Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#13651) robit1973 válasza Sztlaci (#13636) üzenetére


robit1973
aktív tag

Erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#13652) tlac válasza kelzsoca (#13649) üzenetére


tlac
nagyúr

úgy emlékszem volt neked egyszer egy romod, amelyikben a bootanimáció olyan volt, hogy egy android körül valamilyen tüzes csík körözött, ezt a bootanimation.zip-et elérhetővé tudnád tenni?

ha nem tudod azt sem olyan nagy gond, mivel csak a működését akarom lenézni, hogy milyen trükkökkel volt megoldva, hogy gyors legyen

(#13653) kelzsoca válasza tlac (#13652) üzenetére


kelzsoca
félisten

ha nem tudod azt sem olyan nagy gond, mivel csak a működését akarom lenézni, hogy milyen trükkökkel volt megoldva, hogy gyors legyen

Az alapból lassú volt, viszont fogtam, és minden második képet töröltem, máshoz, ha minden igaz nem nyúltam :)

Ha jól gondolom, erre gondolsz: az oldal ~közepe felé megtalálod

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13654) tlac válasza kelzsoca (#13653) üzenetére


tlac
nagyúr

felbontást csökkentetted esetleg?
nem próbáltam még, így nem tudom hogyan jelenik meg

(#13655) kelzsoca válasza tlac (#13654) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem nyúltam a felbontáshoz és a frame-hez sem, amire emlékszem hogy megfeleztem a képek számát, mert úgy nagyon lassú volt.

https://vertigostore.eu

(#13656) tlac válasza kelzsoca (#13655) üzenetére


tlac
nagyúr

ok, kösz
kicsit játszadozok, wp7-esítem a blade-em :)

[ Szerkesztve ]

(#13657) PuffySite válasza kelzsoca (#13649) üzenetére


PuffySite
tag

Nekem volt egy iPod nano 5G-m, brutál jól szólt és az a nagy helyzet, hogy most megvettem a PowerAMP-t, és szinte semmi különbséget nem tapasztalok. Hangminőség jó, hangerő meg még sok is mert maxon kiszakítja a dobhártyámat. Amúgy Sennheiser CX500-al használom a blédet.

(#13658) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv az uraknak,

a főnököm szeretne a plédjére egy olyat, hogy sms-ben tudjon elutasítani hívást. gyári T-s romja van (céges teló)

üdv :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13659) TRob1 válasza Mr.Csizmás (#13658) üzenetére


TRob1
veterán

Nem lehet hogy azért nem válaszolnak mert nem értik? :F
Én legalábbis nem értem... jön a hívás, ő meg elkezd sms-t írni, majd elküldi hogy elutasítsa? Vagy mi? :DDD

¤ R'n'R ¤

(#13661) TRob1 válasza #40993792 (#13660) üzenetére


TRob1
veterán

Jaa, vagy úgy. :)

¤ R'n'R ¤

(#13662) rongaucho válasza rongaucho (#13626) üzenetére


rongaucho
tag

Az előző kérdésemre valaki tudna tanácsot adni?

Az első rom cserém lenne, a 2 ajánlott rom közül (Ice Armor II - ReBoRn és Swedish Snow RLS4b) melyik fog jobban segíteni a fülhallgató hangerejének növelésében? Vagy teljesen mindegy, mind a 2 ugyanúgy "kihozza majad a maximumot" a vasból?

(#13663) Mr.Csizmás válasza #40993792 (#13660) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egen, samsung is tud ilyet (TW felület), meg van rá progi, de az meg bugos fos (advanced izé)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13664) Sulthekk válasza Mr.Csizmás (#13663) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

ICS rom tudja :DDD

(#13665) Mr.Csizmás válasza Sulthekk (#13664) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó de ő átlagjúzer :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13666) -Nemtom- válasza Mr.Csizmás (#13658) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

(#13667) dombila válasza Mr.Csizmás (#13658) üzenetére


dombila
senior tag

Ez ROM - pontosabban gyártó - függő. A Samsung és a HTC ROM-jaiban benne van gyárilag - (hívásfogadáskor Menü gombra feljön az opció), Blade-en szerintem csak külső app-al tudod megoldani.

(#13668) Mr.Csizmás válasza -Nemtom- (#13666) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez bugos, első hívás hangosan kicsöng, a második és többi hívás kussba marad....de ha egy visszát nyomok, akkor eltűnik az app, és feljön a rendes felület :DDD

szóval a kérdés továbbra is kérdés :R

(#13667) dombila köszi, felvetem neki a másik romot.

(#13669) -Nemtom- köszönöm, ezt is továbbítom.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13669) -Nemtom- válasza Mr.Csizmás (#13668) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

iblacklist is tud még ilyet állítólag, az viszont fizetős.

