[ ÚJ bejegyzés ]
reagálni szeretnék a [LaciCRM] által írt ki érti ezt cikkre. Reakció - Ki érti ezt cikkre.
Rohaggyá'meg Itt -2
Kérem szépen rohadok, nem kicsit nagyon.
Úgy érzem havazni fog nálunk, csak 40 fok van délután 5 óra körül, ez gyanús.
mindez azért mert
igen
Úgy tudom, hogy az nem volt, mert a mákos tészta hosszú, de nem széles.
Még talán lehetett volna belőle az, de ez így már nem.Azért értékelem az erőfeszítésed. Mondjuk, 10 szovjetunió a 3.7 limitált kiadású shrekes crocsból.
A következő bolygóegyüttálláskor próbálkozz újra.
Triplareg.
Ez nem igaz, mert a macskákat szeretem, de a tökfőzelék is finom.
Biztos, hogy nem. Ez tévedés.
16 írás