Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Jó kis cucc lenne ez, csak pont az merült fel bennem is, amit az utolsó mondat fel is hoz, hogy tuti kompatibilis minden VGA-val? Vajon lesz majd a gyártó(k) oldalán ezzel kapcsolatos lista? Nem valószínű...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) omfgk válasza tibaimp (#1) üzenetére


omfgk
addikt

Amelyik kártyánál beljebb van téve a csati, ott gond lehet.

Például Suprim széria tuti kiesik.
MSI Gaming is.

A PCB szélén kell ,hogy legyen a csati és még a hűtés is bezavarhat.
Szóval alaposan utána kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#3) Sonja


Sonja
veterán

A címet olvasva azt hittem, hogy Celsius. :B :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4) tibaimp válasza omfgk (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igazad van.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) JulianSinulf válasza tibaimp (#4) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Az sem mindegy, hogy áll az a csati.
Más már elkészült több adapterrel is.
Lehet válogatni, meg vannak adva a méretek is, csati irány.
Ha jól emlékszem, akkor van nekik 90 fokban "hajlított" is a 180 fokos mellett.
A márkát, gyártót most meg nem mondom. Szemeztem vele, de aztán úgy döntöttem, hogy most jól megy a gép, nem piszkálom.

(#6) ThodEE


ThodEE
őstag

Én most futom a köröket, és alaplap CPU tápcsatihoz meg nem találtam 180fokosat, 2db 90es meg nem csak drága de nem is férne el :((( :O

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#7) Predatorr válasza tibaimp (#1) üzenetére


Predatorr
őstag

Én vettem az elején már vga beépítő keretet, azóta sokkal jobban szellőzik a ház, hűvösebb minden. A VGA is.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#8) RobbyJr válasza omfgk (#2) üzenetére


RobbyJr
őstag

Sajnos nem univerzális a cucc, pedig jó megoldás, ott ahol működik :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#9) Angie™


Angie™
addikt

Sokkal praktikusabb lenne, ha egyben VGA holder is lenne imo. :U

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#10) tibaimp válasza JulianSinulf (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

JulianSinulf: Szét kell akkor nézni, köszi a tippet! :R

Predatorr: Milyen VGA beépítő keretet vettél?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Ahogy látom a Cablemod-nak van 90 és 180 fokos adaptere is, itt méretekkel és kompatibilitási listával együtt: https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/

Emellett mindenféle noname is akad, most így rákeresve.

Azért durva, hogy ezekért képesek 8-16.000 Ft-ot elkérni, bár ha épp ez hiányzik, hogy beférjen (biztonságosan) a gépházba, akkor életmentő.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#12) dchard


dchard
veterán

Már nagyon várjuk, hogy legközelebb milyen szabványos csatlakozót sikerül elbasznia valamelyik idióta gyártónak. Type C, IEC, esetleg legközelebb majd vegyek saját dugaljat is hogy áram alá tudjam helyezni? Elképesztő... Ha nincs egyértelműen feltüntetve, hogy csak a saját szarjukhoz jó, akkor már mehet is a fogyasztóvédelmi bírság...

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#13) Szemjuel válasza hardzsi2 (#11) üzenetére


Szemjuel
tag

banyeg, mindegyik cablemod-os verzió out of stock :(((

(#14) ThodEE válasza Szemjuel (#13) üzenetére


ThodEE
őstag

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HUF2,905.06 51%OFF | Nku PCIe5.0 Graphics Card ATX3.0 12VHPWR 600W Power Supply Cable Adapter 12+4Pin Male To Female 180 Degree Turn Connectors
https://a.aliexpress.com/_mNnq5Aa
:F :R

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#15) Predatorr válasza tibaimp (#10) üzenetére


Predatorr
őstag

CM PCI-E 4.0 Böszme nagy, nehéz, és irdatlanul stabil. Olyan lapkábele van, hogy hajtogattam fél óráig, nehogy az tépje ki a vga slotot az alaplapból. 30 rongyba fájt.
Amúgy a VGA nem húzta a lapot, olyan fixen állta helyén a lapban, hogy támasztó sem kellett hozzá, csak a ház bukó (Phanteks NeoCube), mert ennél jobban szellőző nincs, a csatlakozó („áldassék” a neve, aki a VGA tetejére tervezte! :(( ) miatt viszont nem tudtam feltenni az oldalát. Még egy ilyen kábelfordító sem férne el. :W

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) Szemjuel válasza ThodEE (#14) üzenetére


Szemjuel
tag

hát nem tudom, akkor inkább hajtogatom a kábelt, de nem rendelek ilyet aliexpressről :D cablemod van az egyik gépemben, azt már le tudtam meozni milyen :R

(#17) ThodEE válasza Szemjuel (#16) üzenetére


ThodEE
őstag

Ezt az új fajtát nem próbáltam ,a régi 8pines rendben működött 3 évig aztán nagyobb házba tudtam költözni :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#18) tibaimp válasza Predatorr (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) ***ANDRÁS*** válasza hardzsi2 (#11) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Cablemod 180 fokos adaptere nálam nagyon szükséges volt, remekül be is vált, de árban kb 25.000-27.000 körül volt postával együtt a cablemod eu-s boltjából.

(#20) ironpowered válasza ***ANDRÁS*** (#19) üzenetére


ironpowered
újonc

Szállítással együtt 16500ba rendeltem meg tegnap az egyik magyar webshopból

(#21) Szemjuel válasza ironpowered (#20) üzenetére


Szemjuel
tag

PCX-n rendeltem az előbb, elvileg hétfőn meg is van, 17-ből a 180 fokos fekete verzió. :R

(#22) ironpowered válasza Szemjuel (#21) üzenetére


ironpowered
újonc

Hulye bolond pcx osszekeverte a b meg az a varianst.. xDdXxDdxXxddddd az a jo az asushoz a b meg az msihez b+ 😂🤣🤣🤣🤣😂🤣🤣😂😂😂

(#23) Szemjuel válasza ironpowered (#22) üzenetére


Szemjuel
tag

nekem ma jött az üzenet, hogy buktam, megrendelés közben lefogyott :W

(#24) ironpowered válasza Szemjuel (#23) üzenetére


ironpowered
újonc

Meh :/ mondjuk ugy is a rossz valtozatot kuldtek volna 😅 most hasznalhatom a zsir uj kartyat jo porosan igy gephaz oldallap nelkul xd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.