Én a TNT-t kipróbálnám régebbi AGP-s alaplapban is.
Ha jól tudom, akkor a TNT 3.3V-os AGP slotot kíván, de a P4C800-asnak a modernebb, 1.5V-os slotja van. Egy próbát megérhet, bár lehet hogy tényleg a kártya halott.
Asus TNT2 az tuti megy 1.5V-al is. Nekem is csak egy noname M64-em volt, ami a bevágás ellenére 3.3V only volt. A többit azt tudom használni 4x-8x AGP slotban. Asusom mondjuk pont nincs.
Én a TNT-t kipróbálnám régebbi AGP-s alaplapban is.
Ha jól tudom, akkor a TNT 3.3V-os AGP slotot kíván, de a P4C800-asnak a modernebb, 1.5V-os slotja van. Egy próbát megérhet, bár lehet hogy tényleg a kártya halott.