asus 9600,9800xt-t.Jó drágán!!

(#7) MUŁĐER válasza Asusfan (#5) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Ki tudja. 2 évig remélem. Neked mennyi az a hosszútáv?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#8) Asusfan válasza MUŁĐER (#7) üzenetére


Asusfan
senior tag

Kb annyi.

(#9) Keitaro


Keitaro
addikt

Én 1-1,5 évet mondanék. De egy idő után az ember nem kapcsolgatja be az FSAA-t és az AF-et akkor egy ideig biztos el lehet vele lenni. Meglessz a két év is talán, húzni meg szépen húzható a core :))

(#10) MUŁĐER válasza Asusfan (#8) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Hát, nekem is 9600 pro-m van, és szerintem a legjobban úgy lehet csinálni hogy az ember használja kb. 1 évig, eladja, és vesz mondjuk egy 9700 pro-t utána, vagy valami ilyesmit, talán 9800 pro is kerül, azzal megint ellesz egy évig....

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#11) Asusfan


Asusfan
senior tag

Nincs időm más topikokat nézni tehát ha már itt tartunk (mivel álatlában nincs szerncsém) akkor 9600probol melyik márkát?Számít eggyáltalán valamit a márka a felkínáláson és pba vagy bba kívül?

(#12) Keitaro válasza Asusfan (#11) üzenetére


Keitaro
addikt

Pedig ebbe érdemes belenézned. Az egész topic a kérdésedről szól :)

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=21993[/L]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800se.(help) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.