Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800pro-memoriafrissito modulok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) xtry


xtry
tag

a catalystnal latam ezta leirast, nekem azt irja ki hogy nem alkalmazhato.....
de vmi baj lehet a karival...
akinek jol megy annak mit ir ki?

(#2) xtry


xtry
tag

up!
plz help...

(#3) Enemy


Enemy
aktív tag

az valami olyasmi amivel bővíteni lehet...de ilyen atit még nem láttam..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#4) xtry


xtry
tag

de nem boviteni, a driver beallitasnal ahol kiirja hanyas verzio catalyst, ott a reszleteknel kiirja a kari tulajdonsagait, nah ott legalul van a memoriafrissito modul leiras, ami nekem nem alkalmazhato.... de nekem lehet ramhibas a kari, nemtom, ezert szeretnem megkerdezni, hogy masnak akinat atija van catalystot hasznal (lehetoleg 4.6oast) es tuti jo a kariaja ,annak oda mit ir ki a memoriafirssiteshez?

(#5) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Arra gondolsz, hogy memory upgrade modules?

hey-ho-let's-go

(#6) xtry válasza -=V3rthil=- (#5) üzenetére


xtry
tag

nem, ezt nezd meg : http://xtry.fw.hu/Snap1.jpg

(#7) -=V3rthil=- válasza xtry (#6) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Ezt az angol catalyst-ban pont úgy hívják, ahogy írtam. Nekem not applicable, tehát nem alkalmazható. Név alapján nekem is úgy tűnik, hogy valami kiegészítő memória-csatlakoztatási lehetőség:F Én se nagyon hallottam még róla... Help-ben nem kerestél még rá?

hey-ho-let's-go

(#8) xtry válasza -=V3rthil=- (#7) üzenetére


xtry
tag

hi!
akkor ez 1 kicsit biztato... nem tucc vmi prg-t amivel tutira lehet menni hogy memorya hibaja van-e karinak?
neztem karit ati tool-lal ,azzal nem hibazott, csak mikor jaccok akkor csainalt ilyeneket...
nah most viszont downgradelni fogom, hahtha melegedessel van baja.... -50hmz(2*50)

(#9) _cirmos_


_cirmos_
őstag

nekem is azt írja hogy ''nem alkalmazahtó'', bár nekem csak egy 9100-asom van, dehát ati ez is kéremszépen. a fene se tudja mi lehet ez, sztem ne törődj vele.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9800pro-memoriafrissito modulok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.