(#13670) Slovak


Slovak
tag

Sziasztok.
Kedvesemnek vettunk egy blade-et, mert mar nagyob irigykedve nezett a nokiajaval (telefon), es van a telon valami mokolt romhalom, es az a kerdesem, hogy milyen rom most az, ami wleg jo, stabil es gyors is? Lehet miui is. Varom a valaszokat, koszi!!

..vagy ez warez?? Ha az, akkor privatba, ha kerhetem!

[ Szerkesztve ]

(#13671) maggi1886076 válasza Slovak (#13670) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ice Armos II. Reborn.ez a legjobb rom most! MIUI-ról ne is álmodj Blade-re.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#13672) ranger69 válasza ux1 (#13630) üzenetére


ranger69
tag

Nekem fut IA2 reborn-on az alábbi verzió:
Navitel-5.0.0.1069, smink: Openmaps_500778_Android.ns2, magyaroroszági szintvonalas turistatérképek.

(#13673) Slovak válasza ranger69 (#13672) üzenetére


Slovak
tag

Koszi szepen mindkettotoknek, este felteszem. Udv!

[ Szerkesztve ]

(#13674) robit1973 válasza maggi1886076 (#13671) üzenetére


robit1973
aktív tag

(#13675) Fridok


Fridok
csendes tag

Hello!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. ZTE Blade telefonom van, tegnap délután itt segítséget tanácsot kértem, és végül feltettem egy ROM-ot.
Jelenleg a Swedish Snow RLS4 van fennt.
Ezzel eddig nem is lenne baj a leírások alapján szépen felment tökéletesen működik egyet kivéve.
Azóta nem tud kapcsolódni internethez, hogy pontosabb legyek a szituáció a következő.
ROMcsere előtt nem volt már havidíjas adatforgalmam (Telenor Praktikum + Net) így wifin értem el az internetet a munkahelyemről.
A ROMcsere után sajnos (bár a wifit látja a telefon) nem látom hogy próbálná az alkalmazások alatt a telefon a netet elérni (3G kis embléma jobb felül) csakis egy wifijelet látok amint próbálja lekérni az IP-t.
Próbáltam a honalpon elérhető APN beállításokat is de nem segítettek.
És oda jutottam itt kérdezek utána, hátha valaki tapasztalt tud segíteni.

Ha lenne ilyen a válaszokat és segítséget előre is köszönöm.

(#13676) maggi1886076 válasza robit1973 (#13674) üzenetére


maggi1886076
addikt

Dehogynem.tökéletes biztos nem lesz belőle.csak egy próbálkozás.ha menne normálisan akkor már megcsinálták volna.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#13677) istnag válasza Slovak (#13670) üzenetére


istnag
addikt

gyárihoz közeli rom:
Swedish Snow RLS4b

Cm alapokon nyugvó rom:
IA2 reborn

maggi1886 :
szerintem adjuk meg a választás lehetőségét mindenkinek,mert nekem például a swedish Snow a legjobb rom,valakinek meg a maláj

(#13678) maggi1886076 válasza istnag (#13677) üzenetére


maggi1886076
addikt

adjuk.de átirányítottad egy nem magyar nyelvű oldalra.gondolom kezdő lehet, ha megkérdezi, hogy melyik rom a legjobb a telóra.magyar nyelvű leírás nélkül nem olyan egyszerű egy olyannak, aki nem csinált még ilyet.

Vkinek még mindig a Godfather a legjobb rom.ez is egy választási lehetőség.sőt nemrég irta vki, hogy SDIV-et használ...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#13679) istnag válasza maggi1886076 (#13678) üzenetére


istnag
addikt

azt írja lehet MIUI is,akkor most... :Y ???

Erről beszéltem,nem lehet kijelenteni,melyik a legjobb rom,hisz egyénenként,telefononként változik!

[ Szerkesztve ]

(#13680) maggi1886076 válasza istnag (#13679) üzenetére


maggi1886076
addikt

sokaknak az a jó rom, amiben van 5 fajta téma csicsás ilyen-olyan effektek vannak benne...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#13681) turho


turho
őstag

Sziasztok!
Régi-új Blade-sként kérdeznék. tavaly május végén foglalkoztam utoljára a Blade-mmal, RLS10b felrakás erejéig, de hibásan működött hónapokig.
Most szeretnék újr omokat használni.
Készülékem T-home-os. Telenor kártyával szeretném használni továbbra is.
Gondolom kell GEN2-esíteni. Előtte lementeni vcf-et, adatokat.
Ezekkel kapcsolatban kérdeznék: kinek mi vált be személyes adatok mentésére?
Nekem az a bajom hogy az sms-eimre szükségem lenne később is. Illetve másik gondom, ami nagy szívás volt tavaly is: a vcf állomány ugye nem csak a telefonszámokat tartalmazza. 120 valós szám helyett lett 1350 db "kontaktom", mindenki akinek valaha akár 1 sort is írtam gmailben. Ezekre kérnék javaslatot, segítséget. Nem vagyok képes ennyit visszaolvasni, belekezdtem, de.....70000 hozzászólás maradt ki.

