Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Ez a Sega Racing Classics 2 ez mi? Nem hallottam róla hogy jönne.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az Invincible meg az új Tintin játék várós.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) oriic válasza GreatL (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Árkádra készült cucc volt, Daytona USA 2 más néven.. A forrás listánkon csak így volt külön, de úgy tűnik, hogy ez technikaileg egy fullos mini game lesz a legújabb Like a Dragon játékban.

"It seemed like the game would never receive a console port, but in the end, SEGA will make it happen through its upcoming game Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.""

Biztonság kedvéért beleírtam a listába, hogy a Like a Dragon játék részeként jön.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) GreatL válasza oriic (#3) üzenetére


GreatL
őstag

Ja... ez így már más. Én is játszom a yakuza minijátékait (csak azokért vettem), de ennél azért kellene egy áreső...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.