Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  3d latvanyterv (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Keresobe kerestem, de sok a 3dmark es tarsai totyik, esd kicsit bugos a ph oldal leptetoje keresesnel. szoval nem taltam.

Tudnatok ajanlani egy olyan 3d-s rajzolo/szerkeszto progit, ami konnyen hasznalhato. lehetoleg free, honnan lehet letolteni?
Egy modhoz kene latvanyterv.

elore is thx

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#2) Manitou válasza b0unCe (#1) üzenetére


Manitou
addikt

kicsit bővebben írhatnál hogy milyen modhoz.

Ezeket ajánlom:
-AutoCAD Architectural Desktop 2004 , 2005
-ArchiCAD 7.0 vagy 8.0
-TurboCAD ( ezt még nem használtam, csak hallotttam rólla)
-Alplan Nemetschek ajánlom DC++-on keres rájuk mert ezek nem free progik, hanem igencsak drága szoftverek.
-Inventor esetleg

[Szerkesztve]

(#3) atus válasza Manitou (#2) üzenetére


atus
senior tag

Ha már mindenképpen fizetős progikat ajánlottál, akkor már inkább 3dmax. Azzal készítettem el én is a leendő gépem látványtervét.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#4) Manitou válasza atus (#3) üzenetére


Manitou
addikt

Azért ezeket ajánlottam mert ezeket ismerem, használtam már .3dmax-ról is már nagyon sokat halottam. Mellesleg én nem tudok egy free 3D-s progiról sem.

(#5) atus válasza Manitou (#4) üzenetére


atus
senior tag

A CAD-ek inkább a precíz műszaki rajzban jeleskednek szerintem, a 3dmax-szal viszont igen látványos renderek készíthetők.
Ingyenesről is hallottam már, de nem találom most. :((( Ennek viszont van demo verziója: www.caligari.com

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#6) kbalage2 válasza b0unCe (#1) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Szerintem 3dsmax trial-t próbáld ki, itt le lehet tölteni: [L]http://www.discreet.com/3dsmax/try.html[/L] Látványtervhez csak elég a 30 nap :DDD

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#7) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Ulead 3d cool-t toltottem le. igaz ez is 30 napos. de nagyon egyszerunek tunik. mar tudtam csinalni kockat :D meg a 2ds grafikot az oldalakhoz :P

na megnezem mit tud a 3dmax. errol mar halottam, de nehez a kezelese masok szerint.

Atus mesz kiallitsra?

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  3d latvanyterv (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.