Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Vigyorka válasza Shadows (#400) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nem tudja... :)

Vigyorka

(#402) Shadows


Shadows
senior tag

Akkor van egy ilyenem eladó. Ha valakit érdekel Gyöngyösön odaadom.

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#403) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

1 és 2 között lehet minőségbeli különbség? Csak mert néhány Roidmi appban láttam mindenféle minőségjavító opciót. Nekem 1-es van, általában szép a hangzása, de néha érezhetően zavarosak lesznek a mélyek és a magasak, bár még ennek ellenére se váltanék vissza CD-re (100.0-ás frekvencián használom). Még mindig ez a legjobb választás, volt olyan ismerősöm aki inkább kijelzős, távirányítós adapterre pályázott, de fel nem fogtam, miért. Egyszerű és fel se tűnik, hogy ott van, nincs párja.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#404) Nestor16 válasza LilProphet90 (#403) üzenetére


Nestor16
senior tag

Papíron van, gyakorlatban nem tudom. Teszteléshez kéne mindkettő.

Üdv, Dávid

(#405) akosbitto


akosbitto
csendes tag

Sziasztok! Vajon egy regebbi Ipod Touch-csal mukodik a kutyu? Telefonnal be tudnam allitani a frekvenciat, de a zenet mar az Ipodrol hallgatnam. Most gondolkozom a vasarlason es ez fontos kerdes. :)

(#406) alkatraz3000 válasza akosbitto (#405) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az iPod rendelkezik bluetoothal?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#407) Vigyorka válasza akosbitto (#405) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nincs hozzá program.../szerintem/

Vigyorka

(#408) akosbitto válasza alkatraz3000 (#406) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Igen, az Ipod Touchon van bluetooth. Program pedig nem kell hozzá, ha Iphone-nal beállítom a frekvenciát, nem?

(#409) Vigyorka válasza akosbitto (#408) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Nem.
Az Androidra van saját programja hozzá. /a-Bluetooth-t kapcsolódást, és az FM-re küldést oldja meg/

Vigyorka

(#410) akosbitto válasza Vigyorka (#409) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Ahogy néztem, program az IOS-ban is van hozzá, a Roidmi Drive. Ezt ugyan az Ipodra nem tudom letölteni, de a telefonra igen, azzal meg beállítom a kütyüt, majd az Ipoddal bluetoothon keresztül kapcsolódom hozzá, legalábbis így gondolom. Feltételezem, a bluetooth-os kapcsolódáshoz nem kell semmilyen program, vagy külön beállítás.

(#411) Nestor16 válasza akosbitto (#410) üzenetére


Nestor16
senior tag

Vajon Bluetooth 4.0+ minimum elvárás vagy a kütyübe épített adatot jelenti? Lehet a Mi Band-del keverem, ott elvárás tudtommal.

Üdv, Dávid

(#412) LilProphet90 válasza akosbitto (#410) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha nem tudnád beállítani, akkor is rá tudsz csatlakozni, ez esetben az alapértelmezett 96.4-re küldi a jelet (ha jól rémlik). Tehát az app csak a frekvencia beállításához kell.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#413) akosbitto válasza LilProphet90 (#412) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Az mondjuk azért elég fontos itt Budapesten, ahol sok a rádióadó, de szerintem ha máshogy nem megy, majd egy androidos készülékkel beállítom. A lényeg, hogy csatlakozni tudjak rá.

(#414) akosbitto


akosbitto
csendes tag

Egyébként honnan érdemes most rendelni, ahol jó áron van és gyorsan ki is szállítják?

(#415) akosbitto


akosbitto
csendes tag

Ahogy nézegetem, azt látom, hogy az 1.-es változat kb. féláron van a 2S-hez képest. Érdemes az 1-est venni, ha csak zenehallgatásra szeretném használni? Bár ahogy látom, azt nem kompatibilis az IOS rendszerrel, csak Androiddal.