(#13682) Majci válasza turho (#13681) üzenetére


Majci
tag

Szia!
Névjegyeket a gmail-emmel szinkronizálom, az sms-eket pedig a backup master nevű appal.

Két fajta vélemény létezik: az ENYÉM és amit leszarok.

(#13683) junkpod válasza turho (#13681) üzenetére


junkpod
nagyúr

menj fel a gmail postafiókodba és tedd rendbe a kontaktjaidat, állítsd át a telefonod kontakt kezelését google sznkronizáltra és kapcsold be a csak telszámokat tartalmazó névjegyek kijelzése módra.
nem kell menteni vcf-eket, mindig fent lesz minden a felhőben.
ennél jobb nincs.szerintem.

Box's don't touch!

(#13684) Fridok válasza Fridok (#13675) üzenetére


Fridok
csendes tag

Hello ismét!

Úgy látom nagyon egyedi a probléma amit előző kérdésemben fejtegettem :))
Éppen ezért ha erre a kérdésemre továbbra sincs ötlete senkinek, akkor máshonnan közelítem meg a dolgokat.
Ha tételezzük fel másik ROM-ot teszek fel megjavulhat a dolog?
Ha az alap Backuppolt (telepítés előtt SD-re mentett) teszem vissza az csak fájlokat rendezi vissza vagy telefonbeállításokat is?
Az a baj míg nincs netem, nemhogy az alap funkciókat nem érem el, de még a telefon szoftveres beállításait sem tudom elérni, így külön probléma pl hogy a netes ROM-cseréket hogyan oldom meg. (telepítés után csak a clockwork és terminál maradt meg)

(#13685) agabe válasza Mr.Csizmás (#13658) üzenetére


agabe
addikt

biztos elintézhető, mert több telón is van ilyen, de ez (ha nem is rom) minimum tárcsázó függő. Ha valamelyikbe beteszik, akkor semmi akadálya, hogy működjön.

(#13686) sto1911 válasza Fridok (#13684) üzenetére


sto1911
veterán

Úgy látom nagyon egyedi a probléma amit előző kérdésemben fejtegettem - ja, 3 oraja. Ugy latom nagyon turelmetlen is vagy.
Ha tételezzük fel másik ROM-ot teszek fel megjavulhat a dolog? - ki kell probalni, ugyis vmi beallitas baja lesz
Ha az alap Backuppolt (telepítés előtt SD-re mentett) teszem vissza az csak fájlokat rendezi vissza vagy telefonbeállításokat is? - Ha CW-vel backupoltal, akkor az sdn kivul mindent visszallit.
Az a baj míg nincs netem, nemhogy az alap funkciókat nem érem el, de még a telefon szoftveres beállításait sem tudom elérni, - mivan?
netes ROM-cseréket hogyan oldom meg. - gondolom nem gaztuzhelyrol irtad ezt a posztot, igy eleg egyszeru a helyzet: letoltod, kartyara felmasaolod, CWbol flash.

(#13688) Fridok válasza sto1911 (#13686) üzenetére


Fridok
csendes tag

Elnézést ha türelmetlennek tűntem :R pusztán némi segítséget akartam hozzátolni a saját gondolatmenetemhez az új kérdésekkel, ezért is tettem oda a sor mögé a vigyori fejet ne legyen félreértés. (sajnos nem sikerült)
A szoftveres beállítások alatt értem pl a hálózati típusokat (remélem jól írom), az alap Telenoros 2.2-esn lehetett pl váltani hogy 2G módban vagy 3G módban használom a telefont, itt minden ilyesmi hiányzik, vagy ami még probléma lehet nem tudok USB-n keresztül letölteni alap programokat mint pl a telefonkönyv lementése vagy üzenetek elmentése, csak pár dolog.
Nem tűzhelyről írtam, munkahelyről itt sajnos hülyén venné le magát ha hirtelen szétbuherálnám a gépet USB rá és elkezdenék telefonnal játszani :DD (de majd megoldom valahogyan)
(Remélem azért nem ment tönkre a wifi, és csak én nem veszek észre valami banális dolgot)

Mindenesetre a válaszokat köszönöm, kezdem magamban lassan kialakítani a dolgok menetét.

