Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tudomány, oktatás  »  XX iskola

Hozzászólások

(#61) eks


eks
csendes tag

Hello!

Csupán annyit szeretnék elmondani erről az egész ''iskoláról'', hogy aki nem full kezdő az informatika terén, az semmiképpen ne menjen a közelükbe sem. Én 4-5 éves HTML/CSS/Java tapasztalattal mentem oda, mert a hülye agyammal elhittem a kedves előadónak itthon, hogy valóban profi PHP/SQL meg ActionScript programozó lesz itt belőlem a pénzemért, amivel majd itthonról havi többszázezret megkeresehetek távmunkával. Sajnálom, hogy akkor nem igazán kerestem utána fórumokon, csak azt ellenőriztem, hogy nem kamu-e az egész cég.

Már eltelt pontosan 2 hónap az egészből, és jelenleg a csoportom tudja, hogy mindig index.html-nek hívják a főoldalt, és a Dreamweaverben lent található a szövegformázás. Én egy teljesen kezdő ismerősömmel együtt kezdtem el a tanfolyamot, ő azt mondja vontatott de vmennyire hasznos, de én halálra unom magam, és ahogy minden óra elején ecseteli az egész éves ''tananyagot'' az oktató, legszívesebben felvágnám az ereimet, hogy minek kellett ez nekem... 9 hónap alatt ECDL modulok vannak a listán + Dreamweaver-es, hangsúlyozottan _alapszintű_ weblapok elkészítése.

Eddig azért csináltam, hogy legyen egy állítólag felsőszintű papírom a régóta meglévő tudásomról, de ha valóban lenne értelme, nem lenne ennyire egyértelműen negatív a visszhangja minden létező fórumon, ahol előkerül. Szóval eldöntöttem, holnap repül a levél Szegedre, nem fognak velem tovább szórakozni.

Ennyit akartam csak.

üdv :)

Útvonal

Fórumok  »  Tudomány, oktatás  »  XX iskola
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.