(#416) Skillerz


Skillerz
tag

Sziasztok, gondoltam beszerzek egy Roidmi 2s-t, de nem vagyok benne biztos hogy ez a szivar gyújtó jó-e hozzá:

Segítségeteket előre is köszönöm :)

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#417) air válasza Skillerz (#416) üzenetére


air
nagyúr

Esélyes, hogy nem jó.
A fekete gyűrű magasabbnak tűnik, mint a középső érintkező.
Műanyag lapocska közepére lyuk, bele egy tollrugó, és menni fog.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#418) Vigyorka válasza air (#417) üzenetére


Vigyorka
senior tag

+1

Vigyorka

(#419) Skillerz válasza Skillerz (#416) üzenetére


Skillerz
tag

Megjött a rendelt S2-m, a gocomma-s változtat. Igazán jól szól. Toyota Yaris Verso, és Honda Jazz-hez nem kellet átalakító, viszont citroen c1-ben lévő szivargyújtóval sajnos nem kompatibilis :))

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#420) air válasza Skillerz (#419) üzenetére


air
nagyúr

A képen melyik volt? A Citro?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#421) Skillerz válasza air (#420) üzenetére


Skillerz
tag

Igen a citroen c1 :)

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#422) norbi333 válasza Skillerz (#421) üzenetére


norbi333
csendes tag

Szia!
Mikor rendelted? Mennyi idő alatt jött meg? Én két hónapja rendeltem a gearbestről, de még nincs itt.

(#423) Skillerz válasza norbi333 (#422) üzenetére


Skillerz
tag

Hello, 04.29.-n rendeltem meg a Gearbestről, és 05.15.-n már itt is volt.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#424) Blöff


Blöff
csendes tag

Uraim!
Vernee Thor telefonnál szürke marad a mikrofon része. Más funkciók rendben működnek. Találkozott már valaki a problémával?
Köszönöm!

(#425) draco31


draco31
veterán

Nekem a nem mikrofonos változat van, ritkán használom. De ha be van dugva, mert telefont akarok tölteni, akkor a rádió sistereg csak minden csatorna. Ez mitől lehet? A kocsi elektromos rendszerében van valami gebasz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#426) vipviform válasza Kobe (#12) üzenetére


vipviform
senior tag

Tökéletesen műkszik nálam. :)

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#427) akosbitto


akosbitto
csendes tag

Sziasztok! Rendeltem egy ilyet, de nem boldogulok vele, pedig elvileg a szivargyujto csatlakozoja kompatibilis vele (Citroen C5). Szoval ha valakinek kell egy feher szinu Roidmi 2s, akkor szivesen eladom nehany ezresert. :)

(#428) vipviform válasza akosbitto (#427) üzenetére


vipviform
senior tag

Mi a gond vele? Semmi nem működik? Ha bedugod a kék led világít? Letöltötted az appot a telódra?

[ Szerkesztve ]

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#429) akosbitto válasza vipviform (#428) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Nem világít a LED sem, a telefont sem tölti, olyan, mintha egyáltalán nem lenne érintkezés.

(#430) Nestor16 válasza akosbitto (#429) üzenetére


Nestor16
senior tag

Mazda 6-nál is ez a helyzet.

Üdv, Dávid

(#431) akosbitto válasza Nestor16 (#430) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Probaltad a rugos es az alufolias hekkelest is? :)

(#432) Nestor16 válasza akosbitto (#431) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nem, még nem. Nem is jutott az eszembe, azt hittem simán menni az, a Peugeotba működik.

Üdv, Dávid

(#433) akosbitto válasza Nestor16 (#432) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Na ezert nem ertem en sem: ha a Peugeotban mukodik, akkor a Citroenben miert nem? Hiszen a ket auto nagyjabol ugyanaz.

(#434) vipviform válasza akosbitto (#431) üzenetére


vipviform
senior tag

Nálad is a rugós megoldás fog működni. A gyári speckó szerint a "New Citroen" nem kompatibilis vele. Gondolom a C5-öt is ide sorolják.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#435) atJILri


atJILri
csendes tag

Hali, nemrég megérkezett tinydealről a kiahnogsító, viszont amint bedugom a szivargyújtóba, ilyen elektromos zümmögést ad ki (ha ez igy bármennyire érthető).
Találkozott valaki ilyennel?
Focus mk1-ben próbálkozom, kormány melletti és hátsóülésnél lévő csatlakozónál is ezt csinálja.

(#436) akosbitto válasza vipviform (#434) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Próbáltam a rugós megoldást, azzal sem működik. Olyan, mintha az oldalsó érintkező sem kapna áramot, legalábbis csak erre tudok gyanakodni.