[ Szerkesztve ]

(#13689) sto1911 válasza Fridok (#13688) üzenetére


sto1911
veterán

Ugyan a Swedish Snow-t nem ismerem, ed az elozo valtozata, a Spring volt fenn nalam. Viszont 100%-ra merem venni, hogy van benne olyan 2G/3G menu. USB-n szerintem nem lehet mashogyan telepiteni, mint ramasolod a kartyara, majd onnan megnyitod (vagy adbvel, kabelen keresztul, de ez mas teszta).

Telefonkonyvet le kell tudod menteni a beepitett tarcsazoval is, biztos van ott export-import menu.

A wifit a menuben nezd meg mit csinal, irnia kell, hogy Authenticating, Connecting meg hasonlokat. Nincs letiltva a telod a munkahelyi halon?
Kapcsold ki a mobilnetet a telon, lehet wifi helyett azt preferalja.

Ill. siman visszarakod a regebbi ROM-ot, es egybol kiderul van-e hw baj.

A tuzhely meg csak poen volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#13690) turho


turho
őstag

Köszönöm a délelőtti segítségeket kartácsok!
A készülékem tavaly májusi GEN1, T-home-os.
Telenor feltöltős kártyával szeretném továbbra is használni.
Tuti gen2-esíthetem ezzel?:
[link]
Ajánljatok egy olyan főzött römöt ami gen2, friss, stabil, és hasonlóan megbízható mint a tavalyi legendás RLS10b bí kelzsoca. :R

(#13691) -Nemtom- válasza turho (#13690) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Gyári frissítővel GEN2 lesz. Én kb. 1-1,5 hete raktam fel az IA2R-t. Atomstabil, és gyors is. Eddig semmi probléma nem volt vele.

(#13692) turho válasza -Nemtom- (#13691) üzenetére


turho
őstag

Nem gond neki ha most főzött rom van rajta?
SIM-et kivegyem ezesetben vagy ne? (Mert ugye Telenoros a sim, a mobil meg T-mobile). :R

(#13693) kelzsoca válasza turho (#13692) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak a gyári FTM recovery ami kell az exe verziónak.

https://vertigostore.eu

(#13694) junkpod


junkpod
nagyúr

hallo,
találtam az IA2rbr-ben a hívás beállításoknal egy olyat, hog yinternetes hívások. Ezt hogy lehet használni? Mondjuk a Skype accountomat ide valahogy bevarázsolhatom?

Box's don't touch!

(#13695) -Nemtom- válasza turho (#13692) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Ha fent van a gyári recovery, akkor elvileg felmegy. Ha mégse megy át az ellenőrzésen, akkor kell az a frissítő, ami nem ellenőrzi. Azok a linkek viszont nem jók ahonnan le lehetne szedni :(
SIM maradhat frissítéskor.

(#13696) turho válasza kelzsoca (#13693) üzenetére


turho
őstag

Nekem a bekapcs + hangerő le kombóra a clokckwork recovery 3.0.0.6. jön be... :O

(#13697) -Nemtom- válasza turho (#13696) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

itt van a gyári recovery

sd-re felrakod, és CW-ből telepítsd.

(#13698) Fridok válasza sto1911 (#13689) üzenetére


Fridok
csendes tag

Nya előzőekből kiindulva, újratelepítettem a Sweidsh-t nem jött be valamiért nem akarja a netet APN beállítással együtt külön sem és az opciókat sem engedi.
Feletettem hát az eredetileg is tervezett ice armor 2őt végigkövetve mindent.
Na egyenlőre ott tartok itt már vannak opciók a netre, sajnos csak holnap tudom tesztelni amikor is wifi közelében leszek és töltök némi pénzt is fel.
De így elsőre azt mondom talán így rendben lesz már.

(#13699) Komplikato


Komplikato
veterán

Üdv. Került hozzám egy használt Vodás telefon, GEN2-es ... csodálkozva láttam, hogy egy fapados ZDroid (Android 2.2) van rajta. Gondoltam teszek fel vagy újabbat vagy megkeresem hivatalos legutolsó frissítést. Egyenlőre az Ice Armour II-t nézegettem, de nem ez a lényeg.
Találtam vagy 5-6 féle ROM csere leírást, de nekem ez tűnt nem annyira bonyolultnak: LINK
A problémám az, hogy a Rootolás után a terminálban kapásból az első parancsot sem hajtja végre. Mi lehet az elszúrás tárgya, feltéve ha nem rontottam el semmit és minden file a helyén van?

Másik kérdés, más telefonnál láttam SD kártyáról ROM-ot boot menüből indító módszert, azt csak álmodtam vagy csak bizonyos készülékeknél lehet olyat csinálni?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13700) robit1973 válasza Fridok (#13698) üzenetére


robit1973
aktív tag

Azért vannak ám ilyen beállítások a Swedish Snowb-an is!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.