Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyozi


gyozi
aktív tag

Hi!
Mit ahogy a témából is kitűnik, ez a szar 4in1429v nem akar normálisan felmenni a gépre! Feltelepítem, újrabootol, kiírja, hogy új hardvert talált (Via bus master ide drivers) és keresi hozzá az illesztőprogramot! Aztán nem talál hozzá és kiírja, hogy a hardwer nem fog megfelelően működni és az eszközkezelőben is sárga felkiáltójel van az eszköznél!
Konfig duron+abit kt7a v1.3

Előre is kösz aki segít!

(#2) gyozi


gyozi
aktív tag

Ja, és XP! :DDD

(#3) CsendPenge válasza gyozi (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Szerintem töltsd le a frissebb drivert, mert most a verzió 4.42 körül jár. Aztán ilyen helyeken kutass, ha akar valamit mint pl. windowssystem, windowssystem32, windowsinf stb. valahova oda rakosgatja magát...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) gyozi válasza CsendPenge (#3) üzenetére


gyozi
aktív tag

Valami linket tudnál dobni? kösz

(#5) McJames válasza gyozi (#4) üzenetére


McJames
senior tag

[L]http://www.viaarena.com/?PageID=2[/L]

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#6) gyozi válasza McJames (#5) üzenetére


gyozi
aktív tag

Hát, a problema még mindig nem oldódott meg, még mindig új hárdvert akar telepíteni, de nem tudok neki milyen illesztőprogramot adni...

(#7) Lomos válasza gyozi (#2) üzenetére


Lomos
aktív tag

Nem vagyok benne biztos hogy az XPhez fel kene rakni a 4in1 drivert. Nekem pl nincs fenn, es minden frankon mukodik.

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#8) Sidaries válasza Lomos (#7) üzenetére


Sidaries
őstag

Az első driverek csal két, de az újabbak már három komponenst raknak fel. Szóval szerintem megéri. Nekem legalábbis el nem rontotta. Még...

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#9) Don Vittorio válasza Lomos (#7) üzenetére


Don Vittorio
őstag

4.38 alatt nem kell felrakni. Ha azonban ennél újabbad van, akkor célszerű. (Asszem 4.43 az aktuális.)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#10) twollah


twollah
nagyúr

A legújabbat raktam fel, és csont nélkül felment a rendszerre.
Érezhető gyorsulást nem tapasztaltam :).

(#11) gyozi


gyozi
aktív tag

Bocs skacok, de én nem ezt kérdeztem... Szóval én fel akarom rakni, de nem tudom, ebben segítsetek légyszi!!!! köszi

(#12) gyozi


gyozi
aktív tag

Ja és már letöltöttem a 4in1443v-t, de ez is ugyanazt csinálja!!! :O

(#13) Spoon válasza gyozi (#12) üzenetére


Spoon
csendes tag

Telepítés? Naszóval.......

Mivel valamilyen számomra teljesen érthetetlen oknál fogva a telepítőrutin újraindításkor törli a via4in1 meghajtócsomag fájljait, ezért az alábbiak szeint próbáld meg felrakni.
-A letöltött drivercsomagról készítesz egy másolatot, mondjuk c:via, vagy akármilyen tetszőleges mappába. Ide csomagold ki az via4in1xx.zip fájlt.
-Erről a mappáról készíts valahova máshova egy másolatot, majd futtasd az setup.exét.
-Újraindítás után, ha keresi a meghajtóprogi fáljait, akkor az előbbi mappából válaszd ki neki a viamach.inf fájlt.
Nekem eddig mindig felment, bár igazság szerint a c:windowsinf, vagy valamelyik rendszermappába ezeket bemásolja magának.
Próba cseresznye! :)

Feleslegesen ne kanalazz....

(#14) gyozi válasza Spoon (#13) üzenetére


gyozi
aktív tag

Hát, lehet, hogy nem hiszed el, de végigcsináltam amit mondtál, de ez a szarrágó XP-nem akarja a jót! Biztonsági másolta, utána setup.exe, újraindítás, új hárdvert talál, megmutatom neki a driver helyét és azt mondja, hogy ott nem talált megfelelő szoftvert! Mi a tökömért csinálja ezt? :(((

(#15) twollah


twollah
nagyúr

Nem lehet, hogy az XPt nem nyesi az uj VIA cuccos?
A masik lamer kerdes, tuti, hogy VIA chipseted van?

(#16) twollah


twollah
nagyúr

Az az erzesem, hogy az uj verzio mintha lassitana a gepemen :(.

(#17) gyozi válasza twollah (#16) üzenetére


gyozi
aktív tag

Abit KT7A-v1.3 => Via Apollo 133A chipset! Ez elég VIA? :))

(#18) gyozi


gyozi
aktív tag

Hé! Mondjon már valaki valami okosat! :O

(#19) Don Vittorio válasza gyozi (#18) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Hidd el, hogy nehéz így látatlanban valamit is mondani. Szerintem az van, hogy a Temp könyvtáradba csomagol a 4-in-1, de aztán valamiért nem látja, vagy ahogy írtam már, letörli magát. Próbáld meg az önkicsomagolós exe helyett a zipelt verziót, vagy ha eddig azt próbáltad, akkor kisérletezz az exevel. Valamelyik majdcsak bejön. Esetleg csinálj egy c: emp könyvtárat, és az XP-ben állítsd be az összes temp változót erre a könyvtárra (Settings/Control Panel/System/Advanced/Environment Variables/User és System variables), hátha az segít. Ha már semmi sem segít, akkor esetleg pontosan capture-öld le azt az ablakot, ami feljön, mert marha kíváncsi vagyok a jelenségre...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#20) Spoon válasza gyozi (#14) üzenetére


Spoon
csendes tag

Rendszergazdaként belépve próbáld meg és előtte módosítsd a ''biztonsági másolat'' fájljainak attribútumait archívra...
Több tippem nincs, nekem mindig felment.

Feleslegesen ne kanalazz....

(#21) Tompo válasza gyozi (#17) üzenetére


Tompo
aktív tag

Van valami tuning a gépeden???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.