Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  3dmark2003 nem fut fx5900xt-n help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pipó


Pipó
őstag

Sziasztok!

A gépem vacakol, nem tudom mi lehet a baja. Ha valaki tud segíteni kérem írjon.
Szóval: Úgy egy hete fejeztem be a XIII. c. játékot, majd uninstall. A gondok ezután következtek, mivel a fenti tesztprogram betölt, de mikor indulni kellene a repcsiknek csak fekete kép és teljes fagyás (98se).Gondoltam nem baj, biztos a drájver. Uninstall, majd install, semmi változás. Direct x 9.0b újra install, semmi változás. Ekkorra már a 3 dmark 2000 is állandóan kilépett kb 1 perc után, de az nem fagyasztotta ki a rendszert. Na mondom windows format c. Újratelepítem semmi változás. A videókártyát is kivettem, nézegettem, szemmel semmi gondot nem látok. Fekete képernyő betöltés után. Annyi a különbség, hogy a 2000 gond nélkül lefut. Far Cry elég nehezen fut, pedig az autoconfig után is visszavettem még ezt-azt.

A konfig: Abit kx7, 2200+,512Mb ram, Inno 5900xt.

Segítsen, akinek van tippje, mert egy hete megesz már a fene. Kösz

Üdv, Pipó

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#2) Pipó


Pipó
őstag

Elfelejtettem: a táp 400 w-os codegen, 2 hónapos, a kártya miatt vettem.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#3) Alvin_ti4200 válasza Pipó (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

XP alatt is próbáltad? Nekem semmi gondom nincs.

(#4) L_ajos válasza Pipó (#1) üzenetére


L_ajos
őstag

Bazzzz!

A 98-at már nagyon rég elkellett volna felejtened!!!!!!!!:(

Nem értem hogy 2004ben mért van még olyan aki windows 98 alatt akar Far Cry-ozni meg UT2004-el játszani???:F

Na feledd el oszt dobj fel egy WIN XP-t!!!

Az mindent megold! Hidd el!!!!:C :C

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5) Pipó


Pipó
őstag

Megoldódott! Érdekes módon. Felraktam a 44.03-as drivert az 53.04-es eltávolítása után (azzal nem ment). Ezután rátettem a 53.04-est és láss csodát. Nem szerette egyből az 53.04est, van ilyen..? Pedig vagy háromszor újratelepítettem a win install után.

A Win 98 semmivel sem kevesebb, mint az xp. Mi az ami miatt rosszabb? Van xp professionalom is de nem raknám fel a gépemre. Miért? Csak.

Üdv, Pipó

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#6) zoral_


zoral_
tag

xp gyorsabb stb, de nezz utana millio ficsör van amiben jobb az xp...max annyi szolhat w98mellett h kevesebb helyet foglal, es van par progy ami nem fut xp-n (pl nekem nfs porsche unleashed nem ment)

-Z[O]raL-

(#7) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

egy kedvenc termék csomagolásán ez áll:
AMD AthlonXP -> Designed for windows XP :C:C:C

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  3dmark2003 nem fut fx5900xt-n help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.