Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  4 os probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7) $JD$ válasza Cathfaern (#6) üzenetére


$JD$
csendes tag

Nincs sok értelme belátom. Legfeljebb ha több konfigot akarok összehasonlítani. Vagy teszem ha drivert cserélek a videokártyám alatt, akkor azt előtte tesztelem a benchmarkos windowsomon. Gyorsabb-e, érdemes-e cserélni. Legalábbis biztosan nem terhelem feleslegesen a másik oprendszeremet plusz installokkal/uninstallokkal. Persze ez nem olyan nagy dolog, de kényelmes. Továbbá, ha még indokot akarnék keresni: van egy mindenkori backup OS-em, ha akármi van. 1 Gigára tettem föl, szóval még a helyet sem rabolja. Akkor miért ne? :)
A linux meg azért van, hogy legyen egy igazi OS a gépen. Meg ''dolgoznom'' is kell rajta. Már lehúztam egy évet Miskolcon műszaki infón, és muszály ismerni a linot (szkriptírás rulez! hogy mennyire lehet vele rántani a népet), meg programot írni is jobb alá (mondanom sem kell, a félévi programozás feladatnak is linux alatt kellett futnia!)

Amúgy meg jó dolog a linux. Próbálkozz újabb disztribúció verziókkal, azok szépek, okosak, és egyre inkább felhasználó barátok. És ne felejtsd el, hogy ez az egész haccaccáré ingyen van! Szerintem minden gépen kellene, hogy legyen egy linux, még ha nem is használják. Mert ezzel eljönne az, hogy érdemes lenne linux alá fejleszteni. Csak így kaphat a Microsoft konkurenciát a Desktop PCken (a szerver kategóriában már rég a linux a nyerő). De mondom, én sem értek hozzá, csak egy kicsit, de szerintem akkor is *****jó.

Abit KV8-Max3, Athlon 64 3000+, 2x512 Corsair TwinX-466, Club3D R9700, Enermax 460W, Thermaltake Xaser III (Al-series)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  4 os probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.