Valóban, de ha megengeditek, most kicsit visszakanyarodnék az előző bejegyzés végéhez, onnan folytatva a történetet. A távtartók beragasztása után ugyanis rájöttem, hogy rossz helyre pozícionáltam azokat, így az alaplap is rossz helyen volt. Nem vettem figyelembe azt, hogy az AGP sín és az alaplapi hangkivezetés között még egy sínnek van hely, amit aztán az újabb lapoknál már be is építenek. A megoldás az volt, hogy az egészet egy kártyahelynyivel arrébb kellett pakolnom.
A távtartókat ugye szuper erős pillanatragasztóval ragaszottam a helyükre, azt hittem, hogy alig tudom majd őket letörni a helyükről. Meglepődtem, amikor a kombinát fogómmal egy kicsit feszítve könnyedén elváltak a háztól.
Gyanús lett nekem ez a dolog, nem akartam, hogy később esetleg az egész konfig a ház aljában találja magát amiatt, mert a ragasztó elengedett. Nekiálltam hát más alternatívát keresni. Korábban hallottam már az epoxy alapú ragasztók nagy teherbírásáról, láttam is egy G5 modot a bit-tech.net-en, ahol ilyen megoldással rögzíti kolléga a távtartókat a házhoz. Gondoltam, ha neki bevállt, akkor nekem miért ne? 
Körbe is szimatoltam a környezetemben, hogy hol árulnak nekem megfelelő minőségű és árú ragasztót. Találtam is egy webshopot, ahol megtaláltam a nekem való terméket. 170 kilógram/cm2-es teherbírás azt hiszem éppen elég lesz, könnyű használhatóság, relative olcsó ár. Csütörtöki napon át is vettem a ragasztót, de egyenlőre nem használom fel.
Az ok a következő: a házat szintereztetni akarom, amit 180 fokon csinálnak, viszont az epoxy ragasztó csak 80 fokig hőálló, tehát majd a szinterezés elkészülte után fogom a kis távratókat a végleges helyükre beragasztani.