Naa igen,61-ért nagyon best buy Bár az 1366-s lapok drágák,szóval nem biztos kihozható ha összeaprózuk
Brand gép esetén nem olyan drágák. Veszel valami jobb OEM használtat, akkor kijöhet ennyiből. Persze limitáltabb lehetőségeid vannak, mint pl egy normál Asus, Asrock, EVGA, stb.. deszkával. i7 920 meg minden bokorban van szinte, 3-5 ezerért.
Pont erre gondoltam én is. Ha mindenhol ezt mérnék 61 ezresért... Most hirtelen felcsaptam a hardverapro/jófogás/facebook marketplace szentháromságot, és még közelítőt sem találtam.
Naa igen,61-ért nagyon best buy Bár az 1366-s lapok drágák,szóval nem biztos kihozható ha összeaprózuk
Pont erre gondoltam én is. Ha mindenhol ezt mérnék 61 ezresért... Most hirtelen felcsaptam a hardverapro/jófogás/facebook marketplace szentháromságot, és még közelítőt sem találtam.
920-ban azért van tartalék. Feszültség default értékre fixálásával simán elviszi 3.3Ghz-t is. (Speedstep mellett ez 0.87..1.130V. Turbo esetén 1.2V) Memó-t fel 1600/CL9 környékére, és máris jobbak azok a szintetikus értékek Azzal a VGA-val tényleg rendben lévő ár volt.