(#437) kopi73


kopi73
tag

Békés megyébe, sarkad környékén van valakinek ? Mert akkor szívesen kipróbálnám .
Köszönöm!

(#438) lllama


lllama
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Roidmi 2S-t magamnak, nagyjából tisztában vagyok a tudásával meg a korlátaival. Gearbest-en nézegettem és ezeket és az érdekelne, hogy mi a különbség a Xiaomi Roidmi 2S és a Gocomma Roidmi 2S között. Ha esetleg van valami tapasztalat. Vagy csak Xiaomi-t szabad venni?
Illetve honnan érdemes rendelni? Honnan jön meg a leghamarabb? Köszönöm!

(#439) vipviform válasza akosbitto (#436) üzenetére


vipviform
senior tag

Hali, normál szivargyújtó működik?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#440) Skillerz válasza lllama (#438) üzenetére


Skillerz
tag

Hello! A Xiaomi és a GoComma S2 teljesen ugyan az, a különbség, hogy a Go Comma az a GearBest saját márkája. Ugyan az az app kell hozzá :). GearBestről érdemes megrendelni nekem 2 hét alatt jött meg kb.
Rendelés elött érdemes a szivargyújtódat megnézni, hogy jó-e bele, mivel sajnos elég sok autónál nem érintkezik a Roidmi alja, a szivargyujtóval. Én nem bíztam a véletlenre egyszerre rendeltem egy roidmis elosztót is amivel biztosan működik.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#441) akosbitto válasza lllama (#438) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Szia! Nekem van egy eladó, teljesen új, csak kibontottam, hogy kipróbáljam, de kiderült, hogy az én szivargyújtó aljzatom nem jó hozzá. Ha gondolod, 4 ezer forintért eladom és erre nem kell heteket várni.

(#442) air válasza akosbitto (#441) üzenetére


air
nagyúr

Csakhogy a fórum nem hirdetésre való! :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#443) akosbitto válasza air (#442) üzenetére


akosbitto
csendes tag

Ez esetben fogadjátok bocsánatkérésemet! :)

(#444) lllama válasza Skillerz (#440) üzenetére


lllama
csendes tag

Szia! Köszönöm az infókat! A szivargyújtó csatlakozó jó lesz megnéztem (Honda Civic 2006), meg is rendeltem Gearbestről. Volt egy kis pénzem Gearbest Wallet-ban így csak ~2500Ft-ba került. Ennyiért aztán tényleg ajádék. Üdv

(#445) spiritex


spiritex
veterán

Szerintetek ha abnormális aljzat feszültséget jelez, attól még normális feszültséggel és árammal tölti a telefont? Merjem vele tölteni, vagy inkább ne?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#446) wocsok


wocsok
tag

Meg lehet azt oldani valahogy, hogy csak a hívó hangját továbbítása, de a telefon mikrofonját használja? Sajnos a 2s-ben lévő mikrofon finoman szólva sem túl jó...

[ Szerkesztve ]

(#447) tlala válasza wocsok (#446) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem igen, mert azt, hogy a telefon hangja is átmenjen a bluetooth-on azt a telefon beállításokban, a BT kapcsolatra kattintva lehet beállítani, míg a mikrofont az app-ban lehet ki-be kapcsolni.

Ne szépítsünk, a mikrofon totálisan használhatatlan, pedig amúgy nagyon szeretem a cuccot.

(#448) Whynot? válasza wocsok (#446) üzenetére


Whynot?
aktív tag

ha rájössz hogyan kell, remélem megosztod

(#449) air válasza tlala (#447) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem meg nem.
BT-on nem lehet szétválasztani, hogy csak az egyik irány menjen. Ha átmegy a hívás a külső eszközre, akkor mindkét irány azon fog menni.
Hogy az app-ban miért lehet a mikrofont kapcsolgatni, azt csak a kicsi, kínai emberkék tudják.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#450) xEon1337


xEon1337
őstag

Rendelt valaki az elmúlt hetekben a GB-ről?

Május 24-én feladták a 2S-t, de azóta se híre, se hamva. Sajnos nem kértem tracking numbert, de ennek ellenére a rendelési felületen írja, hogy elvileg június 6-án Budapestre érkezett.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.