Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Helló mindegyki!

Úgy adta az Erő, hogy hozzámjutott egy ilyen vinyó ingyé,(kóser, nem hibás), de kellene némi infó róla, mielőtt beteszem a 6.4GB-os Quantumom helyére. Tud valaki valamit erről a ketyeréről?

Előre is köszi!

Aquila non captat muscas.

(#2) Flashy válasza Hegyirabló (#1) üzenetére


Flashy
veterán

ez most vicc?

(#3) gerlaip válasza Hegyirabló (#1) üzenetére


gerlaip
addikt

Seagate 20GB-os 2Mb cache-es asszem ata100-as. Mi kell még? Ne már, hogy ezért topicot nyitsz... Ha szerencséd van nem lesz nagyon hangos. Nekem van egy 20-as Maxtorom, az iszonyat zajos. Messze annak van a legtöbb hangja a gépben, amiben benne van.

lámavakond

(#4) Hegyirabló válasza Flashy (#2) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Jokert idézve a Batmanből: ''Úgy nézek Én ki, mint aki viccel?''

Miért gondolod drága Flashy, hogy viccölnék?

Aquila non captat muscas.

(#5) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Szóval akkor most ez katter vinyónak számít, vagy tegyem be nyugodtan?! (Mármint a vinyót a gépbe.)

Aquila non captat muscas.

(#6) gerlaip válasza Hegyirabló (#5) üzenetére


gerlaip
addikt

Az a baj, hogy tényleg nem viccelsz...

lámavakond

(#7) Flashy válasza Hegyirabló (#4) üzenetére


Flashy
veterán

háde: ez egy vinyó, régi, megszerezted, azt mondod működik. mi kéne róla bizalmas infó még: volt-e kapcsolata Zalatnay Cini cégével, vagy találkozott-e titokban Konta Barbarával a Vidámparkban? beteszed a gépbe, megformázod, leteszteled, használod. vagy előre mondjuk meg mikor fog elromlani? ha azt mondjuk hogy ez szar széria volt, akkor nem használnád? ingyér volt, ott van nálad, működik. igazán fontos adatot backupolás nélkül a legújabb legmárkásabb vinyón se szabad hagyni úgyse, olyan szempontból tökmindegy. érted, azt nemtom hogy milyen infót akarsz róla, mitől függ az hogy használni fogod-e? egy vinyónak nincsenek titkai... régi vinyó, használt vinyó, ne tárolj rajta olyat ami máshol nincs meg. de akkor se ha a legmárkásabb vinyó volt annakidején.

(#8) Slax válasza Hegyirabló (#5) üzenetére


Slax
senior tag

Hogy megnyugodj, halk, és nem nagyon melegszik.Nekem egy közeli rokona van (st 320011a).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#9) Hegyirabló válasza gerlaip (#6) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Oké, de akkor is lehetnél kicsit egyértelműbb, mert:

- Igen, nem viccelek!

- Igen, ezt a HDD-t nem ismerem, ezért nem tom, hogy jó-e, vagy sem. (6-7 éve volt utoljára Seagate vincsim, akkor sz@rok voltak.)

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#10) Hegyirabló válasza Flashy (#7) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Jó, vettem, de attól még nem kell leharapni a fejem!

Aquila non captat muscas.

(#11) Hegyirabló válasza Slax (#8) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#12) Flashy válasza Hegyirabló (#10) üzenetére


Flashy
veterán

nem harapom csak nem értem mi érdekel a vinyóról. mivel már megszerezted, mindent megtudsz róla 1 percen belül amint gépbe rakod, sebességét, melegedést, hangját, vagy hogy badsectoros-e. hogy el fog-e romlani azt meg más se tudja megjósolni. más titkot meg nem nagyon rejtegetnek a winchesterek :)

(#13) Hegyirabló válasza Flashy (#12) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Oksi!

Aquila non captat muscas.

(#14) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

De biztos nem volt köze Zalatnayhoz?

Aquila non captat muscas.

(#15) Blackmate válasza Hegyirabló (#14) üzenetére


Blackmate
senior tag

Ha azt mondom igen, akkor nekem adod?
Csak a pontos szeriaszama kell ...

(#16) Flashy válasza Hegyirabló (#14) üzenetére


Flashy
veterán

hát nemtom, az ügyben voltak olyan vádlottak akiket nem említettek, mindig csak a Zalatnayt említették a tévében. gyanús. lehet holnapi újság már írja hogy hogy ''újabb 40Gbyte eltűnésére derült fény, a szálak egy Seagate winchesteren keresztül Zalatnay S.-hez vezetnek''

(#17) Hegyirabló válasza Flashy (#16) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Akkor jó, pláne, hogy az enyim 20GB.

Aquila non captat muscas.

(#18) marcee


marcee
addikt

Van egy ilyen vinyó ebben a gépben éppen amin dolgozok: semmi probléma vele, nem túl hangos, nem túl lassú és megy vagy 3 éve minden nap.

Tényleg nem volt jó ötlet ennek topic-ot nyitni, pláne hogy már meg van a vinyó, így a világon semmi értelme.

\m/

(#19) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Kedves fórumos elvtársak!

Miért fáj nektek, hogy újabb topic jött létre a már meglévő több tízezer mellé?

Kevesebb lesz a jövedelmetek miatta?

Hegyi

Aquila non captat muscas.

(#20) marcee válasza Hegyirabló (#19) üzenetére


marcee
addikt

Az fáj, hogy annak a több tízezernek (egészen pontosan ez a százezer-ötszáznyolcvannegyedik) túl nagy része nem jó semmire. Poénkodás vagy csak simán fölösleges. A ph! nem chat. Ide jóeséllyel benézhetsz úgy, hogy találsz meglévő választ a felsem tett kérdésedre. Ezt a sok fölös topic megnehezíti. Sőt elmegy az ember kedve a válaszolgatástól is. Nekem például már ezt beírni is egy kicsit unalmas, mert ezt sem először, vagy másodszor teszem. Talán ezért tűntünk egy kicsit hirtelen haragúnak.

Ez a téma azért is fölösleges, mert okafogyott: megvetted nem? ha aztmondjuk nem jó, akkor kidobod? Amúgymeg egyszóval mégválaszolható kérdéseknek ott az Azonnali kérdések topic.

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.